Skocz do zawartości
Spl97

Wykop.pl - Tag Przegryw

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, jak popatrzysz na chłopaków z wykresami, to dalej będziesz tego pewien? :E

Ojj Panie, makijaż i photoshop może i pracują, ale nie ma szans, by "zwykła" dziewczyna osiągnęła taki poziom, choćby skały srały :E To już czyste geny i symetria twarzy.

Absolutnie nie.

Są dziewczyny nie będące holiłudzkimi aktorkami i mimo takiego straszliwego losu dalej są bardzo, bardzo ładne.

 

Holiłud to brutalny skok na popularność, przemysł budowania marzeń. Inwestycja w produkt o nazwie "atrakcyjna aktorka", który się kreuje i sprzedaje masowemu odbiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he...lab to nie wszystko...każdy ma jakieś(chyba?)inne zainteresowania :o

Gdyby np.gry komputerowe czy oglądanie meczów byliby zainteresowaniami obok swojego głównego hobby,to tak

Zresztą nie tylko hobby czy labem człowiek żyje :)

 

Sławne zdanie

Ale wiesz,że malowanie twarzy/paznokci czy oglądanie seriali to nie jest zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Absolutnie nie.

Są dziewczyny nie będące holiłudzkimi aktorkami i mimo takiego straszliwego losu dalej są bardzo, bardzo ładne.

 

Holiłud to brutalny skok na popularność, przemysł budowania marzeń. Inwestycja w produkt o nazwie "atrakcyjna aktorka", który się kreuje i sprzedaje masowemu odbiorcy.

 

A gdzie ja coś o Holiłudzie pisałem? :E

 

Poza tym chyba nie zrozumiałeś przesłania. Kombinacja Stylista+kosmetolog+dermatolog+trener personalny+chirurg plastyczny nawet z paszteta zrobi kobietę powyżej przeciętnej, ale ładnej symetrii twarzy nie da się jeszcze kupić. Dlatego to jest poziom nieosiągalny dla większości :Up_to_s:

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby np.gry komputerowe czy oglądanie meczów byliby zainteresowaniami obok swojego głównego hobby,to tak

Zresztą nie tylko hobby czy labem człowiek żyje :)

 

Sławne zdanie

Ty, jeszcze wykopem. Człowieku, co Cię interesuje, życie innych... Już o rozmowie z tą panną nie mówię. Odpuść, usuń konto, poprostu żyj Swoim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, usuń konto, poprostu żyj Swoim życiem.

Spokojnie,na wykopie już jest usuń konto,a temat dalej się rozwija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto poświęcać czasu znajomościom internetowym, jeśli nie można spotkać się z taka osobą w prawdziwym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,na wykopie już jest usuń konto,a temat dalej się rozwija ;)

Mi chodziło o pclab :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o pclab :lol2:

PCLab straci,gdy odejdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A gdzie ja coś o Holiłudzie pisałem? :E

 

Poza tym chyba nie zrozumiałeś przesłania. Kombinacja Stylista+kosmetolog+dermatolog+trener personalny+chirurg plastyczny nawet z paszteta zrobi kobietę powyżej przeciętnej, ale ładnej symetrii twarzy nie da się jeszcze kupić. Dlatego to jest poziom nieosiągalny dla większości :Up_to_s:

Wrzuciłeś wcześniej przykład aktorki holiłudzkiej.

Symetria twarzy warunkiem bycia jakimś ideałem czy coś?

Łeee, banał. Symetrycznych dziewczyn jest dużo. Po prostu nie występują na plakatach filmowych ;)

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab straci,gdy odejdę

PCLab już powoli nie ma czego tracić. :( Aktywność na tym forum utrzymuje się jedynie w tych samych wątkach, w którym połowa postów jest o niczym. Reszta forum jest prawie że martwa. Szkoda, bo nawet nie widać żadnego sensownego polskiego forum na zastępstwo, są jedynie portale społecznościowe, które nie nadają się do poważnej dyskusji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrzuciłeś wcześniej przykład aktorki holiłudzkiej.

Symetria twarzy warunkiem bycia jakimś ideałem czy coś?

Łeee, banał. Symetrycznych dziewczyn jest dużo. Po prostu nie występują na plakatach filmowych ;)

 

Nom, o piękności po prostu potykamy się na ulicy. :Up_to_s:

 

Nie wiem, gdzie mieszkasz, większość mijanych przeze mnie na ulicy ludzi jest przeciętna (na tym polega przeciętność - jest jej najwięcej :lol2:), prawdziwe piękności widziałem może parę razy w życiu ;)

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab już powoli nie ma czego tracić. :( Aktywność na tym forum utrzymuje się jedynie w tych samych wątkach, w którym połowa postów jest o niczym. Reszta forum jest prawie że martwa. Szkoda, bo nawet nie widać żadnego sensownego polskiego forum na zastępstwo, są jedynie portale społecznościowe, które nie nadają się do poważnej dyskusji.

