Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, zamojskibiceps napisał:

nie tu i tak swój maks osiągnałem bo chciałem też bez zmiany zasilacza mam aktualnie be quiet 700w + gold mam nadzieje że da radę to uciągnąć 3090ti napewno więcej żre

no to oby Ci się sprawdzała i dobrze służyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MPro napisał:

no to oby Ci się sprawdzała i dobrze służyła :)

udało mi się sprzedać akurat 3070 też gigabyte oc za 2500 zł mam jedynie nadzieję ze nie będzie problemu z wejściami pin bo ludzie narzekali i cewkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zamojskibiceps napisał:

udało mi się sprzedać akurat 3070 też gigabyte oc za 2500 zł mam jedynie nadzieję ze nie będzie problemu z wejściami pin bo ludzie narzekali i cewkami

Dobra cenę osiągnąłeś za 3070. Też będę swojego TUFa sprzedawał jak dojdzie 3090Ti. Gdzie sprzedawales? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, IceMan75 napisał:

lepszym dealem jest używka za 3k z gwarancją, lub 3080ti używka z gwarancją, lub 3090 używka z gwarancją :)

Ja kupiłem 3080ti, kupiona luty 2022. Dorwałem za 3300zł. Dla mnie mega dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3060 Ti w Unigine Heaven 4.0 na Ultra w 1440p działa bardzo płynnie. Zawsze jest ponad 60 fps! ? Nawet spoko wygląda. Szkoda, że większość gier prezentuje się gorzej. ? Benchmark pochodzi z 2009 roku. Podoba mi się ta teselacja ale przesadzili z kamieniami tworzącymi chodniki (niewygodnie by się po nich chodziło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Valeri napisał:

Jakie macie temp na tym Gigusiu 3090TI za 6k z xkom ? Sam nad nim myślę, bo cena 4080 16GB wywalona w kosmos

Wg Gpuz 69 stopni i hot spot 79. Na pamięciach 74. Mam odczucie,  że mogę jajka smażyć na obudowie :)

Coś nie umiem ogarnać UV, bo niby robie jak trzeba a temp mam wyższe wtedy. 

Może ktoś też wie czemu wg wszystkiego karta ma boost na 1905Mhz a wszedzie pokazuje 2130? Pytam, bo nie wiem czy mam krzywą ustawiać raczej pod 1900 czy 2100.

P.S. Kombinuje z tym uv i póki co testuje parę 1900Mhz i 0.9V.  Temp to 59gpu, 68 hot spot i pamięci 64. Board power draw z 400-411 zjechal na 270-290. Unigine heaven benchmark dawal pierwotnie 6433 a teraz jest 6027.

Edytowane przez sirmariano
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się rozpracować problem z zawyżonym pobór mocy dla GPU w spoczynku na RTX 3080. Problem udało się rozwiązać edytując zaawansowane ustawienia planu zasilana Wiodnws.

Magistrala PCI Express --> Zarządzanie energią zależnie od stanu linku --> Ustawienie: Maksymalny poziom oszczędzania energii

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, morfeusz747 napisał:

Dobra cenę osiągnąłeś za 3070. Też będę swojego TUFa sprzedawał jak dojdzie 3090Ti. Gdzie sprzedawales? 

olx tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5299 Asus tuf na proshop 3080ti. A na alledrogo jakie ceny ?Do tego gra spiderman remaster gratis

Edytowane przez Duch^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Duch^ napisał:

5299 Asus tuf na proshop 3080ti. A na alledrogo jakie ceny ?Do tego gra spiderman remaster gratis

5299 zł za 3080 Ti ? Ludzie przecież na xkomie widzi 3090Ti za 5999 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MPro napisał:

5299 zł za 3080 Ti ? Ludzie przecież na xkomie widzi 3090Ti za 5999 zł

Właśnie ta 5999 z xcom wylądowała w moim PC :) ogólnie bardzo dobra karta jak na gigaszrota

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Semi1 napisał:

Właśnie ta 5999 z xcom wylądowała w moim PC :) ogólnie bardzo dobra karta jak na gigaszrota

ja w x-kom najtańsza widzę za 6499.. więc chyba się rozeszły ?

Edytowane przez Duch^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Duch^ napisał:

ja w x-kom najtańsza widzę za 6499.. więc chyba się rozeszły ?

Nic się nie rozeszło, w opisie karty masz podany kod rabatowy -500

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Semi1 napisał:

Właśnie ta 5999 z xcom wylądowała w moim PC :) ogólnie bardzo dobra karta jak na gigaszrota

Właśnie chyba ją wezme, mam budżet 6k a ta się w nim mieści. Mam gigabyte 2080 super i nie zawiodłem się do tej pory na gigabyte. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Duch^ napisał:

Dobre te chłodzenie maja Gigabyte RTX 3090 Ti GAMING?

Bardzo dobre, moim Asus rog Strix 3080 gorzej wypada przy takim samym TDP i ma gorsze temperatury na pamięciach i hotspocie oczywiście 3080

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Semi1 napisał:

Bardzo dobre, moim Asus rog Strix 3080 gorzej wypada przy takim samym TDP i ma gorsze temperatury na pamięciach i hotspocie oczywiście 3080

Ciekawe czy mój zasilacz 750w gold wytrzyma taką 3090ti po uv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę tdp masz 450w a po uv możesz odjąć 50-100w zasilacz da radę :)

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Semi1 napisał:

Spokojnie da radę tdp masz 450w a po uv możesz odjąć 50-100w zasilacz da radę :)

 

no to zamówiłem tego gigusia :P

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Duch^ napisał:

no to zamówiłem tego gigusia :P

Dobra decyzja, nie powinieneś żałować :) 

no i zostało jeszcze na kupce dobre 5 tys. Z rezygnacji z 4090 :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że niezależnie od tego jak źle działa Control, to wszystkie benchmarki od UNIGINE Company (od 2005 do dzisiaj) oraz Quake II RTX (Steam), działają na moim 3060 Ti dokładnie tak jak powinny, zgodnie z tym co sprawdziłem w necie. Wreszcie mogłem zobaczyć co ta karta faktycznie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! 

Czy myślicie że ceny używanych 3090 wzrosną czy zmaleją kiedy wyjdzie 4080 i później 4070? W sensie czy brać teraz jakąś używkę za ok 4k czy lepiej czekać na spadek ceny jak wejdą karty z podobnej półki cenowej?

Od razu mowię że interesuje mnie właśnie tylko 3090 ze względu na 10.5k rdzeni CUDA i 24GB VRAM a nie TFlopy w nowych kartach serii 4000. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, bowiem napisał:

Panowie! 

Czy myślicie że ceny używanych 3090 wzrosną czy zmaleją kiedy wyjdzie 4080 i później 4070? W sensie czy brać teraz jakąś używkę za ok 4k czy lepiej czekać na spadek ceny jak wejdą karty z podobnej półki cenowej?

Od razu mowię że interesuje mnie właśnie tylko 3090 ze względu na 10.5k rdzeni CUDA i 24GB VRAM a nie TFlopy w nowych kartach serii 4000. Dzięki.

Polecam wróżbitę Macieja lub inną cygankę, aby udzieliła Ci odpowiedzi...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...