Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

@maras2574

Wiesz że extreme nic nie zmieniają a ubijają tylko sporo fps :E :> twoje screeny pokazują jak bezsensowne jest trzymanie na stock ponad 1v a zegar i tak poniżej 1900 czyli wykonując uv w okolicy zegara 1850 nie stracisz nawet 2fps :E a pobór nie będzie przekraczał zapewne 300w ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Send1N napisał:

@maras2574

Wiesz że extreme nic nie zmieniają a ubijają tylko sporo fps :E :> twoje screeny pokazują jak bezsensowne jest trzymanie na stock ponad 1v a zegar i tak poniżej 1900 czyli wykonując uv w okolicy zegara 1850 nie stracisz nawet 2fps :E a pobór nie będzie przekraczał zapewne 300w ;) 

Ja o tym wszystkim wiem i zgadzam się z Tobą :thumbup: Testuję kartę po serwisie, muszę mieć pewność że wszystko z nią w porządku zanim sprzedam 3070

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2 po 3 godz ;)

10gyn4P.jpg

lK1uBMt.jpg

78MdKsY.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani chciałem Was zdenerwować :-) Po roku czasu odezwał się do mnie "sklep". Miałem u nich zamówienie 3080 TUF. Dostałem w cenie pierwotnej Asusa 3080 TUF LHR czyli 3270 PLN. Tak nie przesłyszeliście :-) Kartę chciałem sprzedać, ale jak zobaczyłem jej wyniki w kopaniu to pod nowym nbminer lub przy trochę innej walucie to za te pieniądze idzie do kopalni :-) Dla niedowiarków mam fakturę :-) 

Wiem że miałem farta, dzisiaj już "sklep" w zamian oferował 3060 :-) Przecierałem oczy papierem ściernym bo nie wierzyłem. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, eagle napisał:

Kochani chciałem Was zdenerwować :-) Po roku czasu odezwał się do mnie "sklep". Miałem u nich zamówienie 3080 TUF. Dostałem w cenie pierwotnej Asusa 3080 TUF LHR czyli 3270 PLN. Tak nie przesłyszeliście :-) Kartę chciałem sprzedać, ale jak zobaczyłem jej wyniki w kopaniu to pod nowym nbminer lub przy trochę innej walucie to za te pieniądze idzie do kopalni :-) Dla niedowiarków mam fakturę :-) 

GRATULACJE!
Wcale nas nie zdenerwowałeś, a raczej "napawasz optymizmem".
Dobrze świadczy o Xsie, bo jesteś którymś z kolei, "co dostał" TUFa z premiery.

 

36 minut temu, eagle napisał:

Wiem że miałem farta, dzisiaj już "sklep" w zamian oferował 3060 :-) Przecierałem oczy papierem ściernym bo nie wierzyłem. 

Nie doczytałeś. ;)
3060 to była nieśmiała propozycja i opcja B.
Wszyscy czekająna swoje 3080ki.
Jeszcze raz GRATY! 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eagle napisał:

Kochani chciałem Was zdenerwować :-) Po roku czasu odezwał się do mnie "sklep". Miałem u nich zamówienie 3080 TUF. Dostałem w cenie pierwotnej Asusa 3080 TUF LHR czyli 3270 PLN. Tak nie przesłyszeliście :-) Kartę chciałem sprzedać, ale jak zobaczyłem jej wyniki w kopaniu to pod nowym nbminer lub przy trochę innej walucie to za te pieniądze idzie do kopalni :-) Dla niedowiarków mam fakturę :-) 

Wiem że miałem farta, dzisiaj już "sklep" w zamian oferował 3060 :-) Przecierałem oczy papierem ściernym bo nie wierzyłem.

