Skocz do zawartości
maxwell94

Komputer za 6 koła, a gram tylko w call of duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie znacie jakies fajne, ciekawe gry? Od 4 miesiecy mam mega komputer, wszystkie nowe gry mnie męczą i nużą. Od 2 miesiecy gram tylko w cod2 multi. Wypaliłem sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup najnowszą odsłonę Call of Duty Modern Warfare, no problem :D

 

grałem, od ponad miesiaca nie tykam, brakuje mi kompetitive map typu crossfire, strike itd. Znudziła mi się ta sieczka. Nabilem ponad 55 lvl, glownie S&D grałem. Kilka dni temu dogralem 2 ostatnie misje w nowym CODzie, a kilka lat temu skonczylem GTA 5, poza tym 30 minut i gra do kosza. Ostatni star wars- nuda, kosz, wiedzmin 3 kosz, battlefield kosz. Chyba sprzedam ten komputer i kupie quada ;x

 

 

MYSLALEM O HITMANIE 2 , nuda ?

Edytowane przez maxwell94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal Metro Exodus.

I red dead redemption 2 :E

Tytuł tematu brzmi niczym nagłówek z gazety fakt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy:

 

1. Metro Exodus

2. Red Dead Redemption 2

 

plus:

 

3. Shadow of the Tomb Raider

4. Total War: Three Kingom

5. Civilization VI z dodatkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry to prawie to samo więc chyba logiczne, że się znudzą. Zagraj w RDR2 i sprzedaj kompa.

 

Alternatywnie możesz poszukać nowych gatunków, tylko to może jeszcze zaskoczyć i zaciekawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda BOTW przez Cemu szczerbaty.gif. Działa w 4k 60fps.Temat do kosza, niż do dyskusji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w Metro Exodus z RT w 8K/120fps Twój komputer siądzie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób przerwę od grania, obejrzyj film, porób coś ciekawego, popracuj. Jak wrócisz do grania, to saper będzie Ci się wydawał super grą ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie BF1 albo BF4 multi. Gram w obie i 4 cały czas ma swój klimat, wymaga już jakiegoś skila bo poziom graczy jest tam na wysoki poziomie i nie tak łatwo kogoś ustrzelić za to 1 ma fajną grafikę(jeszcze u Ciebie na takim kompie to będzie poezja) i łatwiej kogoś zabić przynajmniej dla mnie łatwiej się w nią gra, są to dwie różne gry praktycznie, ale w obie bardzo przyjemnie się gra. BFV nawet nie tykaj bo to szit dla dzieci od fortnite, system walki i całą otoczkę chyba producenci ściągnęli właśnie z tej gry, wydałem na tą grę 150zł i to był mój najgorszy zakup w tamtym roku i jeszcze dochodzi do tego nowa płyta majora której zamówiłem preorder za 50zł i tak samo okazał się szitem mogę komuś odsprzedać jak chce wraz z wlepkami oraz plakatem (to tak na marginesie):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób przerwę od grania, obejrzyj film, porób coś ciekawego, popracuj. Jak wrócisz do grania, to saper będzie Ci się wydawał super grą ;).

 

Potwierdzam to.

 

"Wyposzczenie" mózgu od grania, sprawi potem, że nie będziesz mógł się doczekać na kolejne partie w Red Dead Redemption 2, czy cokolwiek innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba sprzedam ten komputer i kupie quada ;x

 

Odkupię za 3k + 20 kg karmy dla gekona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, polecam Maxwellowi sprzedaż komputera i kupno konsoli. Zaoszczędzisz pieniądze, skoro tak rzadko grasz. Zaoszczędzone pieniądze wydasz na multi i jeszcze zostanie na coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakies fajne, ciekawe gry? Od 4 miesiecy mam mega komputer, wszystkie nowe gry mnie męczą i nużą. Od 2 miesiecy gram tylko w cod2 multi. Wypaliłem sie?

