Skocz do zawartości
yampik

NVIDIA (GTX) rly RTX 30x0

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki test i jest kozak, FPS stoja jak skala na framelimicie, ale musze porzadniejszy mecz zagrac. 

1 minutę temu, severall napisał:

Ciężko powiedzieć bo wyłączenie Game Bara w Windowsie nie pomagało a próbowałem tego wcześniej. U mnie ta pierwsza opcja w regedicie byla już na wartości "0", ale jak tą drugą zmienilem na 0 to stuttering się skończył. 

Zgadza sie to samo u mnie.

Edytowane przez wincyjognia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was wcześniej ten stuttering też występował tak dość często? ja już podejrzewałem u siebie, że to problem z internetem, chociaż ping zarówno na multi jak i warzone cały czas  25 w grze.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, C#17 napisał:

u was wcześniej ten stuttering też występował tak dość często? ja już podejrzewałem u siebie, że to problem z internetem, chociaż ping zarówno na multi jak i warzone cały czas  25 w grze.   

U mnie był praktycznie cały czas (czasami w niektórych miejscach mapy nie występował). Multiplayer działa bardzo dobrze. 

Klatki w  1440p na maks z RT off mam od 120 do 200 w gułagu, najczęściej okolo 140-150 zależnie od miejsc na mapie. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj chciałby Palita RTX 3070 GamingPro OC? Mam do odbioru w ME w Krakowie (3099zł), ale ja chyba wolę poczekać na AMD, więc odstąpię za dobrą flaszkę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od połowy września wiadomo, że Nv szykuje 3080ti 11GB lub 12GB. Obydwie karty/konfiguracje były w sterownikach.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o ile będzie szybciej od 3080, patrząc na 3090, to zbyt rewelacyjnie to się nie powinno skalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gromitek napisał:

Dolar podrożał do prawie 4 zł  to i karty o te pare stówek droższe - 500 $ x  0,3 to jest 150 zł do tego podatek od nowości 200 zł i cena 2600 się zgadza.

Jest na to czekałem kurs dolara :E klasyka, miałem do nadrobienia 6 stron i to musiało się pojawić :rotfl:?

Proszę jeszcze o wykład na temat kursu rubla w tym temacie

20 godzin temu, ODIN85 napisał:

Jak tam nowe stery?

Wspaniale na 2070S :E

17 minut temu, DisconnecT napisał:

Ciekawe o ile będzie szybciej od 3080, patrząc na 3090, to zbyt rewelacyjnie to się nie powinno skalować.

No wlasnie gdzie ta karta wydajnościowo się niby upchnie jak jest taka mała różnica 3080 vs 3090 :E znów za bardzo zaczynają mieszać z tymi modelami tak jak kiedyś GS,GT,GTS,GTX, ULTRA :E i ostatnio z superkami

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadzą po prostu kartę o tej samej specyfikacji co 3080 tylko z dopiskiem Ti 12GB w cenie 300 zł droższej :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Ogider napisał:

 

O wygląda prawie tak dobrze jak premierowy gameplay Watch Dogs 1 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, xSnax napisał:

Ale jaja wczoraj zamówiłem RTX 3070 X Trio i już spakowali i ma być jutro ? 

Jaki sklep?? Z 3070 nie bedzie jakis wielkich problemow. Pewnie w ciagu 2-3tyg dotanie kazdy co zamowi.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Jaki sklep?? Z 3070 nie bedzie jakis wielkich problemow. Pewnie w ciagu 2-3tyg dotanie kazdy co zamowi.


 

X-Kom. Nie dostanie każdy bo mają mało sztuk, ja zamówiłem odrazu po minucie od wystawienia sprzedaży wiec pewnie mam pierwszy a dużo osób które zamówiło nie dostanie pracownik mi mówił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć te 500wat w pokoju ;D xD panowie masakra. Jakie macie temp na strixie i masterze? Ewentualnie jaki zegar przy jakim napięciu ;) Obie tak dają popalić ciepłem?

