Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupna nówki KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC 24GB za ok 3900zł lub za ok 500 więcej używkę EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 Ultra Gaming 24 GB

Warto kupić KFA2? czy lepszy będzie EVGA? jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, wojoo napisał:

Warto kupić KFA2? czy lepszy będzie EVGA? jak sądzicie?

W takim systemie zawsze bierzesz nówkę. Kupowanie używki za większą kasę to całkowicie szalony pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wojoo napisał:

Mam możliwość kupna nówki KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC 24GB za ok 3900zł lub za ok 500 więcej używkę EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 Ultra Gaming 24 GB

Warto kupić KFA2? czy lepszy będzie EVGA? jak sądzicie?

EVGA może być pokoparkowa, więc bezpieczniejsza może być KFA2.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

W takim systemie zawsze bierzesz nówkę. Kupowanie używki za większą kasę to całkowicie szalony pomysł. 

Ok, wiadomo... nówka to nówka

Duża różnica będzie pomiędzy tymi 2 kartami? jakość wykonania? chłodzenie? parametry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, wojoo napisał:

Ok, wiadomo... nówka to nówka

Duża różnica będzie pomiędzy tymi 2 kartami? jakość wykonania? chłodzenie? parametry? 

Skad ta nówka KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC 24GB za 3900 to tez wezme :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MPro napisał:

 

Skad ta nówka KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC 24GB za 3900 to tez wezme :E ?

też bym chciał wiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MPro napisał:

 

Skad ta nówka KFA2 GeForce RTX 3090 SG 1-Click OC 24GB za 3900 to tez wezme :E ?

Za 3900 to nie widziałem ale 4399zl była kilka dni temu w x-kom z kodem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sam siebie w klubie RTX. :E Wczoraj udało mi się kupić KFA2 RTX 3070 1 Click OC za 2000zł, karta ma równo 3 miesiące, z KRSystem z dobrych rąk tak więc czekam na paczkę.

Chyba niezły deal zważywszy na ceny RTX 4xxx i ogólnie na drożyzny u nas w kraju.

  • Like 6
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy ninjował, No no, teraz to ja jestem do tyłu :P i zostanę jedyny na pclabie, który będzie mieć problemy z grami na gtxie?


 

 

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, caleb59 napisał:

Witam sam siebie w klubie RTX. :E Wczoraj udało mi się kupić KFA2 RTX 3070 1 Click OC za 2000zł, karta ma równo 3 miesiące, z KRSystem z dobrych rąk tak więc czekam na paczkę.

Chyba niezły deal zważywszy na ceny RTX 4xxx i ogólnie na drożyzny u nas w kraju.

Gratulacje, w końcu nie będzie dramy o wydajność ? Przeskok solidny! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą, będą - pierwsze z brzegu CP 2077, RTX 3070 to za mało by na ultra to ogrywać w 1080p. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z 1070 na 3070 to będzie ładny kop :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, caleb59 napisał:

Witam sam siebie w klubie RTX. :E Wczoraj udało mi się kupić KFA2 RTX 3070 1 Click OC za 2000zł, karta ma równo 3 miesiące,

Uff w końcu bo żal mi się robiło jak się męczyłeś z tym 1070 przy każdej premierze 8:E Elegancki zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

Uff w końcu bo żal mi się robiło jak się męczyłeś z tym 1070 przy każdej premierze 8:E Elegancki zakup

A co Ty tam kombinujesz ze swoją kartą ? :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, caleb59 napisał:

 Wczoraj udało mi się kupić KFA2 RTX 3070 1 Click OC za 2000zł, karta ma równo 3 miesiące, z KRSystem z dobrych rąk tak więc czekam na paczkę.

