Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
3 minuty temu, RuFiK napisał:

Jak wygląda kwestia dostępności 3080 w PL sklepach na ten moment? Orientował się ktoś? Na stronach przeplatane informacje : dostępne/preorder/prosimy o kontakt.

Raczej nie ma problemow, podejdz do jakiegos sklepu w poniedzialek popytaj

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już tego Aorusa przed premierę i od razu stwierdziłem że ich p#$%$@%, na dodatek te wentylatory zrobione ze zutylizowanych słomek od napoju mogą sprawić że mimo cegły będzie głośno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, RuFiK napisał:

Jak wygląda kwestia dostępności 3080 w PL sklepach na ten moment? Orientował się ktoś? Na stronach przeplatane informacje : dostępne/preorder/prosimy o kontakt.

Na alledrogo gość miał 5szt zotaca gaming trinity po 5400zł, 4 sztuki już poszły została jedna trzeba się spieszyć, 500+ wiecznie żywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pyo_trek7 napisał:

Jeśli cała konsola Xbox Series X posiada pobór mocy do 300 W, to Radeon RX 6900 XT z 16 GB powinien w okolicach 200 W, to znacznie mniej niż 3080

To w Xboxie Series X siedzi +/- tak potężna karta jak zapowiadany 6900XT? (byś powoływał się na pobór xboxa i odnosił się do samego poboru zapowiadanej 6900XT) ciekawe ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W XSX siedzi chyba karta z 40cu ? więc raczej cos jak 6700xt + modyfikacje rdzenia pod konsole dodatkowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eagle napisał:

Amorek zaraz wraca ;-)

Podnieconym niczym młodka przed pierwszom razom :E 

Godzinę temu, RuFiK napisał:

Jak wygląda kwestia dostępności 3080 w PL sklepach na ten moment? Orientował się ktoś? Na stronach przeplatane informacje : dostępne/preorder/prosimy o kontakt.

Pustki, null, zero, masa ludzi szuka ale tylko "janusze-kupiłem-by-sprzedać-z-zyskiem i januszowe-sklepy" niby mają i próbują wcisnąć 3080 z przebitkami 1000-1500zł. Realnie może dopiero w grudniu wróci trochę normalności i karty będą w miarę dostępne.

tenor.gif

 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci spojrzalem na allecostam i mnie tak naszlo, aby sprzedac swoje 3090 za 10k bo 2,5 k na ulicy w sumie nie lezy  :D szalenstwo to malo powiedziane. nie pamietam, takiej sytuacji od ..nie wiem kiedy. koniec swiata idzie, czy jak

do msi dostalem ekstra bracket, aby podeprzec tego kloca. niby nic, ale zawsze lepsze od klockow lego :D czekam kiedy dojdzie do tego, ze do kart graf dostaniemy szyny rackowe 

HP-ProLiant-DL580-G5-Rack-Mount-rails-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka pamięć wystarczy sobie przypomnieć 2017-2018 co się działo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, DisconnecT napisał:

Widziałem już tego Aorusa przed premierę i od razu stwierdziłem że ich p#$%$@%, na dodatek te wentylatory zrobione ze zutylizowanych słomek od napoju mogą sprawić że mimo cegły będzie głośno :E

Ja też od dość dawna nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do gigaszrotów. Ale jakoś po przemyśleniu ta cegła coś w sobie ma :E

Wentyle wygląda na to, że poprawili, bo nawet eagle u jezusa wydawał całkiem przyzwoite odgłosy. W ogóle zobaczymy czy go dostanę i co pierwsze bo Asusa OC też mam niby zaklepanego. Giguś ma jeszcze ten plus, że nie ma plomb i 4 lata gwary więc jak coś bezproblemowa woda bez większych kombinacji jakby naszła ochota.

No i mamy pierwszy unboxing Aorusa :rotfl:

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kjubb napisał:

Są jakieś nowe wieści na temat 20GB wersji 3080?