Maszyna marketingowa, kilku osobom wydadzą za obiecane pieniądze po prawie roku SIC! czekania. A w zamian te osoby będą automatycznie broniły sklepu i nakręcały atmosferę że jednak karty sukcesywnie trafiają do ludzi. ;)

PS. A no i oczywiście kilka osób dostanie te karty, bo najwyraźniej sklep musiał dostać jakąś partię po referencyjnej cenie MSRP, w przeciwnym razie przecież nie kupowali by kart po 5-6k żeby Wam za 3.2k oddać.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eagle napisał:

Dostałem w cenie pierwotnej Asusa 3080 TUF LHR czyli 3270 PLN.

Czysty zysk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tomcug napisał:

Czysty zysk :E

Ostatecznie kupiłem 3060 Ti Z Trio za 3499 i 3060 Ti bez LHR będzie sprzedana. Powinno być +-2000 zysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie RTX 3070 tyle kosztował ze to ostatnia karta w moim życiu. Olać te gry i tak ich coraz mniej ciekawych wychodzi :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DisconnecT napisał:

Maszyna marketingowa, kilku osobom wydadzą za obiecane pieniądze po prawie roku SIC! czekania. A w zamian te osoby będą automatycznie broniły sklepu i nakręcały atmosferę że jednak karty sukcesywnie trafiają do ludzi. ;)

PS. A no i oczywiście kilka osób dostanie te karty, bo najwyraźniej sklep musiał dostać jakąś partię po referencyjnej cenie MSRP, w przeciwnym razie przecież nie kupowali by kart po 5-6k żeby Wam za 3.2k oddać.

To jest przejaw tzw. urządzania się w czterech literach. Rok niedługo minie, a ta sytuacja z zamówieniami nadal ma rozumiejących "problemy" sklepu :) Nie do wiary :)

Edytowane przez wkamil73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Mnie RTX 3070 tyle kosztował ze to ostatnia karta w moim życiu. Olać te gry i tak ich coraz mniej ciekawych wychodzi :E

Mnie 3080 odrobił się już dawno temu i to z bardzo dużym naddatkiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lukadd napisał:

Mnie 3080 odrobił się już dawno temu i to z bardzo dużym naddatkiem :E

Mnie teraz 3060 Ti kosztował zarobione 2K. Kolejna przesiadka na RTX 4070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam trend ?

Jeśli chcesz być PCMR to musisz mieć smykałkę do interesów bo nie kupisz GPU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85 napisał:

Wystarczyło śledzić 24/7 wątek zakupowy i bez problemu szło kupić. Nawet kilka kart dziennie jak był dobry rzut?

Ta ta, te bajki to sobie opowiadaj na szlabanie a nie tu na PCMR :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

To faktura z karteczką?

 

 

Odin85 ty byś mi do zupy palec włożył żeby sprawdzić czy to rosół czy pomidorowa :-)

 

YMitmwY.jpg1k1JPCJ.jpgwhpWFuR.jpg

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Mnie 3080 odrobił się już dawno temu i to z bardzo dużym naddatkiem :E

Nie przyłożyłem ręki do tego procederu, ale i tak do przodu 2x ?

 

31 minut temu, ODIN85 napisał:

Wystarczyło śledzić 24/7 wątek zakupowy i bez problemu szło kupić. Nawet kilka kart dziennie jak był dobry rzut?

Gdybym nie zamówił karty z komputrona to bym zobaczył kartę jak świnia niebo. Takie były rzuty, że większość kart leciała do januszy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sideband napisał:

A moja pikna sztuka poszła sobie grzać górniczy las :szczerbaty:

U mnie trzy teraz pracują w kopalniach :-) ostatni nabytek 3080 LHR za 3270 (dzięki ci "sklepie") Też swoje robi :-).