Jak faktycznie nie jest od górnika,to nic,tylko się cieszyć :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3mc z długą gwarancją to od górnika czy nie to cieszyłbym się tak samo ;)

8 minut temu, Pitt_34 napisał:

A co Ty tam kombinujesz ze swoją kartą ? :szczerbaty:

A sprzedana jakiś dłuższy czas temu bo mi głównie pulpit wyświetlała a ceny zaczynały spadać 8:E Muszę się przywitać z jakimś górnikiem :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam trochę przedwczesną sraczkę miałem bo mi się przypomniał @dawidoxx i ogólnie inby z Seasonickiem Focus Plus - dwa tematy:

Ale z tego co widzę TDP tego KFA2 RTX 3070 1 Click OC to 220W, podłączenie na jedną wtyczkę zasilającą więc raczej łapię się w widełki normalnego działania. Seasonic sam sugeruje jeden przewód zasilający PCI-E do 225W, powyżej już użyć dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Karta jest NOWA - FABRYCZNIE ZAPLOMBOWANA, Dostalem w prezencie, Nie posiadam dowodu zakupu"

J. Jonah Jameson Laugh GIF by Jeff | Gfycat

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurła ja nie wiem jak mozna Zotaca kupowac, mialem przez chwile Zotaca 3070 i nie dalo rady uzywac, glosniejsze 10x bardziej od MSI a to tylko 220W. Nie chce wiedziec jak sie poci Zotac przy 350w+. Rozumiem jakby roznica cenowa byla jakas wielka, ale nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, caleb59 napisał:

Ale z tego co widzę TDP tego KFA2 RTX 3070 1 Click OC to 220W, podłączenie na jedną wtyczkę zasilającą więc raczej łapię się w widełki normalnego działania. Seasonic sam sugeruje jeden przewód zasilający PCI-E do 225W, powyżej już użyć dwóch.

Sam też miałem ten problem i tu opisywałem. Na 3080 po UV już problem całkowicie ustępował więc na 3070 chyba nie ma szans

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ŁowcaPisowców napisał:

Kurła ja nie wiem jak mozna Zotaca kupowac, mialem przez chwile Zotaca 3070 i nie dalo rady uzywac, glosniejsze 10x bardziej od MSI a to tylko 220W. Nie chce wiedziec jak sie poci Zotac przy 350w+. Rozumiem jakby roznica cenowa byla jakas wielka, ale nie jest.

uzywam, undervolting i wlasna krzywa wiatrakow, max 75C i cisza :) dalbys rade jakbys pokombinowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Wu70 napisał:

Sam też miałem ten problem i tu opisywałem. Na 3080 po UV już problem całkowicie ustępował więc na 3070 chyba nie ma szans

Z tego co widzę RTX 3080 to TDP na poziomie 320W, @dawidoxx kiedyś miał ten problem na RTX 2080Ti i tam było TDP na poziomie 250W.

U mnie w tym KFA2 RTX 3070 1 Click OC będzie 220W i w sumie mam lekką obawę jak to się sprawdzi z moim Seasoniciem Focus Plus Platinum 750W - logika sugeruje, że skoro karta wymaga tylko jednej wtyczki zasilającej to ogólny pobór nie powinien być wysoki, jak sądzicie, ktoś bardziej kumaty ode mnie się wypowie, może @bartosz302 ? Ktokolwiek?

Tutaj rzekomo piszą, że starczy zasilacz o mocy 550W: https://www.techpowerup.com/gpu-specs/galax-rtx-3070-1-click-oc.b9730

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Z tego co widzę RTX 3080 to TDP na poziomie 320W, @dawidoxx kiedyś miał ten problem na RTX 2080Ti i tam było TDP na poziomie 250W.

U mnie w tym KFA2 RTX 3070 1 Click OC będzie 220W i w sumie mam lekką obawę jak to się sprawdzi z moim Seasoniciem Focus Plus Platinum 750W - logika sugeruje, że skoro karta wymaga tylko jednej wtyczki zasilającej to ogólny pobór nie powinien być wysoki, jak sądzicie, ktoś bardziej kumaty ode mnie się wypowie, może @bartosz302 ? Ktokolwiek?

Mam zasilacz 600w i 3070, więc ty tym bardziej nie będziesz miał problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...