Skocz do zawartości
pawel15987

Jaka ochrona wyświatlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowego Redmi Note8T i w serwisie założyli mi folię ochronną. Od zawsze używałem szkła hartowanego i parę razy upuściłem telefon i nic się wielkiego nie stało. Nie jestem pewny co do folii bo jest ona miękka i wątpię żeby ochroniła mi ekran przed uszkodzeniem.

Jakie wasze zdanie i co macie na swoich telefonach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dokładnie z jakiej firmy jest założona ta folia? Jest różnica między tymi najtanszymi a całą resztą. U siebie w Z1c mam od ponad roku folię od 3mk, sprawdza się bardzo dobrze, telefon dużo przeżył :D Wcześniej używałem szkieł hartowanych, też od 3mk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaka to firma, ale sklep neonet koszt 100 zł ..

Edytowane przez pawel15987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne folia zagg cięta na ploterze w sklepie. Za stówę to najlepsza wersja, z właściwościami samoregenerującymi i dobrym poślizgiem palca.

 

Generalnie jak już wydałeś stówę, to używaj jej i nie wygłupiaj się ze zmianą. Zniszczy się, to zmienisz na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko szkła hartowanego.

Oraz Silikonowego Etui na plecach.

Narzeczona ma folie hybrydowa i póki co sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też jestem za szkłem no ale jak już założyli niech jest. Poza tym folia nie pogarsza jakości wyświetlacza tak bardzo jak szkło.

U mnie ta folia jest bardzo miękka i po tygodniu użytkowania zauważyłem lekkie wgniecenia jakby od paznokcia. Nie sądzę aby to uchroniło przed upadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ochrona wyświetlacza? Ubezpieczenie :)

 

Zapewne folia zagg cięta na ploterze w sklepie. Za stówę to najlepsza wersja, z właściwościami samoregenerującymi i dobrym poślizgiem palca.

 

Generalnie jak już wydałeś stówę, to używaj jej i nie wygłupiaj się ze zmianą. Zniszczy się, to zmienisz na coś innego.

 

+1, naprawdę spoko są te folie. Jak sie zniszczy to masz gwarancję i w sklepie wymieniają (zagg i clearplex mają umowy ze sklepami)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak folia hybrydowa to zostaw, jak folia zwykłą albo jakaś mieszanina z silikonem to od upadku kranu nie ochroni. Jak płaciłeś 100 zł to mogliby mówić co zakładają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Skoro temat juz istenieje to nie bede zakladac nowego by zapytac specyficznie o moj telefon. Otoz od niedawna jestem nabywca P30 Pro i nie wiem czy folia czy szklo czy hybryda.

 

Mozecie cos polecic z wlasnego doswiadczenia? Naczytalem sie wszystkiego juz o nich i wciaz nie jestem w stanie podjac jednoznacznej decyzji, ktora z ochrony wybrac na swoj telefon.

 

Pozdrawiam,

Spindender!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też są docinane folie... Kupiłam taką na swojego Apple Watcha i nie do końca przylega tak, jak powinna (od początku była bardziej widoczna niż szkło hartowane) :(. Do tego widzę, że powoli zaczyna się odklejać na brzegach i wchodzi tam kurz. W każdym razie ja nie do końca jestem zadowolona i drugi raz tej folii nie kupię. Jak masz trochę zdolności manualnych i nie chcesz, żeby folia była widoczna, to sprawdź sobie hydrożel (firma Rock ma fajne folie tego typu). Jest on o tyle fajny, że drobne ryski mogą się na takiej folii zregenerować. Znajdziesz go bez problemu albo na Allegro, albo na Aliexpress :). Musisz mieć tylko świadomość tego, że mimo wszystko jest to folia, więc nie ochroni telefonu przed upadkiem, a jedynie przed rysami.

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są jakiekolwiek obłości to polecam szkła na klej UV, najtańsze za 2$ z AliExpress robi robotę. Miałem jakieś TMaxy po kilkadziesiąt zł i większej różnicy nie ma, poza ładnymi akcesoriami.

 

Folię Zagg Invisible Shield też miałem, jak na folię była przyzwoita, po jakimś czasie zaczęła się zadzierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...