Skocz do zawartości
Spl97

Wykop.pl - Tag Przegryw

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej dadzą podatki dla bezdzietnych mężczyzn

 

 

To byłoby kopanie leżącego. Karać podatkiem kogoś, komu się nie udało, jest bezpłodny albo chory. A rozdawać pieniądze szczęściarzom (jak 500+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np.taka kafeteria.pl

Tam też potrafią nieźle zdołować

Kafeteria to przecież 99% legowisko trolli i prędzej tam złapiesz sobie pedofila żeby zrobić sobie karierę na "poszukiwacza pedofilów". Nie wiem czym mogą dołować, tym, że normalny facet szuka serio normalnej kobiety, a według kobiet normalny facet to posiadacz mieszkania, samochodu, zaradny wygryw? :E Normalne dziewczyny istniały, w latach 50-80 jak nikt nic nie miał, teraz są pretensjonalne "księżniczki" które z powodu wysokiej pozycji społecznej i równości płacowej poradzą sobie nawet same.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a według kobiet normalny facet to posiadacz mieszkania, samochodu, zaradny wygryw? :E

Z tego co widziałem to według większości użytkowniczek Kafeterii to tak mówią na normalnego faceta

 

Co do "księżniczek" to niestety lub stety,jest ich coraz więcej i będzie przybywało.Kilka miesięcy temu czytałem pewien artykuł,że 1/4(a dokładniej 23,5%) Polek 20-34 lata nie pracuje i nie uczy się.

Co te 23,5% Polek robią ze swoim życiem,ja w to nie wnikam.

Co do tych wymagań "księżniczek" uważam,że jednak po części przesadzają(umówmy się,mało który przeciętny mężczyzna jest w stanie spełnić ich wymagania i zachcianki).Kobiety wyzwolone i takie co równie dobrze same sobie radzą,spoglądają na ewentualnego partnera trochę inaczej.

Nie jestem może dobry w takie klocki,ale trochę widzę co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie rzeczy trzeba patrzeć globalnie, przekrojowo. Skonfrontować ilość niepracujących młodych Polek ogólnie z ilością tych Polek w wieku, chyba idealnym biologicznie do macierzyństwa, posiadających potomstwo.

Polska to kraj stojący okrakiem pomiędzy przeszłością i przyszłością. Co jak co, ale model rodziny, oczekiwania w stosunku do płci, są w Polsce mocno tradycyjne*.

 

Ilość księżniczek może być lekko regulowana przez sytuację gospodarczą: rozdawnictwo państwa, ogólny dobrobyt, ale samo zjawisko lasek, które robią łaskę całej okolicy, że istnieją, istnieje od zawsze.

 

*poza tym, mamy też koszta zatrudnienia i obawę, że niewiasta, która pracuje, zaciąży prędzej czy później i będzie problem

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza perła

Im bardziej wychodzę ze sp******enia tym bardziej uświadamiam jak bardzo jestem jeszcze sp******ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to według większości użytkowniczek Kafeterii to tak mówią na normalnego faceta

No spoko, a statystycznie coś koło 40% mężczyzn do 30 roku nie ma własnego mieszkania, może ma własny ~15 letni samochód i to tyle :E :E

 

https://www.rp.pl/Mieszkaniowe/312279933-30-latek-ciagle-katem-u-rodzicow.html

 

"Normalny facet" mówisz? No to właśnie odstrzeliłeś 40% populacji w Polsce mężczyzn. I tak kobiety myślą, statystycznie przebierają wśród niewielkiej ilości. Można się oszukiwać, że przecież kocha. No niestety tutaj też nie, okazuje się że mężczyźni się zakochują a wśród kobiet panuje poziom społeczny, majątek, wygląd, dzietność itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również samego siebie odstrzeliłem ;) ,nie posiadam własnego mieszkania

Jeśli o materializm,to kobiety niekiedy mają świetną maskę,mówiąc o zapewnieniu jak najlepszych warunków dla potomstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ludzie się pozwoli rozwijają. Mają dziś więcej możliwości i większy dostęp do informacji, ale z grubsza mentalnie nadal są na podobnym poziomie co np. 2 tys. lat temu. Ewolucja to nie są nagłe zmiany z pokolenia na pokolenie, chociaż i te są widoczne.

