Skocz do zawartości
Spl97

Wykop.pl - Tag Przegryw

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy jetescie "spermiage" :lol2: :lol2: :lol2: jednak wykop to kopalnia beki jest, szczegolnie nowe slowa ktore ciezko normalnie gdzies uslyszec :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszyscy ci ciągle tłumaczą że zdania tych ludzi nie zmienisz.

Teraz to widzę.Wy stwierdziliście wcześniej,ale ja dopiero,gdy byłem już na Wykopie.

I to po fakcie.

 

Jak Panu Jezusowi nie przysięgałeś to się nie liczy.

Ach,zapomniałem napisać,że przed Panem Jezusem też to przysięgałem.

Trochę ludzi z forum wie, miałeś kiedyś na kanale youtube filmik z testów jakiegoś tam kebaba.

Prawda,był taki filmik. Temat YT jest całkowicie zamknięty.

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat nie z powodu pojedyńczych perełek,a z powodu jednej konkretnej osoby.

 

Wykopki spod tagu #przegryw znaleźli w necie jedną osobę,która według nich jest gorsza od ich samych(co wydaje się absurdalne) i notorycznie z niej się śmieją.

Na tą osobę piszą "Przemcel" i będzie miał za 3 dni 30 urodziny(według tych idiotów stanie się czarodziejem)

Osobiście współczuję "Przemcelowi".

 

https://www.wykop.pl/wpis/49477137/przemcel-przegryw/

https://www.wykop.pl/wpis/49074979/wrzucam-po-raz-drugi-bo-oczywiscie-wpis-bez-zadnej/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykopek z #przegryw się wziął za nagranie filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=VPYH0LInOaE

 

Choć lepszy efekt ode mnie,to jednak nie mogę powstrzymać śmiechu za standardowe słowa wypowiedziane w filmie,adekwatne do swoich żali na wykopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat nie z powodu pojedyńczych perełek,a z powodu jednej konkretnej osoby.

 

Wykopki spod tagu #przegryw znaleźli w necie jedną osobę,która według nich jest gorsza od ich samych(co wydaje się absurdalne) i notorycznie z niej się śmieją.

Na tą osobę piszą "Przemcel" i będzie miał za 3 dni 30 urodziny(według tych idiotów stanie się czarodziejem)

Osobiście współczuję "Przemcelowi".

 

https://www.wykop.pl/wpis/49477137/przemcel-przegryw/

https://www.wykop.pl/wpis/49074979/wrzucam-po-raz-drugi-bo-oczywiscie-wpis-bez-zadnej/

jak jest idiotą, co woli kupować batoniki za 9zł będąc potwornie zadłużonym, zamiast iść do normalnej pracy i poświęcić kasę na ortodontę, to sam sobie winien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak jest idiotą, co woli kupować batoniki za 9zł będąc potwornie zadłużonym, zamiast iść do normalnej pracy i poświęcić kasę na ortodontę, to sam sobie winien.

Popełnił karygodne błędy,sam jest sobie winien - zgadzam się

Ale żeby w internecie z niego śmiać,bo jest na ich poziomie,zostawię bez komentarza

Jemu trzeba pomóc,tylko problem w tym,że nie chce tej pomocy,jedyne co zrobił to wyjechał do Niemiec za chlebem

Próbował walczyć z wykopem,nic nie wskórał

 

Nadal to ciągniecie?

Ich "przegryw" jest w swoich łbach,a to że ciągną to wszystko w kółkach wzajemnej adoracji :hmm:

Niech wierzą w te blackpille,redpille itd. to nie dla mnie

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu,który jest defacto jakiś wynaturzony postanawia zrobić coś ze sobą.No zapowiada się super,chce coś udowodnić,chce zmian.

 

 

Co zrobił przez ten czas odkąd stał się medialną osobą?Czy zrobił jakiś postęp?Nie.Ba,ten człowiek zaciągnął chwilówki tylko po to,by sobie jechać na wakacje do kołobrzegu,albo chodzić do restautracji,gdzie płacisz 50-70zł za danie,jeszcze swego czasu wstawiał zdjęcia co 2 tygodnie u najlepszych fryzjerów w Poznaniu..W tym czasie wstawia sobie zdjęcia z batonem marsem proteinowym za 9zł i mówi o postępach.Nadal dziwisz się,że się z niego zwyczajnie śmieją?Sam pracuje na status pośmiewiska,bo tam defacto nikt nie śmieje się z jego twarzy,czy innych wad,tylko po prostu z jego postępowaniu.

