Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Spl97 napisał:

Sygnaturka to ważna rzecz dla entuzjasty

Najważniejsza.Czekam kiedy dostane mojego RtXa do łapy żeby na fejsiku zapostowac ze jestem królem życia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na fejsiku a kto pierwszy w tematach rankingowych 3dsmarka! Juź wiem - kupie 3090, zrobie benchmarki, screenshoty, selfiki i odeślę :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Spl97 napisał:

Sygnaturka to ważna rzecz dla entuzjasty

Dzięki sygnaturce dowiedziałem się, że mam zasilacz 650W zamiast 550W :D Cały czas myślałem że mam 550W. Wczoraj aktualizował sygne i coś mi nie grało. Skąd 650W? 

  Ciekawe ile osób ma fakekowe sygnaturki.

 

PS. Mamy 500 stronę :thewave:

Edytowane przez Altun6277
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Altun6277 napisał:

Mamy 500 stronę

Spam wszystkim idzie w tym temacie świetnie :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Send1N napisał:

Z ciekawości; czy był kiedyś na tym forum wątek z większym spamem niż ten o ampere?  na premiere walczyliście o rekord 300 stron a po 11 dniach jest już prawie 500 WTF :E 

Dlaczego "wy"? a nie "my"? przecież też często dokładasz cegiełkę do tego spamu, jak wszyscy to wszyscy więc pisz "my" a nie że tylko "wy" :]

4 godziny temu, Ogider napisał:

Gainward 3080

IQ over9000, przysłonić częściowo dwa wentylatory plastikowymi osłonkami i zmniejszyć przepływ powietrza... IQ over9000! :lol2: 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RyszardGTS napisał:

Padł mi prostownik jest wysłany na naprawę gwarancyjną. Szybko zmontowałem DIY prostownik bo potrzebowałem, z zasilacza do dysku 3,5cala i małej przetwornicy 5V-28V, niby tylko 2Amperki idą, a jak fajnie grzeje się wtyczka 2,1/5,5mm od zasilacza :E 

Jakbyś robił jakieś testy na grzanie kabli i wtyczek, to sprawdź spadki napięcia przy okazji na wyjść i wejściu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Altun6277 napisał:

Ciekawe ile osób ma fakekowe sygnaturki.

Zdałem sobie sprawę,że moja sygnatura trochę się różni od stanu rzeczywistego,nie potrzebuję póki co CPU wyżyłowanego do granic możliwości czy dużej pojemności dysków,dlatego wymontowałem Microna 1300 1TB (spokojnie,nie na sprzedaż,pójdzie do innego kompa prawdopodobnie).Niewykluczone,że przyjdzie wkrótce dysk M.2 NVMe i zamontuję w swoim daily PC :szczerbaty:,mam znalezionego mod biosa do Crosshair V Formula z obsługą boot tych dysków,więc może się udać ?

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

IQ over9000, przysłonić częściowo dwa wentylatory plastikowymi osłonkami i zmniejszyć przepływ powietrza... IQ over9000! :lol2: 

Ten Gainward?

https://www.purepc.pl/image/news/2020/08/31_gainward_geforce_rtx_3090_i_rtx_3080_phoenix_specyfikacja_kart_2_b.jpg

Widać że łatwo można zdjąć i sprawdzić czy przeszkadza czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Minciu napisał:

Ten Gainward?

https://www.purepc.pl/image/news/2020/08/31_gainward_geforce_rtx_3090_i_rtx_3080_phoenix_specyfikacja_kart_2_b.jpg

Widać że łatwo można zdjąć i sprawdzić czy przeszkadza czy nie.

O ile zdjęcie tego nie powoduje utraty gwarancji :)

 
Edytowane przez Piospi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Reddzik napisał:

Sam szukałem czegoś podobnego i niedrogiego do mieszkania, bo muszę korzystać z tubek z prężonym powietrzem.

Ja muszę przedni panel ściągać i filtry czyścić, tak raz na 1-2tyg, bo zbiera się kurz i zatyka wlot powietrza. Mam kotka i futro "lata", wentylatory wszystko zbierają.

Ogól kota :thumbup:.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BlindObserver napisał:

3080 Gaming Trio

2 godziny temu, gret napisał:

Drogi Kliencie,

Piszemy do Ciebie o Twoim zamówieniu 403-5925848-2080352, aby poinformować, że musieliśmy anulować następujący artykuł:

Asin: B08HLZXHZY - „Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING OC 10 GB GDDR6X”

Artykuł nie jest już dostępny iw tej chwili nie mamy informacji o możliwej nowej dostępności u naszego dostawcy.

Informujemy, że jeśli opłata za ten przedmiot została już dokonana, zostanie ona automatycznie zwrócona w ciągu 5-7 dni roboczych. W przeciwnym razie autoryzacja zostanie wydana przez Twoją instytucję kredytową zgodnie z jej terminami.

Przepraszamy za niedogodności i wszelkie związane z tym niedogodności.

Obsługa klienta
Amazon.co.uk

 

Jakbym "automat" Empiku czytał, co chwilę brak dostępności, co chwilę przepraszają i nic z tego nie wynika... tzn. ludzi wkurzają bo sporo osób jest nieźle wkurzonych na to co odstawia Empik, nie tylko ze sprzedażą ale także z posprzedażową obsługą klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał krakena, to jest problem z lewą częścią tego PCB. 

 

PCB wpsólne dla 3080 i 3090? Aż się prosi o jakiegoś 3080TI 11GB.