Przeciek jeszcze przed prezentacją mówił że Nvidia wyraziła zgodę na 20GB w kartach autorskich ale 20GB od nich w wersji FE nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc nawet spodnie sprzedal, aby go miec :) albo zgubil jak z nim ze sklepu uciekal

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

 

inglisz werygut :rotfl: 

 

ps. Panowie mają humorek, chyba pite było/jest :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, RuFiK napisał:

Jak wygląda kwestia dostępności 3080 w PL sklepach na ten moment? Orientował się ktoś? Na stronach przeplatane informacje : dostępne/preorder/prosimy o kontakt.

0

Nie licząc tych z 30-50% wyższą ceną u Januszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

inglisz werygut :rotfl: 

 

ps. Panowie mają humorek, chyba pite było/jest :D 

No trzeba oblać zakup, aby dobrze i długo służył :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

Ja też od dość dawna nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do gigaszrotów. Ale jakoś po przemyśleniu ta cegła coś w sobie ma :E

Wentyle wygląda na to, że poprawili, bo nawet eagle u jezusa wydawał całkiem przyzwoite odgłosy. W ogóle zobaczymy czy go dostanę i co pierwsze bo Asusa OC też mam niby zaklepanego. Giguś ma jeszcze ten plus, że nie ma plomb i 4 lata gwary więc jak coś bezproblemowa woda bez większych kombinacji jakby naszła ochota.

No i mamy pierwszy unboxing Aorusa :rotfl:

No ma w sobie coś, kilogramy :E
Te wentyle to typowa konstrukcja GB, która ma nędzne ciśnienie statyczne, a to przy tak grubym radiatorze jest bardzo ważne, więc obawiam się że trzeba będzie obrotami nadrabiać.
Do tego ta cegła, bawienie się w podpórki, mnie ta karta nie kupiła, jedynie ten wyświetlacz OLED z boku fajna sprawa. Ale TUF'a/Strix'a bym na to nie zmienił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był film od samego gbt z rpm ponad 1800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lukadd napisał:

Podpórkę możesz sobie zrobić jaka ci pasuję.

Cały weekend gryzłem się z tym Aorusem i właśnie zamówiłem :E Mam jeszcze Strixa OC zamówionego zobaczymy co przyjdzie szybciej, a może wezmę dwie i sobie po testuję, a zostawię to co bardziej mi się spodoba, druga pójdzie na resell.

Z czystej ciekawości, gdzie zamawiałeś Aorusa? Planuję zakup tej karty, przynajmniej w polszy nie znalazłem nigdzie. Widziałem tylko jakieś "notify" na caseing.de, newgegg i gdzieś tam jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberport.de, ale termin dostawy nie znany. 

5 godzin temu, wii napisał:

Był film od samego gbt z rpm ponad 1800...

Tak ~1800rpm, ~2000mhz przy 64-65 stopniach. Po ręcznej zabawie zejdzie się poniżej 1400rpm. Ewentualnie jest jeszcze bios quiet. Ale i tak trzeba czekać na konkretne testy wtedy wszystko wyjdzie. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Phill76 napisał:

A ja się zaopatrzyłem w rtx 3080 gaming oc od Gigabyte i ta karta bez problemu chodzi na 2100 mgz

Chyba Heaven Ci takie bzdury pokazuje :P

I co myślisz w tym temacie?

Wykres z Time Spy z afrerburnera - dobija do 2115 ale  oscyluje zawsze powyżej 2000. Tomb Raider to już nie schodzi poniżej 2085 i trzyma wokół 2100.

https://imgbox.com/furPjD3s 

https://imgbox.com/F4O67ftQ 

https://imgbox.com/d12gUG0o 

https://imgbox.com/pA0iOVu8 

https://imgbox.com/j2NYRSky 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ma ktos tu na forum ta wersje FE? Bo w niektorych testach widze ze lata na 2100rpm, w niektorych ze 1500rpm, jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...