Zgadza się,nie ma niestety tak dobrego następnego polskiego forum,jakim był i jest forum pclab.pl

Może się zdarzyć,że pewnego dnia pclab przestanie istnieć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czas forumkuf internetowych przemija.

Płaćkanie nad tym faktem to jak płaćkanie, że już nie ma kowali na wyjazdach z miejscowości :)

Internety siem zmieniajo.

Nom, o piękności po prostu potykamy się na ulicy. :Up_to_s:

 

Nie wiem, gdzie mieszkasz, większość mijanych przeze mnie na ulicy ludzi jest przeciętna (na tym polega przeciętność - jest jej najwięcej :lol2:), prawdziwe piękności widziałem może parę razy w życiu ;)

To w końcu mają być symetryczne, czy piękne, czy co tam? :E

Przeciętnych ludzi jest oczywiście najwięcej, wcale tego nie neguję. Po prostu poza wykreowanym przemysłem rozrywkowym też są bardzo ładne dziewczyny.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu mają być symetryczne, czy piękne, czy co tam? :E

 

Symetryczne jest zwykle uznawane za atrakcyjne.

Koledzy z tagu #przemcel na wykopie pewnie coś o tym wiedzą :lol2:

 

 

Przeciętnych ludzi jest oczywiście najwięcej, wcale tego nie neguję. Po prostu poza wykreowanym przemysłem rozrywkowym też są bardzo ładne dziewczyny.

 

Jasne, że są. Natomiast w czasach netu bycie ponadprzeciętnie atrakcyjną szybko się sprzedaje i taką osobę i tak showbiz w jakiejś postaci wciąga. Pani Rudd też z hollyłudu się nie wywodzi, ba - nie ma z nim nic wspólnego. Zaczynała od selfiaczek na tumblr i twitterku. Dopiero to dało jej szansę na zagranie w kilku shortach i serialach B klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z tagu #przemcel na wykopie pewnie coś o tym wiedzą :lol2:

Jako specjaliści od fizycznego wyglądu facetów xD

Dla nich kanon prawdziwego faceta jest tylko jeden - kwadratowa szczęka z zarysowaną linią,musi mieć hunter eyes niezależnie od koloru oczu(prey eyes odpada),brak zakoli,wysokie fhwr ratio,wzrost pow.180 cm,a najlepiej 185+ cm,wyrzeźbione ciało na siłowni,modny ubiór,mieć sporo kasy,samochód,dobrą pracę etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieprznięte państwo:

 

- 30 letnie prawiczki w internecie siedzą na tagach przegryw i nie wiedzą co ze sobą zrobić.

 

Państwo nowoczesne, dbające o obywateli i ich zdrowie psychiczne:

 

- Kończysz liceum.

- Szkoła wysyła cie obowiązkowo do szkolnego psychologa.

- Psycholog pyta czy jesteś prawiczkiem i jak radzisz sobie z dziewczynami (do tego brany jest pod uwagę wywiad środowiskowy).

- Nie nie jesteś, dobrze => normalnie przystępujesz do matury.

- Tak, jesteś prawiczkiem.

- Szkoła wyznacza ci seksterkę, urzędnika socjalnego, w sensie atrakcyjną loszkę, która zapewnia rozprawiczenie i uczy kontaktu z kobietą.

- Zdajesz maturę jako normalny, niespierdox.

 

Tak to widzę. Czas przywrócić w Polsce normalność. Czas zacząć mówić o naszych problemach. Rynek matrymonialny jest przejęty przez Giga Chadów i rządzi się brutalnymi, bezkompromisowymi zasadami dzikiego kapitalizmu.

Prawictwo to nie wyrok,naprawdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako specjaliści od fizycznego wyglądu facetów xD

Dla nich kanon prawdziwego faceta jest tylko jeden - kwadratowa szczęka z zarysowaną linią,musi mieć hunter eyes niezależnie od koloru oczu(prey eyes odpada),brak zakoli,wysokie fhwr ratio,wzrost pow.180 cm,a najlepiej 185+ cm,wyrzeźbione ciało na siłowni,modny ubiór,mieć sporo kasy,samochód,dobrą pracę etc.