TUF 3080 

TUF 3080 LHR

MSI 3090 suprimx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wkamil73 napisał:

To jest przejaw tzw. urządzania się w czterech literach. Rok niedługo minie, a ta sytuacja z zamówieniami nadal ma rozumiejących "problemy" sklepu :) Nie do wiary :)

Tak się robi budyń z mózgu, kilka sztuk dostali w niskiej cenie, to brak zarobku przeznaczą na "działania marketingowe" jeden z drugim się ucieszy w internecie opisze swój przypadek, i część łatwowiernych ludków znowu zaciśnie zwieracz i uwierzy że jednak sklepy zrealizują zamówienia na grube dziesiątki tysięcy kart po MSRP w dobie ogromnego kryzysu który lada moment może wybić jak szambo. :)

Edytowane przez DisconnecT
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ODIN85 napisał:

Do graczy też a Janusze nie januszowały aż taką przebitką jak potem były.

Ale radzili w większości czekać no i niektórzy już rok czekają?

Ja się już przyzwyczaiłem że pogram raczej dopiero na serii 4... Obecnie całkowicie przeszedłem na konsole. To przykre że rynek graczy dostał po 4 literach. Jednak jak widać nie jest tak ważny jak by się wszystkim wydawało. Obecnie przy cenie konsoli do jej możliwości w życiu nie doradził bym nikomu kupowanie PC do grania. Jeszcze czasami można wyrwać w normalnych cenach lapki. Kiedyś zestaw lapek plus konsola był dla bogatszych graczy niż średnia. Obecnie to najrozsądniejsze wyjście. Ja ostatni raz w dającej się przewidzieć przyszłości składałem PC do gier. Nie jestem optymistą. Covid i zawirowania z produkcją półprzewodników w Chinach (wojna gospodarcza z USA) to prawdziwie powody że brakuje praktycznie wszystkiego. Do tego rewolucja w pracy, covid zmusił wszystkich co się da do pracy zdalnej. To zrodziło ogromne potrzeby na sprzęt. Długo by gadać. Nie sprowadzajcie obecnej sytuacji tylko do górników to naiwne uproszczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, eagle napisał:

Ja się już przyzwyczaiłem że pogram raczej dopiero na serii 4... Obecnie całkowicie przeszedłem na konsole. To przykre że rynek graczy dostał po 4 literach. Jednak jak widać nie jest tak ważny jak by się wszystkim wydawało. Obecnie przy cenie konsoli do jej możliwości w życiu nie doradził bym nikomu kupowanie PC do grania. Jeszcze czasami można wyrwać w normalnych cenach lapki. Kiedyś zestaw lapek plus konsola był dla bogatszych graczy niż średnia. Obecnie to najrozsądniejsze wyjście. Ja ostatni raz w dającej się przewidzieć przyszłości składałem PC do gier. Nie jestem optymistą. Covid i zawirowania z produkcją półprzewodników w Chinach (wojna gospodarcza z USA) to prawdziwie powody że brakuje praktycznie wszystkiego. Do tego rewolucja w pracy, covid zmusił wszystkich co się da do pracy zdalnej. To zrodziło ogromne potrzeby na sprzęt. Długo by gadać. Nie sprowadzajcie obecnej sytuacji tylko do górników to naiwne uproszczenie. 

Mi akurat cała ta sytuacja pozwoliła zdobyć praktycznie 3080Ti za free, a jeszcze mam sporo RVN (zamieniałem z ETH jak kopałem chwilkę) coinów w portfelu nie wymienionych, bo przegapiłem szczyt. Koniec, końców w normalnym przypadku pewnie nawet o 3080Ti bym nie myślał :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2021 o 23:36, sideband napisał:

A moja pikna sztuka poszła sobie grzać górniczy las :szczerbaty:

Moja na szychtę idzie w sobotę :szczerbaty:  Aż mi jej żal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maras2574

Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Emesaj  tym zniknięciem  swoim. Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.

ile cię trzeba cenić ten tylko sie dowie, kto przepłacił

 

:lol2:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Zhao napisał:

@maras2574

Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Emesaj  tym zniknięciem  swoim. Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.

ile cię trzeba cenić ten tylko sie dowie, kto przepłacił

 

:lol2:

 Gdzieśkolwiek jest, jesliś jest, lituj mej żałości...:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...