Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RyszardGTS napisał:

Po przeglądnięciu paru testów z Ryzen 3600 i RTX 3080, to kurcze nawet ma sens w 4K :) (1440p minimum). Różnice do Intela czy też 3700X nie są zbyt widoczne w 4K, po prostu RTX 3080 ma sporo do roboty i przez to Ryzen 3600 daje radę w 4K.

Słowo klucz "4k" ;)  Wszystko ponizej 4k do R3600 to pomylka. Sa ludzie co tam botelnecki lubia i dla nich liczy sie zeby po prostu grac. Dla mnie liczy sie zeby gpu latalo na maxa bo nie po to kupuje wydajniejsza karte zeby ja ograniczacz innym podzespolem, gdybym chcial to zrobic to postawilbym na slabsze gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wu70 napisał:

No tak bo to jak obraz wygląda i czy jest płynny nie zależy od rozdzielczości czy odświeżania :E To po prostu magia cyferek

To ze ty potrzebujesz 1440 czy 4k żeby zobaczyć tekst na monitorze to nie znaczy ze ktoś inny tez. Masz po prostu problemy ze wzrokiem, to nic strasznego idz do okulisty ;)

Te miliony graczy na konsolach grających w 30 fps mój boże to chyba jacyś niepełnosprawni :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, iron_butterfly napisał:

Gdzie można znaleźć info o wydajności 3090 ?

Na razie są tylko przecieki o tym,że 3090 jest wydajniejszy o jakieś 10-15% od 3080 w 4K

20_geforce_rtx_3090_vs_rtx_3080_wydajnos

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Słowo klucz "4k" ;)  Wszystko ponizej 4k do R3600 to pomylka. Sa ludzie co tam botelnecki lubia i dla nich liczy sie zeby po prostu grac. Dla mnie liczy sie zeby gpu latalo na maxa bo nie po to kupuje wydajniejsza karte zeby ja ograniczacz innym podzespolem, gdybym chcial to zrobic to postawilbym na slabsze gpu.

O i to ma sens. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, kadajo napisał:

K950 moze se byc najlepszym SB na swiecie ale nie zmienia to faktu ze gra jak kupa, z Atmosem ?, ty wogle wiwsz na czym polega ten system naglosnienia ? :E

Tak XM3 maja bardzo dobtyu NC ale tylko to bo dzwiek tych sluchawek jest totalnie sredni i wrecz komiczny w takiej cenie.

Jak kupa to wyglądają twoje posty ;)  A w ANC jeszcze chyba nie odkryłeś sedna skoro nie wiesz po co się kupuje XM3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

A dla kogoś Twój soundbar jest low endem. I nie muszą o tym mówić recenzje ;). Z XM3 to bym polemizował, zresztą sam będziesz gdy zaczną Ci pękać swivele po roku. Czego oczywiście nie życzę. Morał jest więc z tego jeden: nie mów mi jak mam żyć. 

Może po prostu uszkodzone sztuki (DoA)?

Może. Nie ma się co napalać na zakup, trza poczekać na spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

A dla kogoś Twój soundbar jest low endem. I nie muszą o tym mówić recenzje ;). Z XM3 to bym polemizował, zresztą sam będziesz gdy zaczną Ci pękać swivele po roku. Czego oczywiście nie życzę. Morał jest więc z tego jeden: nie mów mi jak mam żyć. 

Wspaniała logika, a dla mnie lowend to RTX3080 i taka rozmowa ;) No naprawdę chyba nie wiedziałeś już co napisać. Są niskie i wysokie półki w gpu czy głupich soundbarach i to co jakiś janusz o tym myśli nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Słowo klucz "4k" ;)  Wszystko ponizej 4k do R3600 to pomylka. Sa ludzie co tam botelnecki lubia i dla nich liczy sie zeby po prostu grac. Dla mnie liczy sie zeby gpu latalo na maxa bo nie po to kupuje wydajniejsza karte zeby ja ograniczacz innym podzespolem, gdybym chcial to zrobic to postawilbym na slabsze gpu.

Ekrany 4K mocno staniały, nawet po forum kręci się cud natury Philips Momentum? 43cale 4K za śmieszne pieniądze za podobno jakość jaką oferuje.

43cale 4K + Ryzen 3600 + RTX 3080 + Wiedźmin 3/Cyberpunk 2077 = bajeczka :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeje zaczynasz pękać bo argumenty się kończą ? No tak po co się kupuje słuchawki, zastanówmy się, albo lepiej ty nam powiedz bo wiesz najlepiej jak widać ... weź skończ już te swoje durnoty pisać ?