 

 

 

 

comment_1589156720FoFFQLxgVCzUhfpkRdtQWw,w1200h627f.jpg

 

 

Tak wyglądają jego wypady na siłownie.I Ty się dziwisz,że się z niego śmieją...Facet robi sobie tylko większą krzywdę tą siłownią,bo widać,że ma wadę postawy a on jeszcze postanawia ćwiczyć ..tylko,że w tych ćwiczeniach sam sobie szkodzi,bo technicznie wygląda to źle.Nawet do tego nie potrafi się przyłożyć.W dzisiejszych czasach możesz wpisać w YT martwy ciąg,bądź przysiady i masz 100 tutoriali na starcie jak to wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co nie zmienia faktu, że gdyby nie wyglądał tak, jak wygląda, to nikt by się z niego nie śmiał :Up_to_s:

 

Bo w sumie czym on się różni od ładnej kobiety z insta?

 

- idzie na siłownię, robi fotki zamiast ćwiczyć, ćwiczenia robi źle ? check

- wydaje kasę na głupoty, w tym kasę z donejtów? check

- żyje ponad stan? check

 

Różnica jest taka, że nie jest kobietą, w szczególności ładną kobietą.

 

Jestem pewien, że gdyby to samo robiła atrakcyjna 20-25latka z pełnym biustem i ładną buzią, to:

 

a) nikt by jej nie wyśmiewał

b) miałaby masę pochlebnych komentarzy i "fanów" płacących jej za wodę z kąpieli i używaną bieliznę.

 

Można zaklinać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że społeczeństwo ma podwójne standardy i najlepiej to widać zestawiając tego nieatrakcyjnego faceta z uroczą instalalką.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że gdyby to samo robiła atrakcyjna 20-25latka z pełnym biustem i ładną buzią, to:

 

a) nikt by jej nie wyśmiewał

b) miałaby masę pochlebnych komentarzy i "fanów" płacących jej za wodę z kąpieli i używaną bieliznę.

O i to jeszcze jak :E

Na nią stado spermiarzy się ustawia,co nie zmienia faktu że ich działania sprawiają że np.ja mam przez to ciężej

 

fajny jest ten tag. czuje sie tam rodzinna atmosferę.

Mam nadzieję że to była ironia :hmm:

Sami się ciągną w dół,zamiast ogarniać siebie.Gdyby nie #przegryw,to spokojnie by byli z nich ludzie

 

Przykładowo,wierzą w Św.Żabiusza. Śmieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sami się ciągną w dół,zamiast ogarniać siebie.Gdyby nie #przegryw,to spokojnie by byli z nich ludzie

rozgoryczenie

Edytowane przez grzegorczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sami się ciągną w dół,zamiast ogarniać siebie.Gdyby nie #przegryw,to spokojnie by byli z nich ludzie

To nie tak. Teraz co drugi facet wygląda jak z serialu. Nie każdego natura obdarzyła korzystnymi genami i nic z tym nie można zrobić. Jaką alternatywę proponujesz przegrywom?

Edytowane przez WebCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Teraz co drugi facet wygląda jak z serialu. Nie każdego natura obdarzyła korzystnymi genami i nic z tym nie można zrobić. Jaką alternatywę proponujesz przegrywom?

A oni się żalą,ze przez brak kwadratowej szczęki,zarysowanej linii szczęki,hunter eyes,posiadając zakola,brzydką twarz,mając niskie fhwr twarzy,niski wzrost oraz że mają słabą pracę(bądź wcale nie pracują),nie posiadając wielu rzeczy typu samochód,mieszkanie etc. nie mogą znaleźć kobiety.Czytając ich wypociny dogłębnie stwierdzam,że dla nich najważniejszym elementem jest seks(r*chanie to sens życia! hehe),a nie skupienie na tym,co zrobić,żeby życie było coraz lepsze.

Sam nie zaskoczę,ale proponuję im odstawienie wykopu(i tak tego nie zrobią),skupić się na własnym rozwoju osobistym(wykształcenie,praca),znaleźć jakieś zajęcie,hobby,zainteresowanie.Po prostu coś robić ze sobą,nie użalać w internetach na kółkach wzajemnej adoracji.

