Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Art385 napisał:

Dobra dodzwoniłem się do X-kom. Zamówienie przetwarzają i złożone było o 15:04 u nich. Karty przyjeżdżają dziś i powiedział mi że jest spora szansa, że się załapię na pierwszy rzut bo wcześnie złożone. Ty masz jeszcze wcześniejszy więc prawdopodobnie zamówiłeś przed 15:04 a to oznacza, że może się załapiemy :D

No ja mam zamówienie z 12 tej i 15:02 i właśnie gość zadzwonił, że najwcześniej będą za 2 tyg., ale też nie wiadomo ile, bo ma sygnał że bardzo mało ma być.

W mailu dla STRIX zamówionego o 12tej dostałem takie coś na maila. Oj poczekamy sobie na te karty może i do listopada.

image.png.e8f1e5725483c98fa2aa5e0f093a29f8.png

 

 

 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sovas napisał:

Jaki model zamówiłeś i jakie 4 ostatnie cyfry zamówienia?

Oczywiście Ventusa OC a końcówka 0928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Creati2k napisał:

No ale dali przecież info, przy opisie każdej karty jest:

"Z uwagi na duże zainteresowanie, liczba sztuk produktu możliwych do zamówienia przez pojedynczego klienta jest ograniczona do jednej sztuki.
Zamówienia będą realizowane chronologicznie.

Zarezerwuj swój egzemplarz, składając zamówienie już teraz."

Napisane mniejszą, mniej czytelną czcionką. Na pierwszy rzut oka tego nie widać i wiele osób tego nie zobaczy.

X-com wie ile dostał zamówień. Setki. Jeżeli kupisz tę kartę teraz to ujrzysz ją pod koniec października i oni to doskonale wiedzą.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamówienie na TUF'a o 15:29 w x-komie, wczoraj przyszedł mail przed 19 o dostępności 01.10, ciekawe czy uda mi się załapać, chociaż z drugiej strony mogę chwilkę poczekać, bo obecnie jestem bez mobo i cpu i siedzę na laptopie, więc moooże poczekam na ZEN 3 (ceny ryzena 5 3600 są ostatnio jakieś chore).

Zastanawia mnie tylko czy TUF non OC różni się jakoś power limitem od wersji OC i czy ew. będzie można zmienić bios :D .  Do mojego Armora RTX 2070 non OC, który miał gorszy sort GPU wgrywałem biosa od Gigabyta, który jako jedyny pozwolił podnieść PL z 200W na 240W.

Edytowane przez RENMEi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Art385 napisał:

Oczywiście Ventusa OC a końcówka 0928

Hm, ja mam zotaca z 1121 - 15:05, może być kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Griszah napisał:

No ja mam zamówienie z 12 tej i 15:02 i właśnie gość zadzwonił, że najwcześniej będą za 2 tyg., ale też nie wiadomo ile, bo ma sygnał że bardzo mało ma być.

a co zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co bic piany, zamowic i po prostu czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Art385 napisał:

3279

Masz rację, kurde myślałem że zamówiłem bez OC, a tu się okazuje że OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

Masz rację, kurde myślałem że zamówiłem bez OC, a tu się okazuje że OC

Normalka ja też się skumałem po jakimś czasie, że to wersja OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej robił już ktoś testy jaki wpływ ma to nowe chłodzenie Founders Edition na pamięci i procka na powietrzu? Tyle tego jest że nie ogarniam. Wydaje się że takie wianie gorącego powietrza bezpośrednio na ram może być dość upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RENMEi napisał:

Ja miałem zamówienie na TUF'a o 15:29 w x-komie, wczoraj przyszedł mail przed 19 o dostępności 01.10, ciekawe czy uda mi się załapać, chociaż z drugiej strony mogę chwilkę poczekać, bo obecnie jestem bez mobo i cpu i siedzę na laptopie, więc moooże poczekam na ZEN 3 (ceny ryzena 5 3600 są ostatnio jakieś chore).

Zastanawia mnie tylko czy TUF non OC różni się jakoś power limitem od wersji OC i czy ew. będzie można zmienić bios :D .  Do mojego Armora RTX 2070 non OC, który miał gorszy sort GPU wgrywałem biosa od Gigabyta, który jako jedyny pozwolił podnieść PL z 200W na 240W.

Na tych kartach robi się UV, więc na co wam wyższy power limit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Asusa na moje pytanie odnośnie 24m gwarancji dla TUF-a

Cytat

Dziękuję za link i wiadomość. Błąd jest na stronie sprzedawcy i już wysłaliśmy do niego monit o koretkę tch informacji w opisie produktu. Na tą chwilę zgodnie z wiedzą jaką posiadamy karty bedą objęte 36 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Art385 napisał:

a co zamawiałeś?

dwa Strixy (OC i bez OC), Venusa i TUF. 
Może lepiej że nie można odebrać teraz, w ciągu 2-3tyg. powinnu pojawić się już testy wiec spokojnie się wybierze coś z tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

dwa Strixy (OC i bez OC), Venusa i TUF. 
Może lepiej że nie można odebrać teraz, w ciągu 2-3tyg. powinnu pojawić się już testy wiec spokojnie się wybierze coś z tego ;)

ło panie xD Ja tam mam wywalone bo mam UV mocne zamiar robić tak więc wziąłem Ventusa bo zwyczajnie mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pitt_34 napisał:

Zadzwoń to ci sprawdzą, który jesteś w kolejce. Ja przed chwilą z nimi rozmawiałem, złożyli zamówienia, ale kiedy dostaną karty tego nikt nie wie. Ze strony Nv totalna cisza.

Możesz podać ostatnie cyfry zamówienia? Na infolinii chyba z 20 minut się będzie czekało, z tego co automat mówi. Ewentualnie może mailem wysłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Peanut napisał:

Możesz podać ostatnie cyfry zamówienia? Na infolinii chyba z 20 minut się będzie czekało, z tego co automat mówi. Ewentualnie może mailem wysłać...

Odebrali po kilku sekundach, końcówka zamówienia to 3499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Griszah napisał:

np. 2080Ti za 6k ? ;)

Chyba tak, bo dopytałem i powiedzieli że nie mają 3080 innych producentów więc podziękowałem xD

Ale 28 wrzesień to i tak dobra data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło, status na morelach "w realizacji" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Za jakiś tydzień dwa dowiemy się, że te opóźnienia to z powodu COVID-19, że oni bardzo chcą ale wirus blokuje.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic w końcu nie wziąłem, zotaca którego Amazon pokazywał mi dostawę na sobotę anulowałem. Czekam na inne modele i zdecyduje na spokojnie czy iść w powietrze czy brać coś pod wodę. Nie pali mi się. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tym spamem o numerkach i czy załapaliście się na ten pociąg, który już dawno odjechał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...