Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2022 o 01:26, SylwesterI. napisał:

słuchaweczek obszytych skajem które nosisz

Ale wiesz że w niektórych można zmieniać poduszki nauszne ?  ;)  W swoich na lato zakładam materiałowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet skajki nie było. Tylko materiałowe.

9 godzin temu, kadajo napisał:

A tu cyk premiera RTX'a 4080 w marcu 2023 :E

To byłby strzał w kolano planowanymi patelniami na początek sezonu skwarkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2022 o 20:29, Kelam napisał:

i te pierwsze hyperx cloud. Jezu, jak to dusiło łeb :szczerbaty:. Nie dało się 15 minut wytrzymać:szczerbaty:.

A widzisz, ja używam ich tyle lat i nie narzekam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SebastianFM napisał:

I cyk, kolejny Nobel za odkrycie nowych praw fizyki.

Cyk dozgonna nagroda Darwina za samozaoranie

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minciu napisał:

Nie dostałem klucza na PW. A specjalnie dla Ciebie go nie kupię.

jak masz kolegów to poproś o udostępnienie gry , aaa sorry nie masz .

1 godzinę temu, maras2574 napisał:

Ale wiesz że w niektórych można zmieniać poduszki nauszne ?  ;)  W swoich na lato zakładam materiałowe :) 

a co też masz bezgłośnego kompa 2000rpm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Minciu napisał:

no jaki piękny bezgłośny piekarniczek  100'C z ukrytymi voltami na wykresie , z celowo pominiętymi i utytymi zegarami pamiątek na wykresie  , z 1317mhz skręconymi na 1272mhz,  , byle się nie ugotowały.

https://www.3dmark.com/3dm/78525824?

 tu było 1317mhz na pamiątkach , ale rozumiem wstydzisz się 100'C + /1650rpm, czy może karcioszka się wysypywała ? :E

1650rpm do snu uśpi i wrzątek na kawkę poranną zapewni

MEEEEGAAA COOOOMBO !!!!!  YOU WIN ONE AFRICAN DOLLAR !!!! ?

a wracając do tematu , gdzie te pętle w PR z bajki o 250W , 1100rpm , dobrych temperaturach i zero strat FPS ? ach nic z bajki nie zostało , ani 250W - "wyjszedło" jednak 300W , ani 1100rpm , zostało 96'C  na pamiątkach zdławionych do 1272@1650rpm i na testach 300W w PR 7% straty FPS, teraz trzeba preparować testy  ze skręconymi zegarami , pochowanymi napięciami , byle pamiątki na 100'C nie wchodziły :rotfl: przy bezgłośnych 1650rpm

do Pana również leci nagroda Darwina za samozaoranie ?

obawiam się jednak że związek bajkopisarzy i mitomanów zielonych , odbierze nagrodę Rumcajsa za nieobronienie bajki o bezstratnym uv na zielonych kartach

Edytowane przez SylwesterI.
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się wydarzyło że od piątku przybyło 25 stron? :E temat troche stał a nagle jak przy premierze burza, już myślalem że nowa seria miała premierę i tu się dyskusja przeniosła ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MaxForces napisał:

Kup se pare paczek popcorn i nadrabiaj

Ja właśnie całą nockę w robocie to nadrabiałem :E

3 godziny temu, SylwesterI. napisał:

a co też masz bezgłośnego kompa 2000rpm ?

Lubię grać w słuchawkach. I co, będziesz to teraz drążył ? :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dajcie chlopakowi spokoj pierwsze LC w zyciu zlozyl to sie jara. Ja jakos nie mam ochoty wodowac swojego rtx 3070 a z cala pewnoscia mam na stanie wiecej gratow do LC niz on w swoim zyciu zobaczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och maxsiu wystarczy że widziałem próby jakiegokolwiek zaistnienia na szerszej arenie twojej stronki z testami , pocieszne to było,  jak podskoki małej zabki

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SylwesterI. napisał:

 

a wracając do tematu , gdzie te pętle w PR z bajki o 250W , 1100rpm , dobrych temperaturach i zero strat FPS ? ach nic z bajki nie zostało , ani 250W - "

Ty jesteś jednak totalny beton. Daj link dla postu w którym pisałem, że 250wat daje zero strat FPS. Straty są kilku procentowe. 

Powiedz lepiej gdzie Twoje 3000rpm albo utrata 30% wydajności.

Moja karta ma już przepracowane kilka tysięcy godzin a od nowości była ciepła pod padami. U Lukada masz lepsze temu a on też na powietrzu leci. 

Nie każdy zakup karty zaczyna od uwalenia rdzenia ciekłym metalem w celu utraty gwarancji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 250W 10 procentowe

A to dalej nie jest prawdziwe 250W bo w ME te nastawy dają 280W wczoraj testowałem, czylibdo prawdziwych 250W w kazdej grze trzeba jeszcze zjechac z zegarami

Kto stracił gwarancję?

Edytowane przez SylwesterI.
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SylwesterI. napisał:

Kto stracił gwarancję?