Hmm mam podobnie , od dluzszego czasu zadna gra nie jest mnie w stanie przyciagnac do ekranu na dluzej oprocz serii football manager i teraz pes 2020. Ostatnio skonczylem batmana ktorego meczylem kilka tygodni. Teraz zaczalem AC odyssey i po 1 wyspie jakos nie mam ochoty do niego wracac. Z Game passa mam outer worlds ktory ma bardzo dobre opinie ale ja pogralem z 2-3 godziny i wiecej nie odpalilem choc wiem ze to gra w ktorej fabula musi sie rozkrecic , w 2019 roku gralem w 3 gry nie sportowe w ktore przykuly mnie do ekranu to re2 remake ,gears 5 i pillars of eternity. Kilka innych tytulow konczylem na sile lub po prostu zaczete zajmowaly miejsce na dysku. Wiec nie jestes sam :) kompa mam co prawda duzo slabszego ale juz kilka razy podchodzilem do wymiany grafiki i myslalem o lepszym monitorze ale jak pomyslalem w co najczesciej i jak czesto gram stwierdzilem ze nie ma to teraz sensu. Moze rdr2 zmieni moje podejscie choc ostatnio duze gry mnie nie kreca bo i tak nudzi mnie roboenie wszystkiego innego niz watek fabularny. Albo juz czlowiek wyrasta z grania i zrobil sie wybredny albo faktycznie nowe gry juz nie maja tego czegos poza paroma wyjatkami. Nie wynika to tez z przesyru bo gram duzo rzadziej niz kiedys , jak czas pozwala to wyjdzie moze ze 3 razy w tygodniu po 1-3 max i tu tez upatruje przyczyny bo byc moze gdybym jak kiedys zasiadl do gry na kilka godzin dziennie to jej odbior byl by inny niz sesje np godzinne z kilkudniowymi przerwami , to tez nie pozwala by wsiaknac w swiat gry

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "wyrastanie z grania", wyrosnąć to można ze srania w pieluchy, kto w ogóle wymyślił takie określenie? To tak jakby wyrosnąć z książek, muzyki, filmu, czy jakiejkolwiek innej rozrywki XD Widocznie po prostu nie daje Ci to już przyjemności, więc odpuść sobie granie i tyle, po co zmuszać się na siłę? Albo zrób sobie długą przerwę i zagraj dopiero jak na serio będziesz miał ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakies fajne, ciekawe gry? Od 4 miesiecy mam mega komputer, wszystkie nowe gry mnie męczą i nużą. Od 2 miesiecy gram tylko w cod2 multi. Wypaliłem sie?

Mam to samo .

Z nowych gier przeszedłem do końca Metro Exodus , Terminator Resistance,Gears of War 5 i Call of Duty Modern Warfare.

Assasina Oddyssey przeszedłem do połowy i mnie wkurwia levelowanie przeciwników. Jedi początek fajny potem nuda za bajkowo inne gry jak Control,nudne po godzinie.

Resident Evil przeszedłem nie do końca mr.X mnie do zawału doprowadził.

Edytowane przez slawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "wyrastanie z grania", wyrosnąć to można ze srania w pieluchy, kto w ogóle wymyślił takie określenie? To tak jakby wyrosnąć z książek, muzyki, filmu, czy jakiejkolwiek innej rozrywki XD Widocznie po prostu nie daje Ci to już przyjemności, więc odpuść sobie granie i tyle, po co zmuszać się na siłę? Albo zrób sobie długą przerwę i zagraj dopiero jak na serio będziesz miał ochotę.

 

To nazwij to czymś innym ale dużo znajomych w tym ja (okolice 30 lat) ma podobne problemy. Po prostu gry ich nudzą, malutki % da radę ich zaciągnąć do ekranu na dłużej, a jak grają to w coś online lub wracają za nostalgią.

Ja mam dużą w ochote zagrać w coś co mnie zainteresuję tylko problem jest taki że w mojej subiektywnej opinii prawie nic nie wyszło dobrego na rynku PC od ponad 3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndrom starego piernika ;)

 

Kiedyś można było więcej grom wybaczyć, wszystko fascynowało, świat gry wciągał, a biedną grafikę uzupełniało się wyobraźnią. Byli też rodzice, którzy ograniczali nasz czas przed komputerem więc się czekało na możliwość pogrania. No i gier mieliśmy mniej - często mam tak, że bym w coś pograł, ale nie wiem co wybrać i albo nie wybieram niczego albo odpalam sobie CSa. Trochę jak z telewizją - im więcej kanałów tym bardziej nie ma czego oglądać.