Wiesz co jest dobijające w tych przegrywach? Że na obojętnie kogo,kto się nie zgadza z nich poglądami,to nazywają spermiarzem i białorycerzem albo nieprzychylna p0lka xd

 

W sumie jeszcze kilka lat temu miałem myślenie typowego przegrywa,ale się obecnie spełniam się w rozwoju osobistym i dobrze na tym wychodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywy mają też trochę racji w tym, że spora część społeczeństwa nie musi poświęcać lat na rozwój osobisty, by znaleźć partnera seksualnego, czy paczkę znajomych. Ilu, jak to wykopowcy piszą "Oskarków" coś z sobą robiło, by w wieku 15 lat odbyć pierwszy seks, albo mieć duże grono znajomych? :E

 

Nic nie robili ze sobą, nie bawili się w rozwijanie pasji czy nofapy, po prostu naturalnie wzbudzili zainteresowanie płci przeciwnej i samo się ułożyło. ;)

 

Z tym, że przegrywy nie rozumieją najwyraźniej, że życie nie jest sprawiedliwe w żadnym zakresie. Jeden ma wszystko, drugi nic. Tak było, jest i raczej będzie, chyba, że zrealizujemy wizję nanospołeczeństwa z Deus Ex Invisible War ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem pewien, że gdyby to samo robiła atrakcyjna 20-25latka z pełnym biustem i ładną buzią, to:

 

a) nikt by jej nie wyśmiewał

b) miałaby masę pochlebnych komentarzy i "fanów" płacących jej za wodę z kąpieli i używaną bieliznę.

 

Można zaklinać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że społeczeństwo ma podwójne standardy i najlepiej to widać zestawiając tego nieatrakcyjnego faceta z uroczą instalalką.

Nope, już kilka takich "influencerek" było ;)

Napompowane ego, brak odpowiedzialności, przywileje i infantylność w normalnym życiu - na zdjęciach może i są szczęśliwi, a poza nimi rozgrywa się tragedia :P

 

Nie wiem czy też słyszałeś o tej dziewczynie, co żyje, a raczej żyła w poligamicznym związku z czterema facetami. Do dzisiejszych standardów piękności jej wiele brakuje :P Pomijam fakt, że ma dziecko z jednym z nich, wychowywali je w czwórkę, a raczek jeden z jej "chłopaków" i tu się rozegrała tragedia, bo zrzucili wszystkie obowiązki na niego, ten nie wytrzymał w końcu pobił dziecko i wylądował za kratami, a tak pięknie wyglądali w wiadomościach i na insta :P

 

Dalej, oni w poprzednim roku wzięli ślub i tak ta pani ważyła tyle jak poznała tego pana:

 

gayDXH1.png

 

Wygląd to nie wszystko.

Chyba już wcześniej to pisałem, ale przegrywy są ofiarami własnej mentalności (inną sprawą jest fakt, że część z nich może mieć rożne rodzaje depresji) i sposobu bycia, bo nikt nie chce na dłuższą metę zadawać się z kim absolutnie negatywnym lub jak w tym wypadku roszczeniowym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to nie wszystko.

 

Przegrywy akurat uważają, że tylko facet może być przegrywem i że kobieta nawet 1/10 zawsze znajdzie chętnych na seks - akurat powyższa historia to potwierdza :E

 

Chyba już wcześniej to pisałem, ale przegrywy są ofiarami własnej mentalności (inną sprawą jest fakt, że część z nich może mieć rożne rodzaje depresji) i sposobu bycia, bo nikt nie chce na dłuższą metę zadawać się z kim absolutnie negatywnym lub jak w tym wypadku roszczeniowym :P

 

To nie jest prawda. Atrakcyjni roszczeniowi ludzie nie mają problemu ze znalezieniem chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywy akurat uważają, że tylko facet może być przegrywem i że kobieta nawet 1/10 zawsze znajdzie chętnych na seks - akurat powyższa historia to potwierdza :E

Powtarzają to jak mantrę,zawsze piszą

Kobiecy przegryw nie istnieje

Różowa nie może być przegrywem

Widziałem użytkowniczki,co siedzą na tym tagu i piszą,że to nie prawda(same uważają się za przegrywki),ale cóż jej odpowiedzą że p0lka,że one uganiają za Chadami etc.

