Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

 

dziękujemy za wiadomość.  

Uprzejmie informujemy, iż model RTX 3080 cieszy się dużą popularnością - ze względu na bardzo ograniczone ilości jakie producenci kart przewidują dostarczyć w najbliższym czasie, nie możemy podać konkretnej daty realizacji zamówienia - może to być nawet kilka-kilkanaście tygodni. Sytuacja jest globalna i dotyczy wszystkich producentów kart. 

W przypadku złożenia zamówienia, będzie ono realizowane chronologicznie. Prosimy o wyrozumiałość. 

Życząc spokojnego dnia, w przypadku dodatkowych pytań oczywiście pozostajemy do Pana dyspozycji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ketiw555 napisał:

Dzwonili, powiedzieli że jestem 40 w samych Katowicach xD 

Skąd takie info? Paszczowo?
Bo jak widzę te "porównywanie numerków" zleceń, to trochę żal.
Przecież one (numery) o niczym nie świadczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tej listy Gigabyte wynika ze bedzie 3080 20GB (Aorus 20GB), ale tez bedzie 3080 Super 20GB (S Aorus 20GB). I to wszystko ma sie pojawic po tym jak AMD zapowie Big Navi. Jak pomyslicie o tym to ma to gigantyczny sens, obecna 3080 10GB jest produkowana w minimalnym nakladzie bo po co ja produkowac jak w przeciagu 2 miesiecy wejdzie nowsza wersja, oni juz w tej chwili musza produkowac nowsza wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mifi napisał:

z moreli, słowni są dostawa już jutro działa :)

WIN_20200918_09_55_45_Pro.jpg

To jest nas 2. To już prawie połowa stocku moreli XD

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mALEK napisał:

3080-20GB ciekawe ile sobie NV zazyczy, bo pomiedzy $700 a $1500 jest sporo miejsca :D

999$ pasuje ?

2340Mhz na azocie oj słabiutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, amorek18 napisał:

10 Gigowy zejdzie z rynku, a w jego miejsce z ta samą ceną 20 gigowy

Są tylko 2 poważne problemy w tych słodkich marzeniach:

1. Sam sobie to wymyślasz

2. Nigdy się tak nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, amorek18 napisał:

10 Gigowy zejdzie z rynku, a w jego miejsce z ta samą ceną 20 gigowy

?
Będzie taka dopłata, że wielu narzekaczom nagle 10GB zacznie działać

Edytowane przez Wu70
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W owocowym nie dosc, ze nie maja zadnych kart to kompletnie nie wiedza, kiedy cokolwiek beda posiadac fizycznie na stanie Przechwytywanie.thumb.JPG.a42acd18a94146694a407323848315b4.JPG:lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikhail__ napisał:

Są tylko 2 poważne problemy w tych słodkich marzeniach:

1. Sam sobie to wymyślasz

2. Nigdy się tak nie stanie.

Nie wiem po co Wy temu trollowi z bólem dupy w ogóle na jego posty odpowiadacie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amorek18 napisał:

10 Gigowy zejdzie z rynku, a w jego miejsce z ta samą ceną 20 gigowy

miedzy 700 a 1500 $ jest miejsce na 3080 TI który będzie najfajniejszym modelem. Nie za drogi a pioruńsko szybki 

sadze, ze 10GB zostanie jak jest, a wlasnie 3080TI/Super bedzie wersja 20GB. watpie,  aby NV jakos szczegolnie przejelo sie bignavi z 16GB, bo juz to przerabiali wczesniej (2080/2080super)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Skąd takie info? Paszczowo?
Bo jak widzę te "porównywanie numerków" zleceń, to trochę żal.
Przecież one (numery) o niczym nie świadczą.

Im niżej tym lepiej i świadczą pomiędzy numerkami są jeszcze inne zamówienia różnych ludzi ale świadczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Skąd takie info? Paszczowo?
Bo jak widzę te "porównywanie numerków" zleceń, to trochę żal.
Przecież one (numery) o niczym nie świadczą.