 

Z tym, że to akurat - generalnie - podoba się kobietom ;) Ameryki nie odkryli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Pieprznięte państwo:

- 30 letnie prawiczki w internecie siedzą na tagach przegryw i nie wiedzą co ze sobą zrobić.

Państwo nowoczesne, dbające o obywateli i ich zdrowie psychiczne:

- Kończysz liceum.

- Szkoła wysyła cie obowiązkowo do szkolnego psychologa.

- Psycholog pyta czy jesteś prawiczkiem i jak radzisz sobie z dziewczynami (do tego brany jest pod uwagę wywiad środowiskowy).

- Nie nie jesteś, dobrze => normalnie przystępujesz do matury.

- Tak, jesteś prawiczkiem.

- Szkoła wyznacza ci seksterkę, urzędnika socjalnego, w sensie atrakcyjną loszkę, która zapewnia rozprawiczenie i uczy kontaktu z kobietą.

- Zdajesz maturę jako normalny, niespierdox.

Tak to widzę. Czas przywrócić w Polsce normalność. Czas zacząć mówić o naszych problemach. Rynek matrymonialny jest przejęty przez Giga Chadów i rządzi się brutalnymi, bezkompromisowymi zasadami dzikiego kapitalizmu.

Prawictwo to nie wyrok,naprawdę ;)

Szkoła i państwo potrafią obrzydzić wszystko, obrzydzili religię zamieniając ją w przedmiot szkolny, obrzydziliby i seks.

W końcu podobno Unicef zaleca naukę masturbacji dla 4-latków w przedszkolach.

Chcielibyście państwowego egzaminu maturalnego z kopulacji (heteroseksualnej lub homoseksualnej do wyboru)? Np. z ową zawodową seksterką/seksterem na szkolnym materacu do ćwiczeń WF.

Wiedząc że jak wam nie stanie albo nie osiągniecie wytrysku (oczywiście w przydzielonej szkolnej prezerwatywie), albo owa prezerwatywa pęknie, to zawalicie obowiązkowy egzamin maturalny ze wszystkimi tego konsekwencjami...

Edytowane przez Andree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcielibyście państwowego egzaminu maturalnego z kopulacji (heteroseksualnej lub homoseksualnej do wyboru)? Np. z ową zawodową seksterką/seksterem na szkolnym materacu do ćwiczeń WF.

Wiedząc że jak wam nie stanie albo nie osiągniecie wytrysku (oczywiście w przydzielonej szkolnej prezerwatywie), albo owa prezerwatywa pęknie, to zawalicie obowiązkowy egzamin maturalny ze wszystkimi tego konsekwencjami...

O jezu,gdyby doszło do egzaminu maturalnego z seksu,to już nie wiem co mówić.

Lepsze od tego będzie wydanie pieniędzy na rokse - przynajmniej tam masz możliwość dyskrecji

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to akurat - generalnie - podoba się kobietom ;) Ameryki nie odkryli.

Zadam ci takie pytanie: po co oni innym mężczyznom szerzą swoje bzdurne ideologie wraz z kanonem jedynego prawilnego faceta?

Najgorsze jest to,że przez takie działania pogłębiają stan umysłu,jakim jest przegryw.

 

Już niektóre kobiety(te,które są wierne i nie robią takich rzeczy jak większość kobiet) narzekają na ten stan rzeczy - wystarczy że taki facet posłucha idiotów i cyk,nie chce się wiązać.

 

Sorry,za mój post pod postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan umysłu,jakim jest przegryw najlepiej oddaje ta piosenka

https://www.youtube.com/watch?v=axFPE-xj4Qg

 

I ten komentarz

Dziewczyna-przegryw NIE ISTNIEJE!

(dla niekumatych - odsyłam na wykop na tag przegryw XD)

USUŃ KONTO ATENCYJNY RÓŻOWY PASKU!

(nie rób tego nigdy, proszę!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest fhwr ratio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest fhwr ratio?

stosunek szerokości twarzy do jego wysokości,mierzony z szerokości z jednego końca do drugiego końca twarzy,a z wysokości od linii oczu do linii ust.

Według przegrywów prawidłowe fhwr ratio dla mężczyzny powinien wynosić pow.1,8. Jak ma mniej w fhwr ratio,to jest przegrywem ze słabymi genami

 

Taka ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OMG : )) : )) Oni to mierzą ze zdjęć (po prostych) czy w 3D (po łukach)?

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć mierzą :P

Gdzieś widziałem program w matlabie na fhwr ratio twarzy,to bym zmierzył z ciekawości swoje fhwr(kij w to że moja twarz może mieć pon.1,8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...