Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Spl97 napisał:

Znając Gosu aka TylkoTak,to on RTX-a ma w swoim posiadaniu już od dawna i to nie jednego :E

A tak, racja, teraz kojarzę gościa, to nie on. Ale do kogoś była zbiórka w temacie zakupowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co teraz? Będzie ze mnie się śmiać :E że ta zbiórka była z moją postacią związana 8:E  Nie mogę pominąć faktu,że to było haniebne ze strony zakładającego zbiórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

I co teraz? Będzie ze mnie się śmiać :E że ta zbiórka była z moją postacią związana 8:E  Nie mogę pominąć faktu,że to było haniebne ze strony zakładającego zbiórkę.

Oj tam, to żarty były ;) A skorzystały na tym psiaki, więc pozytywnie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Spl97 napisał:

I co teraz? Będzie ze mnie się śmiać :E że ta zbiórka była z moją postacią związana 8:E  Nie mogę pominąć faktu,że to było haniebne ze strony zakładającego zbiórkę.

Śmiać nie? bardziej płacz przez śmiech. Jak temat o przegrywach..  

Sam tworzysz Swój Autoportret, więc się awruk nie dziw... 

Modlę się za Ciebie. Aby Cię Szatan zjadł ?

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Kyle_PL napisał:

Rowy Mariackie"

Chyba w Toruniu xD

 

3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

a co z gosu?

Kojarze go jeszcze jak miał 20 wentylatorów bez ładu i składu i kable na wierzchu a teraz takie kompy robi.

Pewnie jako naczelny kołcz ktoś to robi za niego a on markuje ze to on.Taki charakter xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

Gosu w przeciwieństwie do tego wojownika na screeny gpu-z  to jakąś wiedze ma ;) 

Omega się znalazł.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Minciu napisał:

Omega się znalazł.

Przecież to nie do Ciebie wiec luzuj majty  :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dawidoxx napisał:

Przecież to nie do Ciebie wiec luzuj majty  :E 

Brzmi jak do mnie XD Jakby co zbiórki nie potrzebuje ani gierki, której nie odpalę XD może Epic kiedyś rozda. 

Już i tak kupiłem cyberglicza i wieśka tylko po to żeby zobaczyć i może się przekonać, ale to nie moje klimaty i tyle. 

 

Edytowane przez Minciu
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Brzmi jak do mnie XD Jakby co zbiórki nie potrzebuje ani gierki, której nie odpalę XD może Epic kiedyś rozda. 

Już i tak kupiłem cyberglicza i wieśka tylko po to żeby zobaczyć i może się prz na nać, ale to nie moje klimaty i tyle. 

 

Nie do Ciebie tylko do tego od znawcy od LC aka 32 stopnie w pokoju, ale na karcie 30 :E 

btw. wydaje mi się że on bana wyrwał na 48, bo coś nam ucichł wojownik.. 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dawidoxx napisał:

 

btw. wydaje mi się że on bana wyrwał na 48, bo coś nam ucichł wojownik.. 

Ale w wolnej chwili schowa przynajmniej wibrująca D5 do kartonu i schowa jak obiecał za dwudziestoma czterema buczacymi p12 arctica. Czy tam pod krzesło. Nie wiem..

Ja w wolnej chwili oddałem kartę kurierowi do xcum. Zapytałem w RMA czy się już kwalifikuje na serwis czy jeszcze nie. Nie odpisali nic tylko kuriera zaklepali. 

 

3080 z fakturą na 4000zl dzisiaj już chyba nie defraudują? Wróciły gwarancję na karty zamiast siana na waciki? Odsyłał ktoś coś gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Minciu napisał:

Ale w wolnej chwili schowa przynajmniej wibrująca D5 do kartonu i schowa jak obiecał za dwudziestoma czterema buczacymi p12 arctica. Czy tam pod krzesło. Nie wiem..