No nie wiem, ja takie bzdury czytam tylko w internecie. Jak normalnie z ludźmi rozmawiam w pracy czy prywatnie, to nie mają wcale takiego stosunku do tego.

Inna sprawa, że rozmawiam raczej z przedziałami 25-30+, a średnia na takim Wykopie to pewnie 20, albo i jeszcze mniej.

 

Hmm, z drugiej strony za 5 lat studiów nie przypominam sobie też, by ktokolwiek kogoś oceniał w takich kategoriach (czy ma pannę, czy nie).

Z trzeciej strony miałem studia mocno matematyczne, więc odsetek troglodytów z IQ poniżej 80 był pewnie bliski zera.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perła

Jak nie poznasz żony/dziewczyny w latach szkolnych albo na wczesnym etapie studiów, to już masz pozamiatane. Najlepsze egzemplarze właśnie wtedy są wybierane z rynku i zostają na nim same p0lki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie rozumiem tego mechanizmu, bo na rynku zostaje bardzo wiele wartościowych ludzi, obojga płci. Żadnych chorób, dobre geny, rzadkie typy genetyczne, ustawieni finansowo, pracujący, z domami i samochodami, normalni, mądrzejsi niż cała masa ludzka, która ma dzieci i co chwilę rozwody. Może ci ludzie są sami, bo są zbyt doskonali i nikt nie chce do nich podbijać? Nie wiem. Co sprawia na przykład, że brzydka, gruba, niewykształcona i wredna dziewczyna ma męża i dzieci (albo chuda tapeciara z typem urody Cleo, lecz z pozostałymi złymi cechami), a ładna, wykształcona i normalna jest sama?

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci ludzie są sami, bo są zbyt doskonali i nikt nie chce do nich podbijać?

Nie mieliby problemów ze znalezieniem kobiety,gdyby byli doskonali z niewielkimi wadami,a tak to sami sobie strzelają w kolano

 

Co sprawia na przykład, że brzydka, gruba, niewykształcona i wredna dziewczyna ma męża i dzieci (albo chuda tapeciara z typem urody Cleo, lecz z pozostałymi złymi cechami), a ładna, wykształcona i normalna jest sama?

Według tych przegrywów "dynamizm"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że zmienność nastrojów, fochy i wybuchowy charakter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny rak. Najgorsze w tych z #przegryw jest to że nie da się z nimi rozmawiać. Bardzo szybko zaczynają płakać i obrażać tych którzy zwracają im uwagę. Najgorsze w tym jest to, że wsród wielu trolli pewnie są tam też ludzie którzy naprawdę wierzą w te brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem "występ" jednego gościa,co wyznał miłość przez messengera swojej koleżance z roku.

Reakcja dziewczyny bezcenna

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem "występ" jednego gościa,co wyznał miłość przez messengera swojej koleżance z roku.

Reakcja dziewczyny bezcenna

Mój link

Tu nadaje się fragment piosenki KSU - Techno, techno

Techno techno technokraci

Wirtualni półkastraci

Miłość wyzna przez komórę

SMS-em technodureń

Wirtualne rozmnażanie

Daj im, Bożku, technopanie

A nam trzeba robić rząd

Szybko się wynosić stąd

 

Swoją drogą odpowiedź dziewczyny też na poziomie :E

 

Dobrze mu tam ktoś napisał:

: eee... nie wiem co powiedzieć.. laska na pewno nie warta związku, skoro rani drugą osobę bo nie baczy na twoje uczucia. Nie mówi się tak do ludzi i tyle, a zwłaszcza takich którzy się w jakiś sposób otwierają.

 

Ale niestety ma rację... jak uda ci się złapać doświadczenie i być w związku to zrozumiesz. Po prostu nie widzisz szerszego obrazu.. i pewnie nie masz koleżanek bo w każdej która się do ciebie uśmiechnęła upraszczając to się zakochiwałeś. Jak na przykładzie wyżej. Operujesz na obrazie kobiet, związku ze swoich wyobrażeń... fantasy world.

 

To trochę jak w matrixsie niebieska czy czerwona pigułka.. jedna z nich pokaże ci rzeczywistość, która jest chujowa.. ale jednak to rzeczywistość. Pytanie którą ty byś wybrał ?

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że zmienność nastrojów, fochy i wybuchowy charakter?