 

GIGABYTE-GeForce-RTX-3080-PCB.jpg

2 minuty temu, Piospi napisał:

O ile zdjęcie tego nie powoduje utraty gwarancji :)

 

Śrubki tam będą bez plomb. Tylko trzeba je wykręcić, nie obrobić i nie pogubić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gret napisał:

Drogi Kliencie,

Piszemy do Ciebie o Twoim zamówieniu 403-5925848-2080352, aby poinformować, że musieliśmy anulować następujący artykuł:

Asin: B08HLZXHZY - „Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3080 GAMING OC 10 GB GDDR6X”

Artykuł nie jest już dostępny iw tej chwili nie mamy informacji o możliwej nowej dostępności u naszego dostawcy.

Informujemy, że jeśli opłata za ten przedmiot została już dokonana, zostanie ona automatycznie zwrócona w ciągu 5-7 dni roboczych. W przeciwnym razie autoryzacja zostanie wydana przez Twoją instytucję kredytową zgodnie z jej terminami.

Przepraszamy za niedogodności i wszelkie związane z tym niedogodności.

Obsługa klienta
Amazon.co.uk

No teraz to się zesrałem.Od razu wbiłem na Amazon czy moje zamówienie jeszcze wisi.Jak na razie bez zmian dostawa 17stego,ale pewnie tez mi taki numer wywiną.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kelam napisał:

Ogól kota :thumbup:.

To nic nie da, Lepiej niech kupi robota sprzątającego albo zagęści terminy ręcznych porządków. Będzie można rzadziej zaglądać do kompa. Jakby ktoś chciał spoko sprzęt do przedmuchiwania, to odkurzacz Karcher Wd3 ma funkcję dmuchania :) 

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Minciu napisał:

To nic nie da, Lepiej niech kupi robota sprzątającego albo zagęści terminy ręcznych porządków. Będzie można rzadziej zaglądać do kompa. 

Mam 2 koty w domu.Codzienne odkurzanie to norma.Budę czyszczę 2x w roku i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan napisał:

3060Ti już w październiku, więc na styczeń luty, liczę na 3050Ti, podobno 3060 ma kosztować 399$ nie wiem ile w tym prawdy.

https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-zadebiutuje-juz-w-pazdzierniku

Jak Nvidia tak szybko wejdzie w "midel-klas" to AMD będzie miało ciężko z nowymi RDNA2 (zresztą z rowerkami też już mają ciężko bo ktoś im gdzieś na forum rowerowym dokładnie ten rowerek "rozebrał na czynniki pierwsze" wyszło że "chińszczyzna z wyższej półki usa-marketowej" po $199-219 jest lepiej wyposażona/lepiej wykonana niż rowerek AMD za $299... drogo się cenią za naklejkę "AMD" ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ombre070 napisał:

Mam 2 koty w domu.Codzienne odkurzanie to norma.Budę czyszczę 2x w roku i jest git.

Podziwiam :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Minciu napisał:

To nic nie da, Lepiej niech kupi robota sprzątającego albo zagęści terminy ręcznych porządków. Będzie można rzadziej zaglądać do kompa. Jakby ktoś chciał spoko sprzęt do przedmuchiwania, to odkurzacz Karcher Wd3 ma funkcję dmuchania :) 

Kota? No gdyby postawić to to przy kompie, kot będzie trzymał się z daleka. W sumie ma to sens :szczerbaty:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czyszczę tylko przedni filtr, górny i pod zasilaczem nie ma tragedii. A kompa w środku czyszczę jak widzę, że przyda mu się przedmuchanie sprężonym powietrzem. Przedni filtr muszę przeczyścić bo kurz zatyka.

Niech dają testy 3060Ti, bo nie wiem czy brać czy nie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eagle napisał:

Dostępność będzie jak wszystkiego na premierę czyli słaba. Ja liczę na lepszą niż ryzena 3900x. W przeciwnym razie trzeba będzie w dobrej cenie znowu na przeczekanie przytulić 2080 ti ;-)

Zauważyłem dziwną korelację z dniem konferencji Nvidii a praktycznie zamarciem dyskusji w wątku o 10 generacji Intela. Czyżby PCI-E 4.0? 

Niektórzy na Pepperze liczą na 3900X za 1400-1450zł po wejściu Ryzenów 4000 :rotfl: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niszczy mnie to, że Wy wiecie o tych kartach tylko tyle, ile powiedziała Nvidia, ale zabijacie się o złożenie preordera :D Nawet na testy nikt nie czeka. 

  • Confused 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Minciu napisał:

Jakby ktoś chciał krakena, to jest problem z lewą częścią tego PCB. 

 

PCB wpsólne dla 3080 i 3090? Aż się prosi o jakiegoś 3080TI 11GB.

Znaczy wyśle się do tego magika z youtube co posadzi pamięci i wiola nie dość że więcej pamięci na szerszej szynie to jeszcze i reszta rdzenia zabangla :lol2:

Nie wiem co za problem... To że sekcja z 2 stron? Są eiswolf 2 zapowiedziane od alphacool i nie wiem czy dużo oszczędzi na krakenie który raczej tani nie jest. Ale może tu co innego jeszcze przemawia.

Pamięci bardzo blisko rdzenia? Pompki asetecka raczej okrągłe. To pcb referencyjne ;)

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BlindObserver napisał:

Niszczy mnie to, że Wy wiecie o tych kartach tylko tyle, ile powiedziała Nvidia, ale zabijacie się o złożenie preordera :D Nawet na testy nikt nie czeka. 

Dlaczego ludzie przesiadający się z Pascala czy jeszcze starszych generacji mieliby czekać na testy? Myślisz ze będzie słabiej niż na 1080Ti? ?

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...