Lubię ładne, realistycznie wyglądające gry, ale grafika mnie już tak nie kręci, marzy mi się lepsza fizyka i AI przeciwników w grach oraz ciekawie zaprojektowany wyższy poziom trudności i dlatego większość współczesnych tytułów AAA bardzo szybko mi się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nazwij to czymś innym ale dużo znajomych w tym ja (okolice 30 lat) ma podobne problemy. Po prostu gry ich nudzą, malutki % da radę ich zaciągnąć do ekranu na dłużej, a jak grają to w coś online lub wracają za nostalgią.

Ja mam dużą w ochote zagrać w coś co mnie zainteresuję tylko problem jest taki że w mojej subiektywnej opinii prawie nic nie wyszło dobrego na rynku PC od ponad 3 lat.

 

 

 

 

ja bym to raczej określił syndoromem zwykłego uplywu lat i preferencji.

30 latek i w góre gra sobie w Disco Elisium podczas gdy 17 latek gra w Fortnite.

Przyklad moze na wyrost i z dupy ale pokazujacy za ten dzisiejszy 30 latek xxx lat temu tez by sie jarał Fortnitem a dzis gra go kompletnie nie interesuje.

Czas......

 

P.S w ciagu 3 lat wyszlo klika dobrych gier ,ale nie koniecznie szukalbym wsrod krzykaczy i gier spod AAA.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndrom starego piernika ;)

 

Kiedyś można było więcej grom wybaczyć, wszystko fascynowało, świat gry wciągał, a biedną grafikę uzupełniało się wyobraźnią. Byli też rodzice, którzy ograniczali nasz czas przed komputerem więc się czekało na możliwość pogrania. No i gier mieliśmy mniej - często mam tak, że bym w coś pograł, ale nie wiem co wybrać i albo nie wybieram niczego albo odpalam sobie CSa. Trochę jak z telewizją - im więcej kanałów tym bardziej nie ma czego oglądać.

Lubię ładne, realistycznie wyglądające gry, ale grafika mnie już tak nie kręci, marzy mi się lepsza fizyka i AI przeciwników w grach oraz ciekawie zaprojektowany wyższy poziom trudności i dlatego większość współczesnych tytułów AAA bardzo szybko mi się nudzi.

Dokładnie to Panie AUTO6! Kiedyś jarało wszystko, później człowiek dorósł, trochę dostał od życia po pupie i szuka w grach czegoś więcej niż bezmyślnego naparzania. Przechodzę teraz drugi raz Wiedźmina 3 - to jest gra dla dorosłego gracza, bo porywa historią, postaciami, wszystkim porywa. Robisz misję z Baronem, mówisz sobie "ja piernicze, jakie to dobre, czuję się jakbym znów miał 16 lat". To samo w przypadku Metro Exodus - poziom immersji jest tam tak duży, że czuję smród tych kanałów metra (bynajmniej nie są to rzucone skarpetki koło wyrka :E ) lub zapach sosen w Tajdze (czy jakie to drzewa tam mają). Również zauważa się w pewnym wieku, że AI przeciwników to jakaś kpina - stoją, są ślepi. Podnosi się więc poziom trudności, ale dalej przeciwnicy nie są mądrzejsi, mają jedynie więcej dmg i hp. Jak można łatwo wyuczyć się zachowań przeciwników, jak można przewidzieć co robią, którędy chodzą (bo odbywa się to cyklicznie) fajnie pokazuje ten youtuber na swoim kanale:

 

https://www.youtube.com/watch?v=LeDKhiMBLrs

 

Jak durne są AI w serii TES:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cmNo37l1ndA

 

Można by wymieniać bez końca. Po prostu widzi się, że developer wrzuca nas w sztuczny, jedynie przypudrowany świat wypełniony pachołkami, ozdobami, w którym głównie się naparza i przegląda znalezione itemy. Nic więcej. Świat sztuczny, nieinteresujący gracza, niewciągający, gorszy niż rzeczywistość, którą znamy coraz lepiej... Dobrym przykładem jest AC: Odyssey - gra stworzona jakby przez algorym, wielka, a nudna, byle jaka, dlatego często pojawia się w wypowiedziach jako gra, którą cieszyć się można przez chwilę. Co do wyrastania z gier - może ono nie istnieje, ale na pewno istnieje czasowe wypalenie (tak jak pisałem, trzeba zrobić małą przerwę, bardziej się zakorzenić w realu i wrócić). Na pewno też istnieje wyrastanie z gier, ale tych słabych gier i przeznaczonych dla młodszych odbiorców, nie reprezentujących pewnego poziomu kunsztu w wykonaniu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...