Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RyszardGTS napisał:

Trochę się martwię bo często robisz się agresywny w wypowiedziach, wyluzuj.

Taki mam ton wypowiedzi od zawsze co juz powinienes wiedziec ale to nie znaczy ze sie denerwuje, wrecz zdarzy mi sie ze smiechu opluc monitor :rotfl: Chyba nie myslisz ze sie czymkolwiek tutaj denerwuje, trzeba miec sporo dystansu do siebie a jeszcze wiecej do konwersacji tutaj. No stress ;)

4 minuty temu, Althais napisał:

Dobra koniec offtopu. Dajcie mi jakiegoś niusa, który dementuje info o premierze topowego Ampere w 2021 albo po prostu mnie tak trochę pooszukujcie żebym psychicznie lepiej się czuł 😅

Q1 2021, plus nowa pola cenowa tak 7-8k :rotfl:

5 minut temu, RemiKo napisał:

Brakuje mi takich ludzi jak on, bo w zamiłowaniu do drogich podzespołów jestem, a raczej byłem ale wracam, do grupy nielicznych "wariatów".

Ja czekam na tego TR u ciebie i CB20 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

No stress ;)

:thumbup: 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja takie małe co nie co do tych pseudo entuzjastów.Entuzjastą czy pasjonatem może być każdy, biedny czy bogaty.Problem pojawia się jak na forum dla wszystkich ,czytam jak "ENTUZJASTA" kupuje przed rtxami ,gtxa1080ti nówke. Potem sprzedaje ją zaraz dla 2080, po czym za parę dni kupuje 2080ti.I  druga bajka ala pseudo entuzjaści.Wchodzi kolo i co kolejny wpis bo ja mam "i9 9900k 2080ti w sli "itd........

Ps.Pominę sobie komentowanie czegoś takiego o tych dwóch .Jednak zakończę tym.Prawdziwy pasjonat nie potrzebuje w co drugim zdaniu łechtania sobie ego.Wystarczy wejść sobie przykładowo na PPC ,żeby poczytać tego typu lizanie i pokazywanie kto ma dłuższego.Nie trzeba być optimusem żeby z psychologi wiedzieć że w mig taka sytuacja sprawi KWAS.

Edytowane przez kiko76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gosu nie ma i nie będzie. 2 lata dawałem mu szanse, których nie wykorzystał. Patrząc na forum, niewiele osób za nim tęskni, a liczba tych, którzy dziękowali za jego wycięcie jest bardzo długa. Nie wiem po co znowu ten głupi temat ciągnąć. W szambie komentarzy na PPC nadal się wypowiada i ton taki jak był tutaj, zero zmiany. Więc jak komuś przykro i tęskno, to wie, gdzie go szukać. Byle tutaj nie jęczeć i nie syfić w temacie, który niedawno czyściłem. 

31 minut temu, Althais napisał:

Dobra koniec offtopu. Dajcie mi jakiegoś niusa, który dementuje info o premierze topowego Ampere w 2021 albo po prostu mnie tak trochę pooszukujcie żebym psychicznie lepiej się czuł 😅

Nie ma przecież żadnego konkretnego newsa, że topowego Ampere nie będzie. Wszystko plotki. Sam mogę powiedzieć, że będzie RTX 3950 jako kanapka i będziesz czekał na dementi? :D 

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, BlindObserver napisał:

Nie ma przecież żadnego konkretnego newsa, że topowego Ampere nie będzie. Wszystko plotki. Sam mogę powiedzieć, że będzie RTX 3950 jako kanapka i będziesz czekał na dementi? :D 

Meanwhile, minutę później...

"Wc kwadrans - RTX 3950 CONFIRMED!