Konsultant przez telefon powiedział że w samych Katowicach z odbiorem osobistym było bardzo dużo ludzi a ja jestem 40 w kolejce :E 
Jaką polecacie karte graficzną do 50 zł :( ? Żeby przeżyć do gwiazdki ? 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Art385 napisał:

Dobra dodzwoniłem się do X-kom. Zamówienie przetwarzają i złożone było o 15:04 u nich. Karty przyjeżdżają dziś i powiedział mi że jest spora szansa, że się załapię na pierwszy rzut bo wcześnie złożone. Ty masz jeszcze wcześniejszy więc prawdopodobnie zamówiłeś przed 15:04 a to oznacza, że może się załapiemy :D

To do mnie przyszedł mail z datą 02.10 :D  Życzę Ci żebyś dostal karte, ale jest też możliwość że Pan Cię zbywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie czyta teraz ten wątek :D

tenor.gif?itemid=3579864

Edytowane przez Dominix1910
  • Haha 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ombre070 napisał:

Nie wiem po co Wy temu trollowi z bólem dupy w ogóle na jego posty odpowiadacie. 

For fun bro,for fun Zdyskredytować 3080 się mu nie udało to teraz zmienił taktykę 3080 TI będzie mega mocny xD

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wu70 napisał:

?
Będzie taka dopłata, że wielu narzekaczom nagle 10GB zacznie działać

Zanim to 10GB się skończy to już będzie kolejna generacja:P 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Art385 napisał:

Im niżej tym lepiej i świadczą pomiędzy numerkami są jeszcze inne zamówienia różnych ludzi ale świadczą

Nie no - oczywiście - coś tam (jedynie) sugerują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja to jest cyrk, czy w przypadku 2080 i 2070 też tak było? 

Jestem z Trójmiasta i nie chciał bym czekać na kupno karty za długo ale to chyba niemożliwe. Nawet nie miałem szansy wczoraj bo do 17 byłem w pracy nosz kurde. 

 

Niech lepiej fabryki ruszą na pełnej z produkcją bo nowy komp i monitor się marnują XD. 

Edytowane przez Bassfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, amorek18 napisał:

10 Gigowy zejdzie z rynku, a w jego miejsce z ta samą ceną 20 gigowy

miedzy 700 a 1500 $ jest miejsce na 3080 TI który będzie najfajniejszym modelem. Nie za drogi a pioruńsko szybki 

Ta opcja ma jakiś % szans na powodzenie, sporo zależy od AMD co pokaże. W końcu Superki turing weszły cenowo w miejsce wersji podstawowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sideband napisał:

999$ pasuje ?

 

idealnie :) i jeszcze zostanie na cos za $1199-$1299

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bassfreak napisał:

Ta sytuacja to jest cyrk, czy w przypadku 2080 i 2070 też tak było? 

Jestem z Trójmiasta i nie chciał bym czekać na kupno karty za długo ale to chyba niemożliwe. 

 

Niech lepiej fabryki ruszą na pełnej z produkcją bo nowy komp i monitor się marnują XD. 

Mój nowy komp to w ogóle stoi na biurku bez karty graficznej :(

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mifi napisał:

w 750d wszystko ładnie weszło :)

i Tak, mam płytę mini itx :/

Podpórkę sam robiłeś czy dorzucili w komplecie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, severall napisał:

To do mnie przyszedł mail z datą 02.10 :D  Życzę Ci żebyś dostal karte, ale jest też możliwość że Pan Cię zbywał ;)

Przecież jasne, że nie mógł wiele powiedzieć bo sami wiedzą tyle ile im powiedzieli ale parę minut szukał zamówienia. No i pewnie mi przyjdzie mail z tą samą datą. Ewentualnie puszczą część do sklepów bo szybciej a tych co pozamawiali będą przesuwać w kolejkach aż się zdecydują xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Art385 napisał:

Przecież jasne, że nie mógł wiele powiedzieć bo sami wiedzą tyle ile im powiedzieli ale parę minut szukał zamówienia. No i pewnie mi przyjdzie mail z tą samą datą. Ewentualnie puszczą część do sklepów bo szybciej a tych co pozamawiali będą przesuwać w kolejkach aż się zdecydują xD

 

A dowiedziałeś się który jesteś w kolejce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...