Ten kto upaćkał rdzeń karty i blok wodny ciekłym metalem. 

Jak będziesz odsprzedawał swoje karty, to będziesz informował potencjalnych nabywców że karty rozbierane i rdzenie są na metalu co oznacza brak gwarancji? Czy będziesz walił bajeczki że tak lepiej i się nie przejmujcie? XD

 

 

W dniu 14.08.2022 o 22:09, SylwesterI. napisał:

karta ma zmienione tylko na gpu gluta na LM

 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigus nie traci gwarancj , sam dostałem z kartą pastę do wymiany , tak jak zawsze szczerze opisuje stan karty , konto na allegro od poczatku istnienia i ani 1 skargi na mnie jako sprzedawcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SylwesterI. napisał:

Przy 250W 10 procentowe

A to dalej nie jest prawdziwe 250W bo w ME te nastawy dają 280W wczoraj testowałem, czylibdo prawdziwych 250W w kazdej grze trzeba jeszcze zjechac z zegarami

Zabetonowana umysłowo osobo informuję Cię po raz pięćdzięsiąty, że 250wat puszczałem do pokazania wydajności coolera przy takiej mocy. I że wcale 3060TI/3070 nie musi być głośne. Zdajesz sobie sprawę, że niższe modele kart mają właśnie te okolice TDP, a nawet 220wat ? 

Nawet na 250 wat manualnie ustawione GPU pewnie i tak będzie miało wydajność 3080tki stock po wyjęciu z pudełka.

1 minutę temu, SylwesterI. napisał:

Gigus nie traci gwarancj , sam dostałem z kartą pastę do wymiany , tak jak zawsze szczerze opisuje stan karty , konto na allegro od poczatku istnienia i ani 1 skargi na mnie jako sprzedawcę

Dostałeś pastę a permamentnie uwaliłeś kartę metalem. Widzisz różnicę użyć pastę dołączoną do karty a ciekły metal?

Proca też uwaliłeś metalem? Pewnie tak i to nie raz i też nigdy nikt się nie skarżył że gwarancji producent nie odrzucił? 

 

Edytowane przez Minciu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje ataki ad persona na mnie , tylko mnie bawią , to pokazuje jak cię boli obalenie bajeczki , pokazałeś scenariusz w lajtowej grze , jak to rtx sobie radzi , a nóżkami i rączkami , kombinowaniem i atakami , zapierasz sie by nie zrobic tego testu nawet w zwykłym PR , wiec weacamy do punktu wyjscia

Rtx 3080,250W , 1100rpm , dobre temperatury i ilosc fps , w PR a kiedys jak znajdziesz kolegów i ci udostępnią ME to i w tym tytule , na ten czas

Żegnam , już dość pokazałeś ?

Edytowane przez SylwesterI.
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SylwesterI. napisał:

250W , 1100rpm , dobre temperatury i ilosc fps , w PR a kiedys jak znajdziesz kolegów i ci udostępnią ME to i w tym tytule , na ten czas

Nie mam cymbale RTXa 3070 :) Już dawno wymieniłem na 3080tkę. 

Już inaczej nie potrafię.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SylwesterI. napisał:

Cyk dozgonna nagroda Darwina za samozaoranie

Długo wysilałeś się nad odpowiedzią a i tak nic sensownego nie wymyśliłeś. Jakie samozaoranie?

To ty ostatnio miałeś pomysł, żeby ciepło wydzielane przez komputer przekierować do lodówki, która miałaby je w magiczny sposób pochłonąć. Teraz pierdzielisz, że dana gra będzie powodować, że karta graficzna będzie się mocniej grzała nawet pomimo niższego poboru prądu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SylwesterI. napisał:

Twoje ataki ad persona na mnie , tylko mnie bawią ,

A to Ty mnie tego nauczyłeś. Tylko że ja podałem fakty a Ty teorie wyssane z dupy ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że on niedługo podzieli los Gosu... :E

 

  • Haha 4
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SebastianFM napisał:

Długo wysilałeś się nad odpowiedzią a i tak nic sensownego nie wymyśliłeś. Jakie samozaoranie?

To ty ostatnio miałeś pomysł, żeby ciepło wydzielane przez komputer przekierować do lodówki, która miałaby je w magiczny sposób pochłonąć. Teraz pierdzielisz, że dana gra będzie powodować, że karta graficzna będzie się mocniej grzała nawet pomimo niższego poboru prądu.

Zacytuj ten post , takie bzdury to w twojej głowie mogły się tylko urodzić

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie tematy, wtedy widać jeszcze że forum żyje :D:D

Rano wstajesz i do nadrobienia kilka stron :D

Edytowane przez Wu70
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka stron podziel przez 2 - połowa to cytowanie postów.

Zero refleksji, zero kaca morlanego, że minął wam właśnie długi weekend kompletnie nic nie wnosząc? Mocna polsko-rządowa debata 2 lata po premierze.  Niesamowite :D Zróbcie sobie, albo niech Wam moderator zrobi urlop za wzajemne wyzwiska ❤️ 

 

 

Edytowane przez Krzkra
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...