Source:  BlindObserver forum.pclab.pl"

...i wyświetlenia lecą :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musiałbym na KŚ puścić :D Wtedy może. Parę razy coś tam kiedyś z PCL brali, tradycyjnie było w tekście tylko "nasi przyjaciele z PCL" coś tam, bez linku nawet xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że masz konto na PPE, podrzuć im fake-a, łykną na 99% :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, RyszardGTS napisał:

Widzę że masz konto na PPE, podrzuć im fake-a, łykną na 99% :rotfl: 

"Nasze źródła donoszą iż..." :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

https://www.ppe.pl/spolecznosc/40458/blindobserver.html

No to ktoś się podszywa, no chyba że przypadkowo, CAŁKOWICIE PRZYPADKOWO wybrał taki sam nick jak twój i niczym się nie sugerował i to jest całkowicie przypadkowe ;) 

Miałem tam konto, ale od dawna nieaktywne. Zobacz na liczbę postów itd. Ale z podszywaniem to na PurePC był taki koleś. Oktaba go usunął dopiero po interwencji działu prawnego Onetu :D 

Zawsze lubiłem tamto logo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

AOBtLWg.jpg

Niby taka pogarda, a tu proszę jakiej się złotej rangi doskrobał. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to konto mam zablokowane, tak więc w ogóle mnie dziwi, że ono jeszcze istnieje xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, BlindObserver napisał:

Miałem tam konto, ale od dawna nieaktywne. Zobacz na liczbę postów itd. Ale z podszywaniem to na PurePC był taki koleś. Oktaba go usunął dopiero po interwencji działu prawnego Onetu :D 

Kojarzę sytuację z PPC :) To aż musiało dość do "ewryłan gangsta til lojers steps-in"? :E 

Najlepsze logo Nvidii, ja tęsknię za tym

EA GAMES.... Challenge Everything!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chluba ppe :f.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli RTX 3080Ti przeskoczy na rok 2021 to jakoś przeżyje. Mój max to i tak RTX3080 a będę wybierał między 3070 (3000zł) a 3080(4500zł). Tak obstawiam ceny.

Z drugiej strony, nawet nie ma ciekawych gier... wiem, wiem CP2077, ale on pewnie będzie potrzebował z pół roku aby go dobrze połatali, więc zaczekam:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jeśli RTX 3080Ti przeskoczy na rok 2021 to jakoś przeżyje. Mój max to i tak RTX3080 a będę wybierał między 3070 (3000zł) a 3080(4500zł). Tak obstawiam ceny.

Z drugiej strony, nawet nie ma ciekawych gier... wiem, wiem CP2077, ale on pewnie będzie potrzebował z pół roku aby go dobrze połatali, więc zaczekam:szczerbaty:

Czemu niby 3080ti miała by się pojawić w przyszłym roku? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki dali link na poprzednich stronach z takim właśnie info... niby plotka, ale wiesz jak jest. Podobno NV nie obawia się Big Navi i dlatego przekładają ze spokojem 3080Ti na 2021r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jeżeli nie ma ciekawych gier, to rozumiem, że Ampere za 3000-4500 zł posłuży tobie za wyświetlanie pulpitu i forum pclab, żeby na jego temat podyskutować ? :D

U mnie tak skończył GTX 1080, na którym przeszedłem raptem kilkanaście gier przez 3,5 roku. :hahaha:

Ja tam widzę masę gier do ogrania w 4k, bo w tej rozdzielczości gry potrafią wciągać swoim wyglądem, nawet symulator farmy był wciągający. :szczerbaty: Starsze gry na pewno przejdę jeszcze raz, lecz w 4k.

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

Chłopaki dali link na poprzednich stronach z takim właśnie info... niby plotka, ale wiesz jak jest. Podobno NV nie obawia się Big Navi i dlatego przekładają ze spokojem 3080Ti na 2021r.

Przecież to tylko kolejny fejk 🤣 Napalony jesteś jak żyd na cebule :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi grami miałem na myśli to, że nie mam ciśnienia brać karty zaraz na premiere. Może być tak, że sprzęt (GPU i Monitor) kupię w listopadzie (czarny piątek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Doamdor napisał:

Jeżeli nie ma ciekawych gier, to rozumiem, że Ampere za 3000-4500 zł posłuży tobie za wyświetlanie pulpitu i forum pclab, żeby na jego temat podyskutować ? :D

Do sygnatury na forum i najważniejsze do nauki na studiach :D :E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pełno gier na jesień ale nie będzie w co grać🤗

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, BlindObserver napisał:

Zawsze lubiłem tamto logo.

Ta wersja jednak lepsza.