"Dynamizm" według przegrywów to życie pełnią życia(w sensie,że jesteś wszędzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nadaje się fragment piosenki KSU - Techno, techno

 

 

Swoją drogą odpowiedź dziewczyny też na poziomie :E

 

Dobrze mu tam ktoś napisał:

 

Miłość wyzna przez komórę

SMS-em technodureń

 

 

Ja tu widzę dwoje durniów za przeproszeniem - pokolenie wojowników klawiatury. Gość wstydzi się i pisze przez internet, a odpowiedź laski na poziomie dziesięciolatki (obowiązkowo tyle iksde, ile się da; ale niestety osoby w średnim wieku tez teraz tak piszą, że ma się wrażenie, że gada się z dziećmi). Niemniej szkoda chłopaka, a takie tępe, puste laski należy ignorować.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę dwoje durniów za przeproszeniem - pokolenie wojowników klawiatury. Gość wstydzi się i pisze przez internet, a odpowiedź laski na poziomie dziesięciolatki (obowiązkowo tyle iksde, ile się da; ale niestety osoby w średnim wieku tez teraz tak piszą, że ma się wrażenie, że gada się z dziećmi). Niemniej szkoda chłopaka, a takie tępe, puste laski należy ignorować.

Ten szczerbol był tam nie bez powodu...ogólnie zgadzam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o sytuację, nie Twój komentarz z emotką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja takie bzdury czytam tylko w internecie. Jak normalnie z ludźmi rozmawiam w pracy czy prywatnie, to nie mają wcale takiego stosunku do tego.

...

Hmm, z drugiej strony za 5 lat studiów nie przypominam sobie też, by ktokolwiek kogoś oceniał w takich kategoriach (czy ma pannę, czy nie).

Ludzie o takich rzeczach rzadko wspominają poza internetem, a jeśli już to i tak w zupełnie inny sposób, więc nie ma co porównywać. ;)

Inna sprawa, że rozmawiam raczej z przedziałami 25-30+, a średnia na takim Wykopie to pewnie 20, albo i jeszcze mniej.
A to już swoją drogą. szczerbaty.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą odpowiedź dziewczyny też na poziomie :E

Nie oceniałbym reakcji dopóki nie zobaczyłbym co on jej tam oryginalnie nawypisywał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniałbym reakcji dopóki nie zobaczyłbym co on jej tam oryginalnie nawypisywał :D

Tego się chyba nie dowiemy...prawda bywa niewygodna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooooo, taka analiza screenshota z jakiejś tam, hipotetycznie zaistniałej, rozmowy? :E Strach się bać, jakby na czynniki pierwsze zostało rozłożone coś większego.

Ale zakładając, że to prawda, to przez internety to ciężko czasami jest przesłać jednoznacznie emocje. Czasami jedną treść dwoje ludzi interpretuje po swojemu. Powtarzając się: zakładając że to prawda, to i tak dziewczę potraktowało delikatnie ten słodki kwiatuszek z peniskiem. Być może po prostu cierpiący na brak atencji połączony z fantazjami masochistycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniałbym reakcji dopóki nie zobaczyłbym co on jej tam oryginalnie nawypisywał :D

 

W sumie racja. W sieci to typowe, że agresorzy robią z siebie ofiarę i vice versa. Pokazują np. czyjeś bluzgi, a nie to, co do nich doprowadziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie rozumiem tego mechanizmu, bo na rynku zostaje bardzo wiele wartościowych ludzi, obojga płci. Żadnych chorób, dobre geny, rzadkie typy genetyczne, ustawieni finansowo, pracujący, z domami i samochodami, normalni, mądrzejsi niż cała masa ludzka, która ma dzieci i co chwilę rozwody. Może ci ludzie są sami, bo są zbyt doskonali i nikt nie chce do nich podbijać? Nie wiem. Co sprawia na przykład, że brzydka, gruba, niewykształcona i wredna dziewczyna ma męża i dzieci (albo chuda tapeciara z typem urody Cleo, lecz z pozostałymi złymi cechami), a ładna, wykształcona i normalna jest sama?

Mnie zaś interesuje sama podstawa tego stwierdzenia.

Bo dziwnym trafem małżeństwa zawierane przez ludzi "po dwudziestce" są mniej trwałe od "trzydziestek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...