Ja w wolnej chwili oddałem kartę kurierowi do xcum. Zapytałem w RMA czy się już kwalifikuje na serwis czy jeszcze nie. Nie odpisali nic tylko kuriera zaklepali. 

 

3080 z fakturą na 4000zl dzisiaj już chyba nie defraudują? Wróciły gwarancję na karty zamiast siana na waciki? Odsyłał ktoś coś gdzieś?

O, Suprimek Ci siadł :P :( 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MarcoSimone napisał:

O, Suprimek Ci siadł :P :( 

Od nowości pady miał z drewna. Na premierę składali te karty z gówna. Po kilku tysiącach godzin wygrzewania w grach doszło jeszcze z 10°C.

Na rdzeniu też przyschlo. 

 

A że nigdy jej nie otworzyłem, to mogłem wysłać. 

 

Szkoda ja zmieniać na jakieś nowsze rewizję jak cewki ma najlepsze ze wszystkich jakie trafiałem ostatnie kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Minciu napisał:

dwudziestoma czterema buczacymi p12 arctica. Czy tam pod krzesło

Tylko żeby razem z tym krzesłem nie odleciał :E

 

7 godzin temu, Minciu napisał:

3080 z fakturą na 4000zl dzisiaj już chyba nie defraudują? Wróciły gwarancję na karty zamiast siana na waciki? Odsyłał ktoś coś gdzieś?

Mi nie zdefraudowali jak oddawałem (a miałem duże obawy) swojego Suprima do X-kom jak ceny były z kosmosu, a też dałem 3999zł ;)  X-kom wysłał do serwisu, serwis naprawił i kartę od razu puściłem za 8,5k ;) 

2 godziny temu, Minciu napisał:

Od nowości pady miał z drewna. Na premierę składali te karty z gówna

Moja się gotowała i w końcu padła. Co ta serwis MSI zrobił że ją wskrzesił, tego nie wiem

2 godziny temu, Minciu napisał:

Szkoda ja zmieniać na jakieś nowsze rewizję jak cewki ma najlepsze ze wszystkich

W obecnej 3080Ti cisza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2022 o 15:01, Spl97 napisał:

I co teraz? Będzie ze mnie się śmiać :E że ta zbiórka była z moją postacią związana 8:E  Nie mogę pominąć faktu,że to było haniebne ze strony zakładającego zbiórkę.

Spoko, teraz Ci zrobimy zrzutkę na nowy procesor i płytę główną i pamięć RAM, skoro karta graficzna już kupiona :E

  • Haha 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2022 o 21:08, Minciu napisał:

Od nowości pady miał z drewna. Na premierę składali te karty z gówna. Po kilku tysiącach godzin wygrzewania w grach doszło jeszcze z 10°C.

MSI na premireę dawało obok Zotaca chyba najgorsze pady do Ampere, u mnie w Sprim wymina była po 2 miesiącach, od tego czasu śmieja 24/7.

image.png.ca9ec8ba133ad2bafe454091b0142585.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się kopie ;)

Przez rok czasu na 3080 Trio-x temp na pamięciach dokładnie taka sama jak na starcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sideband napisał:

Tak to jest jak się kopie ;)

Przez rok czasu na 3080 Trio-x temp na pamięciach dokładnie taka sama jak na starcie.

Czyli w ETH 102-104°C od nowości czy mniej? Masz pierwszy wypust na plastiku czy z metalem na plecach?

10 minut temu, Griszah napisał:

MSI na premireę dawało obok Zotaca chyba najgorsze pady do Ampere, u mnie w Sprim wymina była po 2 miesiącach, od tego czasu śmieja 24/7.

image.png.ca9ec8ba133ad2bafe454091b0142585.png

GB było gorsze. Tam pod backplate było tylko powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj teraz stoi za konsumentem? A jak reklamowali karty których nie dało się kupić to było supcio? Uwielbiam Youtuberów xD

  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...