Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już pisał: Premiera 3070 15 Października, oraz opóźniona  data recenzji 3080 FE

by Suroosh@NVIDIA

Hey everyone - two updates for you today. First, GeForce RTX 3080 Founders Edition reviews (and all related technologies and games) will be on September 16th at 6 a.m. Pacific Time. Get ready for benchmarks! Second, we’re excited to announce that the GeForce RTX 3070 will be available on October 15th at 6 a.m. Pacific Time.

Edytowane przez koniu22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam, że nie podałem źródła. Źródłem jest filmik, który wkleiłem stronę temu. Moore's Law Is Dead mówi w nim, że standard dla jakości coolerów będzie niższy później.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Griszah napisał:

Pamiętam że Lipton miał jakiegoś Ventusa u siebie i bardzo narzekał na kulturę pracy, a potem dostał inną sztukę i była git, ale to była chyba 2060.

... o tutaj o tym mówi 

 

I co to ma wspolnego z Ampere?? Nie spamujcie takimi pierdoletami, dla Turingow jest watek osobny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czy ktoś wklejał?

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-tuf-geforce-rtx-3080-gaming-10gb-gddr6x-tuf-rtx3080-10g-gaming-5943752/

przygotowali już sobie stronę z ofertą TUF.

Dowiedziałem się, że linki do ofert się nie zmienią. Więc jak polujecie na różne modele w dzień premiery to sobie pozapisujcie.

Jest jeszcze Giga:

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10gb-gddr6x-gv-n3080gaming-oc-10gd-5943775/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie X kom poprosił o opóźnienie bo zobaczyli jak Turing w gorącym strzale schodzi. :E

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotka pilka. Sensowne GPU na przeczeczekanie do lepszej dostepnosci Ampere. Wazne by wyciagalo ponad 120 klatek w BF1 na mix low / ultra. No o chcialbym pociagnac tez Odyseje przy locku 60fps. Detale moga byc obnizone. Przepraszam za offtop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Creati2k napisał:

I juz nawet są opinie o karcie:P

Zadowolonych użytkowników :P Czekam na benchamrki. Dla mnie albo Founder albo TUF.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w januszowej Polsce bedą pewnie wyższe średnio o 250 zł niż to co podają zachodnie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ghs napisał:

a w x-kom, MSI RTX 2070 SUPER VENTUS za 1999, w strzale dnia, schodzi jak ciepłe bułki. widać nie wszyscy pokładają zaufanie w zapewnieniach nvidii :E 

dokładając ~500zł masz na dwuletniej gwarancji 2080ti

W sumie 2080ti za 2500zł to nie jest głupi pomysł, karta podobna do 3070 i w podobnej cenie, tracimy hdmi 2.1 ale zyskujemy 3gb ramu. 3080 niby wydajniejszy te 30% ale musimy pewnie z tysiaka dołożyć do jakiejś fajnej wersji. 

Edytowane przez gret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gret napisał:

dokładając ~500zł masz na dwuletniej gwarancji 2080ti

Cicho bądź, niech ze sklepu Turasy wykupują, im szybciej pójdą, tym szybciej będzie normalna dostępność Ampere. 8:E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mar_S napisał:

Te pogłoski chyba sieją posiadacze topowych Turingów żeby stworzyć wrażenie że Ampere nie da się kupić, i najlepszym sposobem na dobrą kartę jest wydanie 3 tysięcy na ich półrocznego 2080 Ti.  :E

Ja sprzedałem dwuletnią za 3k tydzień temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Inno3D chyba jakiś extra podatek będzie, bo nawet placeholdery MSI i Asusa aż tak bardzo nie straszą, jak to: :E

ShareX_DisconnecT__2020-09-12_11-08-00_I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje, ze te ceny w owocowym to placeholdery bo jesli nie to cóż - fajna ta polsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, DisconnecT napisał:

Do Inno3D chyba jakiś extra podatek będzie, bo nawet placeholdery MSI i Asusa aż tak bardzo nie straszą, jak to: :E

 

 

 

U mnie drożej :E:E
https://www.elkjop.no/product/data/pc-komponenter/grafikkort/215365/pny-rtx-3080-10gb-xlr8-gaming-epic-x-rgb-3-fan-3slot
 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty na morelach będą dostępne 17go od godziny 15, tak ?

700w be quiet! Pure Power starczy do RTX 3080 + 10700k OC 5 ghz czy wymieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 17 wrzesnia od godziny 15:00.. 700W styknie 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, eenki napisał:

Karty na morelach będą dostępne 17go od godziny 15, tak ?

Pisałem teraz z morelami i gość mi powiedział, że nie ma dokładnej daty i godziny i trzeba obserwować. A najlepiej maila podać to powiadomią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mikhail__ napisał:

Pisałem teraz z morelami i gość mi powiedział, że nie ma dokładnej daty i godziny i trzeba obserwować. A najlepiej maila podać to powiadomią.

To chyba tylko u morele nie ma konkretnej godziny.. skoro praktycznie wszystkie sklepy piszą ze 17 wrzesnia godz 15:00

https://www.komplett.no/kampanje/121235/nvidia-geforce-3080-3090-3070?tag=Vis alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo od tej godziny mogą sprzedawać. A co będą dane sklepy mieć realnie na stanie i w jakiej ilości, a co w preorderach to wielka niewiadoma.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Creati2k napisał:

Ceny w januszowej Polsce bedą pewnie wyższe średnio o 250 zł niż to co podają zachodnie strony.

Kto Ci każe kupować w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupuję w PL ze względu na gwarancję sklepową. Korzystałem raz z gwarancji producenta i... nie polecam. Ja się szarpać nie będę. Founder 3080 na morelach 3,5k. 250 zł mogę dać i mieć święty spokój.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zawsze kupowalem w PL tylko. Wiem że mogę wybrać np Amazon. Poprostu napisałem ze jak to bywa przy premierach gdzie np na takim Amazon itd ceny w miarę pokrywają się z tym co zostało ogłoszone wcześniej tak u nas w PL dorzucane jest do tej ceny jeszcze kilkaset złotych. Sam na kartę mam budżet 4000 zł i tyle mogę wydać. Jednak gdyby udało mi się wyrwać kartę za 3400-3500 to zostałoby mi na wymianę moich niezbyt dobrych ram 3200Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...