Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie wygląda na celowe zagranie   NVidi   , ot   taki  nowy  marketing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, RyszardGTS napisał:

 

Promocji ostatnio nie brakowało :) SS-750W-Gold niecałe 450zł, SS-750W-Platyna niecałe 550zł, świetna jakość wykonania, stabilność napięć, tryby pasywne, bardzo długa gwarancja.

Czy Gainward nadal plombuje karty? masz na któreś śrubce naklejkę "VOID/itp"?

Tak, mam teraz 2x RTX 3080 Palita i Gainwarda RTX 3090, którego tutaj pokazywałem, wszystkie mają plomby na śrubkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sklep który sobie licytuje karty jest u mnie po prostu przekreślony. Brak poszanowania klienta. Jak dobrze pójdzie to wystawią rachunek po zaniżonej cenie. To już wolę politykę proline gdzie dali wysoką cenę równą dla wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Spl97 napisał:

Palit nadal plombuje,więc Gainward,który należy do Palita też.

 

8 minut temu, Mripper napisał:

Tak, mam teraz 2x RTX 3080 Palita i Gainwarda RTX 3090, którego tutaj pokazywałem, wszystkie mają plomby na śrubkach.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzie te RTXy 2080ti po 1500zł bo szukam i nie mogę znaleźć, no po tyle miały chodzić po premierze Ampere, tak mówiono - widze najtańszy 2700 na olx :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Griszah napisał:

Padłem :rotfl:

Przechwytywanie2.jpg.1a956e203d7dcf18af16f3f23dfb7fcc.jpg

 

On w ogóle cały ten odcinek pięknie zrobił. Dobra krytyka marketingu Nvidii :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kaczorex26 napisał:

On w ogóle cały ten odcinek pięknie zrobił. Dobra krytyka marketingu Nvidii :D 

Najbardziej śmieszy ośmieszenie Linusa, który za parę dolców sprzeda się na drobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, michal-prezes1 napisał:

Najbardziej śmieszy ośmieszenie Linusa, który za parę dolców sprzeda się na drobne.

I słusznie, bo ta reklamówka NV przed TV 8K szczególnie teraz po testach stała się jeszcze bardziej żenująca. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dawidoxx napisał:
 

Król jest tylko jeden :) Postawię kilo mandarynek że ten wynik który wstawił idealnie w dzień premiery to był z karty selekta kinpin-hybrid które już są selektami, selekt selekta którego szukał przez parę dni i szybko (albo i nigdy) nikt mu tego wyniku nie zdejmie, będzie Nr1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kart przerzucili zanim złapali dobrą sztukę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sideband napisał:

 

500+ (po 500 stracili rachubę) :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że już EVGA na potrzeby tego rekordu mu dokładnie przebrała chipy, zanim jeszcze trafił(y) na PCB. W sumie +30% wydajności względem  referenta to już całkiem przyjemnie. Ciekawe ile uda się uzyskać na powietrzu, w praktycznym - codziennym użytkowaniu dla najlepszych serii. Jak patrzę na swojego "marnego" Gainwarda +50 MHz na rdzeniu w porywach to trochę smuteczek, ale tylko trochę. ;) 

Edytowane przez Mripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wpadnie Galax z ich testowym PCB z wlepionym GA102 i zrobi 2700MHz :E

Jest w takim razie szansa ze kp3090 bedzie robil 2100MHz na wodzie ale cena bedzie chora, €2100-2300 spokojnie.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piospi napisał:

Ja jednak zrezygnowałem z 3090, bo czuje, że NVIDIA wydyma właścicieli 3090 wypuszczając 3080 20GB/3080ti w przyszłym roku :]

I co teraz łyso Tobie ? Mówiłem że odnośnie 3090 będzie max 10%-15% tylko nie dopisałem że to też zależne będzie od rozdzielczości.A Ty do mnie z tekstem czy coś brałem.Nie nie brałem ? Ogólnie na następny raz nie oceniaj mojej wypowiedzi zbyt pochopnie ? Co do 3080 20GB też cudów nie oczekuj może te 5-10% max w stosunku do 10 GB a odnośnie 3080Ti wogole nie mają w planach. Ta generację chyba oleje ciepłym moczem i poczekam sobie do 4xxx.Ogólnie wystarczy że suwaki ustawień graficznych ściągnę o 1 oczko w dół i mam więcej fps.Jedynie wymienię procka/pamięci i dalej będę klepał swojego workloga xD

Edytowane przez MrTooth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry bump <zły temat>

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, michal-prezes1 napisał:

Najbardziej śmieszy ośmieszenie Linusa, który za parę dolców sprzeda się na drobne.

za parędziesiąt k $$$$ - FTFY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MrTooth napisał:

I co teraz łyso Tobie ? Mówiłem że odnośnie 3090 będzie max 10%-15% tylko nie dopisałem że to też zależne będzie od rozdzielczości.A Ty do mnie z tekstem czy coś brałem.Nie nie brałem ? Ogólnie na następny raz nie oceniaj mojej wypowiedzi zbyt pochopnie ? Co do 3080 20GB też cudów nie oczekuj może te 5-10% max w stosunku do 10 GB a odnośnie 3080Ti wogole nie mają w planach. Ta generację chyba oleje ciepłym moczem i poczekam sobie do 4xxx.Ogólnie wystarczy że suwaki ustawień graficznych ściągnę o 1 oczko w dół i mam więcej fps.Jedynie wymienię procka/pamięci i dalej będę klepał swojego workloga xD

Przyznaję Tobie rację.... ;)  ja też chyba oleję tę generację i zaczekam na 4080.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że na premierę 4080 będzie dobra dostępność tych kart? CTR-C CTRL-V premiera Déjà vu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaczekam te 2-3 miesiące tak jak miałem zamiar zrobić teraz, nie spieszy mi się.

Edytowane przez Piospi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piospi napisał:

Przyznaję Tobie rację.... ;)  ja też chyba oleję tę generację i zaczekam na 4080.
 

Generalnie to cała ta generacja powinna zostać olana (przynajmniej na starcie). Powinien pójść globalny cancel, wycofanie środków itd. Jakby NV dostała 100/200$ na minus na NASDAQ od spekulantów (zapewne spróbowali by coś ugrać na spadkach w takiej sytuacji), i zaczęły by się telefony od "BIG Fish" do CEO, to by pan "kurteczka" dobę rozciagnął, żeby karty zaczęły się pojawiać. ;) Żeby nie było on the same boat, czekam na Aorus na którego pewnie się nie doczekam. :)

Edytowane przez stami
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mripper napisał:

Tak, mam teraz 2x RTX 3080 Palita i Gainwarda RTX 3090, którego tutaj pokazywałem, wszystkie mają plomby na śrubkach.

Jaki jest rozstaw śrub montażowych chłodzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...