Edytowane przez KawiorS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, KawiorS napisał:

Czuć te 500wat w pokoju ;D xD panowie masakra. Jakie macie temp na strixie i masterze? Ewentualnie jaki zegar przy jakim napięciu ;) Obie tak dają popalić ciepłem?

To normalne że w pokoju masz cieplo bo gdzies to powietrze co uchodzi z budy górą i tyłem musi się ulokować :E  szczególnie jak ktoś ma mały pokój tak jak np ja (2/3m) 

Jak miałem FX 8350 po OC i r9 290X po OC to nawet w -15 za oknem nie włączałem kaloryfera do spania ;) wystarczylo zamknąć drzwi od pokoju i w takiej klitce było jak w lecie ^^

Edytowane przez Send1N
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Morele przysłało mi kod na Watch Dogs: Legion, nie omieszkałem sobie sprawdzić wydajności we wbduowanym benchmarku: wymaksowane ustawienia, 2560x1440, RT na Ultra, bez DLSS średnia ilość FPSów wyniosła 55, z DLSS ustawionym na Jakość - 74. W grze jest o wiele gorzej (gram z ww. ustawieniami + DLSS na Jakość i zmienionym FOV'em ze standardowego 70 na 90), zdarzają się solidne spadki poniżej 50 klatek (przy odświeżaniu 165 Hz niestety jest to dość mocno odczuwalne, gdyby było stałe 60-70, to granie należałoby do bardzo komfortowych). No nic, nikt nie mówił, że ta generacja kart to będzie "to" (RT + 4K). Wiadomo, dostosowując poszczególne opcje pewnie bez problemu osiągnie się 80-100 klatek przy nieco gorszej jakości obrazu, ale mimo wszystko pokazuje to tylko fakt, że "prawdziwe" 4K + RT to pieśń przyszłości (pewnie ze 2 generacje w przód).

Co do potencjalnej wydajności 3080 Ti, to nie zdziwiłbym się, gdyby okazała się nieco wydajniejsza od 3090 (~ 5-15%), szczególnie, jeśli potwierdzi się w testach wydajność kart od AMD. Już mieliśmy taką sytuację np. przy Titan'ie i 780 Ti.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, POL_eXplosiV napisał:

Co do potencjalnej wydajności 3080 Ti, to nie zdziwiłbym się, gdyby okazała się nieco wydajniejsza od 3090 (~ 5-15%), szczególnie, jeśli potwierdzi się w testach wydajność kart od AMD. Już mieliśmy taką sytuację np. przy Titan'ie i 780 Ti.

3080ti z gorsza specka od 3090 ma byc wydajniejsza 5-15% :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność będzie praktycznie ta sama co 3090 tylko mniej pamięci i ewentualnie brak nvlink.

Wbiją się z ceną w okolicach 6900xt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś recenzje Gainwarda Phantoma 3080 GS? Warto go dodawać do obserwowanych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Patch dziś dali.

Wiem, benchmarki wczoraj robiłem, a dzisiaj już gram z patchem, więc za wiele to on nie pomógł (przynajmniej w przytoczonym przeze mnie scenariuszu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kitsune2431 napisał:

X-kom napisal, ze promocja go nie dotyczy poki co i brak info czy bedzie kiedykolwiek.

Owszem ze bedzie, zanim sklepy dadza info to minie kilka dni wiec spokojnie ;)

Teraz, samsung70 napisał:

siema, dopadłem się właśnie do MSI VENTUS 3X OC, i w afterburner nie mozna dac wiecej power limit niz 100, czy MSI ustaliło limit na 100 i nic wiecej sie nie da ? 

Nie da sie wiecej wbic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MripperTy chyba miałeś do czynienia z Phantomem 3080 GS? Jak oceniasz tą kartę? Udało mi się ją wyhaczyć w media expert i nie wiem, czy w razie jej wysłania brać :d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...