Dla jednej z nich skończyło się wystalkowaniem jej na fb - jeszcze przy tym mnie wciskając że jestem jej spermiarzem i białorycerzem(tak przegrywy do mnie pisali,gdy byłem na wykopie - po dwóch miesiącach mnie znaleźli,ale w odpowiednim momencie zwiałem stamtąd)

 

Co do historii kobiety w poligamicznym związku - dla mnie to nienormalne być w związku z czterema facetami,ale są takie osoby,dla których to żaden problem

 

Chyba już wcześniej to pisałem, ale przegrywy są ofiarami własnej mentalności (inną sprawą jest fakt, że część z nich może mieć rożne rodzaje depresji) i sposobu bycia, bo nikt nie chce na dłuższą metę zadawać się z kim absolutnie negatywnym lub jak w tym wypadku roszczeniowym :P

Tak naprawdę "przegryw" siedzi w ich głowie,jest to już tyle razy udowodnione,że nie trzeba na to spojrzeć dogłębnie,żeby stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od razu z 10 :E W necie różne bzdury piszą ;) Niemniej monogamia też jest narzucona i sztuczna, bo w większości małżeństw są kłótnie, przemoc albo rozwody. Może gdyby każdy miał prawo do 3 mężów/żon, byliby wszyscy szczęśliwsi, ale pod warunkiem, że każdy ma szacunek do innych partnerów. Są kultury z poligamią i żony tam nie biją się między sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak u Arabów - mężczyzna może mieć kilka żon,ale jak je potraktuje to już inna historia

 

A też dodam,że przegrywy dużo piszą o hipergamii wśród kobiet - kobiety biorą facetów o lepszym wyglądzie fizycznym niż facetów ze swojej ligi/trochę "poniżej"

 

Problem w tym,że przegrywy chcą kobiet sporo powyżej swojej ligi np.8/10,9/10 oraz koniecznie dziewica!(jest to nierealne)

Niestety nie rozumieją jednego - taka kobieta najwyżej na nich splunie niż będzie nimi zainteresowana.

Zamiast jak na mężczyznę przystało przyjąć to na klatę,to wylewają żale w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Klasztory są puste. Część z tych ludzi powinna poświęcić się życiu monastycznemu. Wyleczyliby się z narcyzmu.

Edytowane przez grzegorczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że temat znowu odżył. Nie do końca jednak rozumiem po co? Żeby się pośmiać ze słabszych? :>

 

Kobiecy "przegrywyzm" istnieje. Wśród kobiet też bywają osobniki nieszczęśliwe, którym się nie udało.

Jeżeli ten "przegrywyzm" ma polegać na braku partnera seksualnego, to są też przypadki kobiet pięknych, bogatych i mądrych, które są samotne.

 

Jeżeli tak niektórzy tęsknią (?) do poligamii, to czy wiedzą że muszą także być w stanie utrzymać te kilka żon? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

są też przypadki kobiet pięknych, bogatych i mądrych, które są samotne.

 

Raczej nie z powodu braku chętnych :Up_to_s:

 

 

Tak naprawdę "przegryw" siedzi w ich głowie

 

Jesteś pewien? Wyśmiewany przez przegrywów "przemcel" nie zachowuje się jak typowy przegryw, a mimo rozlicznych starań jest 30-letnim virgin. ;)

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się pośmiać ze słabszych? :>

Nie tym razem :Up_to_s:

 

Jesteś pewien? Wyśmiewany przez przegrywów "przemcel" nie zachowuje się jak typowy przegryw, a mimo rozlicznych starań jest 30-letnim virgin. ;)

Czarodziej

 

Zauważ,że jego wyjścia z "przegrywu" nie kończą się tak,jak on by tego życzył.Potrzebuje jednak pomocy,tylko że dobrzy ludzie nie pomogą,bo on sam ich blokuje,co gorsza nawet z rodziną jest pokłócony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? Wyśmiewany przez przegrywów "przemcel" nie zachowuje się jak typowy przegryw, a mimo rozlicznych starań jest 30-letnim virgin. ;)

Świetnie, podałeś przykład człowieka który nie jest zbyt inteligentny i nie widzi, że zrobił z siebie pośmiewisko zamiast autorytetu. Jak ktoś usilnie stara się przez całe życie o wejście do dziurki, to jest mocnym przegrywem - pod względem mentalnym. Facet, który ciągle się użala, nie ma żadnych zainteresowań, a jeśli ma to tylko na pokaz, nie jest nawet materiałem na dobrego kolegę, a co dopiero partnera życiowego. Poza tym duża część kobiet jest rozpieszczona i ma tak wygórowane wymagania, że nawet przeciętny mężczyzna nie jest w stanie ich spełnić. Tu leżą wieki zaniedbań aspektów psychologicznych i poważnych błędów w wychowywaniu dzieci. Obie płci są temu winne. Paradoksalnie dopiero przy przyśpieszeniu rozwoju technologicznego łatwiej jest nam zauważyć jak bardzo prymitywnym gatunkiem nadal jesteśmy i jeszcze długo będziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...