Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

W jednym temacie robisz posta ze karta ma problemy z wentylami i slesz na RMA i wystawiasz aukcje bez jakiejkowiek informacji piszac ze stan techniczny bardzo dobry??

https://allegro.pl/oferta/palit-geforce-rtx-2080-ti-gamingpro-oc-2-lata-gw-9589055024

Kup teraz cos od takiego 🤔

Dlatego nie miales wczesniej zdjec na aukcji jak cie upomnialem bo karta byla na RMA wiec zrobic ich nie mogles.

Przestrzegam przed takimi jak TY kazdego.

Oj. No niefajnie :/. Z oc czy bez oc kolega jednak powinien o tym poinformować w ogłoszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Kelam napisał:

Oj. No niefajnie :/. Z oc czy bez oc kolega jednak powinien o tym poinformować w ogłoszeniu.

Kurcze, być może macie rację. Nic, będę informował kupującego o zaistniałej sytuacji i najwyżej obniżę cenę ,jak się będzie coś rzucał.

Teraz już po zalicytowaniu niestety nie mogę edytować oferty.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up to jest usterka. Mój LZ miał to samo i został wymieniony na nowke sztukę. Nawet @dadi82 miał  podobny problem z trio x. 

Co zrobisz jak kupujący będzie jednak używał ab? :D rękojmia i jesteś w tyłku aby sobie problemu narobisz przez takie nieuczciwe zachowanie 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up

Po OC miałeś problemy z wentylatorami i wymienili Ci kartę na nową??

EDIT: To by k@#$a znaczyło, że moja karta jest uszkodzona,a to oznacza ,że dałem się zrobić w ch$%%a i muszę ją jeszcze raz wysłać na RMA.

Szkoda, że wcześniej mi tego nie napisaliście. Uznałem, że skoro dwa serwisy (x-kom i Serwis Palita) uznały, że karta jest sprawna, to ona jest sprawna, a tu się okazuje, że jednak nie.

Duża lipa :kwasny:

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla serwisów takie ustaerki sa ciezkie do zdiagnozowania - trzeba dobrze wszystko opisać a najlepiej wrzucić linka do nagranego filmu.

Tu masz moj film z pierwszej karty :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wielkie dzięki za linka. Mam identyczny objaw. Czyli jednak usterka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórym pomaga podpórka pod shroud - no ale raczej przyszły kupujący tego robić nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, dawidoxx napisał:

Niektórym pomaga podpórka pod shroud - no ale raczej przyszły kupujący tego robić nie bedzie :D

Nieważne czy podpórka pomaga, czy nie. Ma karta działać bezproblemowo i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowy objaw tej usterki to wzrost obrotów do maxa czyli np 3, 3-5k, a karta dalej pokazuje ze wentylatory działają np tylko na 40-50% - gdzie 40-50% to na pewno nie 3.5k rpm :D 

Jak masz podobnie to to ślij na gwarancje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dadi82 napisał:

PS co z intelem i jego karty graficzne. Skończyło się na zapowiedziach?

7nm+ z TSMC jest brane pod uwagę jako realny backup więc kiedyś powinno się udać  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Typowy objaw tej usterki to wzrost obrotów do maxa czyli np 3, 3-5k, a karta dalej pokazuje ze wentylatory działają np tylko na 40-50% - gdzie 40-50% to na pewno nie 3.5k rpm :D 

Jak masz podobnie to to ślij na gwarancje 

@up

dokładnie.

U mnie MSI Afterburner pokazuje 70% prędkości wentylatorów, a RPM skacze na karcie do ponad 2800 obr/min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Świetnie, że spamujecie nie na temat.

Edytowane przez radier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Fake, zobacz na cień od rdzenia.

A tu inna ciekawa fotka :D
EfW0DxuU0AE3tnK?format=jpg

Edytowane przez hugas
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

W jednym temacie robisz posta ze karta ma problemy z wentylami i slesz na RMA i wystawiasz aukcje bez jakiejkowiek informacji piszac ze stan techniczny bardzo dobry??

https://allegro.pl/oferta/palit-geforce-rtx-2080-ti-gamingpro-oc-2-lata-gw-9589055024

Kup teraz cos od takiego 🤔

Dlatego nie miales wczesniej zdjec na aukcji jak cie upomnialem bo karta byla na RMA wiec zrobic ich nie mogles.

Przestrzegam przed takimi jak TY kazdego.

Nie spinaj się tak phoenix , bo Ci żyłka pęknie.

Kartę wystawiłem na aukcji ,jak już wróciła z RMA z adnotacją ,że jest sprawna.

Poza tym co ma zdjęcie karty do prawdopodobnie niedziałającego kontrolera obrotów wentylatora.

Zostałem wprowadzony w błąd przez 2 serwisy ,a kartę wystawiałem w dobrej wierze jako sprawną.

Jeszcze NIGDY nie wystawiłem przedmiotu uszkodzonego jako sprawny i tak będzie tym razem, bo karta koniec końców idzie drugi raz na RMA.

Edytowane przez Passt
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
29 minut temu, Passt napisał:

Kartę wystawiłem na aukcji ,jak już wróciła z RMA z adnotacją ,że jest sprawna.

Poza tym co ma zdjęcie karty do prawdopodobnie niedziałającego kontrolera obrotów wentylatora.

Zostałem wprowadzony w błąd przez 2 serwisy ,a kartę wystawiałem w dobrej wierze jako sprawną.