1 minutę temu, Wu70 napisał:

  

Jak kupa to wyglądają twoje posty ;)  A w ANC jeszcze chyba nie odkryłeś sedna skoro nie wiesz po co się kupuje XM3 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

O i to ma sens. 

O tak. Choć sam chwilowa zaprzeczam temu. Łącze 4 wątki z RX 5700, ale tylko do Zen3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ojeje zaczynasz pękać bo argumenty się kończą ? No tak po co się kupuje słuchawki, zastanówmy się, albo lepiej ty nam powiedz bo wiesz najlepiej jak widać ... weź skończ już te swoje durnoty pisać ?

Tobie sie skonczyly jak po FHD zaczales szukac moich soundbarow czy sluchawek, no argumentacja godna podziwu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kadajo napisał:

Dla mnie najważniejsze  jest to czy mi obraz jaki widzę na danym ekranie odpowiada i czy jest płynny, a czy to będzie ekran 1080p czy 8k nie ma już dla mnie znaczenia. Ważny jest efekt końcowy a nie magia cyferek.

No to było tak od razu, że masz niskie wymagania odnośnie jakości obrazu, a nie mieszasz tutaj do tego jeszcze RTX 3080 skalowanie itd.

Teraz wszystko jasne, ten MSI na VA co masz to wolna matryca, jak ci nie przeszkadza jej czas reakcji, a wręcz odpowiada to ok.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Tobie sie skonczyly jak po FHD zaczales szukac moich soundbarow czy sluchawek, no argumentacja godna podziwu ?

Myślałem ze dotrze do ciebie cos ale jak widać nie tylko głuchy jesteś. Koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tenor.gif

Jak zwykle wychodzi na to żeby unikać pierwszych rzutów. Teraz tylko mieć nadzieję że te nowe GDDRy nie będą sie sypać :) Jezus i brodaty kręcą 3080 FTW3 na azocie na żywo: 

 

 

Edytowane przez
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

No to było tak od razu, że masz niskie wymagania odnośnie jakości obrazu, a nie mieszasz tutaj do tego jeszcze RTX 3080.

Teraz wszystko jasne, ten MSI na VA co masz to wolna matryca, jak ci nie przeszkadza jej czas reakcji, a wręcz odpowiada to ok.

Cały czas powtarzam ze każdy ma inne wymagania. Ale jak ktoś z kogoś zaczyna się nabijać to reagować trzeba jakoś na takie durnoty. Zawsze jak się nie uspokoi to do ignorowanych i nich sobie pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Myślałem ze dotrze do ciebie cos ale jak widać nie tylko głuchy jesteś. Koniec OT.

Wolę być głuchy niż ślepy i szukać sedna w FHD ;) Papa

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wystarczy tego

Dobranocka i spać :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy tez jesteś. Pa :E

Teraz, Wu70 napisał:

Wolę być głuchy niż ślepy i szukać sedna w FHD ;) Papa

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, można jakoś zmniejszyć te linki z YT? Nawet na 3440x1440 wywala go prawie na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RyszardGTS napisał:

:E

780Ti podkręcona chyba na reaktorze łukowym Toniego Starka jak nawet 980 Ti dostaje baty od midelklas 1660 Super >KLIK<

Rychu Ty to się musisz naprawdę nudzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Kurde, można jakoś zmniejszyć te linki z YT? Nawet na 3440x1440 wywala go prawie na cały ekran.

Dla tego nowe forum pclaba czytam po prostu w oknie na ~35-40% szerokości monitora 4k, a nie na full screen.

A zmniejszyć się nie da bo automat je skaluje.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ekrany 4K mocno staniały, nawet po forum kręci się cud natury Philips Momentum? 43cale 4K za śmieszne pieniądze za podobno jakość jaką oferuje.

43cale 4K + Ryzen 3600 + RTX 3080 + Wiedźmin 3/Cyberpunk 2077 = bajeczka :) 

Miałem ten monitor. Nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Tech Jesus i Tech Viking :D

Techno Viking GIFs | Tenor

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, caleb59 napisał:

Nie rozumiem oburzenia - ma 1080p to sobie kupi max 3060Ti i gitara, karta na pewno nie będzie ograniczana przez rozdzielczość.

C'est moi, to ja! :D  Mam lowendowe 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...