Jeszcze NIGDY nie wystawiłem przedmiotu uszkodzonego jako sprawny i tak będzie tym razem, bo karta koniec końców idzie drugi raz na RMA.

Rozumiem ze jak serwis nie stwierdzil usterki ale karta nadal nie dziala prawidlowo to mozna ja wystawic co wlasnie uczyniles piszas ze jest sprawna??

To twoje NIGDY dzis stracilo waznosc bo faktem jest ze wystawiles ja w takim stanie.

Prawda jest taka ze wiedziales o usterce i chciales sie karty pozbyc, gdyby nie moj post aukcja dalej by wisiala a ty bys palil glupa ze MSI AB robi problem a emat mi juz smierdzial kiedy zobaczylem aukcje bez fot.

Teraz nagle po calej akcji karta leci jednak kolejny raz na RMA, a co by sie stalo gdyby dzisiejsza rozmowa miejsca nie miala?? Karta by dalej wisiala na aukcji, "sprawna"

Nie pograzaj sie juz i nie tlumacz bo na to nie ma zadnego wytlumacznia, dla mnie to zakrawa o jawne wprowadzenie w bladz i swiadomie chciales kogos oszukac, a moze sie uda...

Zatailes to ze karta byla na RMA, zataliles tez rzekome problemy z MSI AB a w koncu to iz to jednak nie problem Afterburnera.

I ty mi jeszczesz bedziesz pisal zeby mi zylka nie pekla?? Niezly tupet.

Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe ale sprzedaz karty z usterka to tylko przyszle problemy i powinienes sie cieszyc ze jednak siegnales po rozum odsylaajc karte kolejny raz na RMA. To ty bys mial problem, nie ja.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak karta byłaby sprzedana jako sprawna, ponieważ problem występuje tylko po podkręcenie MSI Afterburnerem po podniesieniu na maxa  Power i Temp limit , więc uznałem, że jest to problem programowy, a nie sprzętowy.

dopiero kolega davidoxx wyprowadził mnie z błędu.

Dobra, kończe offtop ,bo po pierwsze nie jesteś prokuratorem, żebym się przed Toba musiał tłumaczyć ,po drugie widzę, że Cie nie przekonam.

Edytowane przez Passt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Passt napisał:

dopiero kolega davidoxx wyprowadził mnie z błędu.

Ciesz sie ze kolega wyprowadzil cie z bledu bo mialbys tylko nieprzyjemnosci od kupujacego i mysle ze temat jest na tyle wyjasniony iz powinnismy wrocic do tematu watku czyli Amprere. Ja do ciebie nic nie mam ale szkoda nerwow za nieprzemyslane decyzje bo nie wiem czy przyjemnoscia jest sie pozniej bojkotowac z kupujacym za 4tysiaki ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Nie wyobrazam sobie nie uzywac MSI AB wiec po zakupie niezle bym wtopil, takie informacje powinny byc zawarte w aukcji bo chyba 90% uzytkownikow korzysta z MSI AB wiec zatajasz faktyczny stan rzeczy. Zreszta ja ci i tak nie wierze skoro zatajasz takie rzeczy czy oby napewno to bylo to. No i sam fakt ze karta byla na RMA tez jakiejkolwiek brak informacji. Zreszta objaw ktory przedsawiles to czesty problem kart a nie MSI AB co juz inny uzytkownik w temacie pisal oraz nie pierwszy raz sie z problemme obrotow spotykam. Tyle ode mnie, niech sobie kazdy sam wnioski wyciagnie.

Cytat

Witam,

mam do sprzedania używaną, w pełni sprawną kartę graficzną jak wyżej. Karta jest na gwar. w sklepie x-kom do 06.08.2022. Sprzedaję tylko dlatego, że przesiadam się na nową generację.

Karta nosi ślady użytkowania, ale jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym

Niemiec płakał jak sprzedawał z powodu podeszłego wieku, nie bita, niski przebieg, w idealnym stanie, gwarantuję.

26 minut temu, Passt napisał:

Tak karta byłaby sprzedana jako sprawna, ponieważ problem występuje tylko po podkręcenie MSI Afterburnerem po podniesieniu na maxa  Power i Temp limit ,

Silnik przegrzewa się tylko na autostradzie. Pewnie błąd w ECU łatwo naprawić. Możę wystarczy dolać płynu. Ja nie miałem czasu tego zrobić. 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hugas napisał:

Fake, zobacz na cień od rdzenia.

A tu inna ciekawa fotka :D
EfW0DxuU0AE3tnK?format=jpg

Widać, że ten procek na czymś leży (jest w powietrzu). Może fejk może nie, ale te ramy dość ciasno upakowane.. Ciekawe czy wpłynie to jakoś na temperatury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Passt napisał:

Dobra, kończe offtop ,bo po pierwsze nie jesteś prokuratorem, żebym się przed Toba musiał tłumaczyć ,po drugie widzę, że Cie nie przekonam.

Kilkakrotnie wysyłałeś kartę na RMA twierdząc że jest uszkodzona. A teraz zmieniłeś zdanie dla tego ją sprzedałeś ;-) Jak co odeślij klinienta z kwietkiem niech se reklamuje, a co :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, KotekzPiekła napisał:

Widać, że ten procek na czymś leży (jest w powietrzu). Może fejk może nie, ale te ramy dość ciasno upakowane.. Ciekawe czy wpłynie to jakoś na temperatury

Celowo położony :D 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi