Skocz do zawartości
AtGod

Słuchawki zamknięte do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam nowych słuchawek zamkniętych w budżecie do 300zł. Najważniejsze dla mnie jest, aby posiadały welur, zdaje sobie sprawę że może być z tym ciężko, jeżeli ktoś poleci coś ze skórą to fajnie byłoby od razu z dodaniem jakie pady welurowe zakupić pod moda.

Wykorzystywać będę je głównie przy PC do grania, miło by było aby pozycjonowanie było dobre do FPS'ów, dodatkowo na nich czasem film/serial czy muzyka byłaby odtwarzana.

Obecnie słuchawki będą na Integrze w Tomahawk B450, ale możliwe że po zakupie słuchawek, zainwestuje w Fiio e10k olympus 2.

Zainteresowały mnie najbardziej AKG K240(Wyjątek,test półotwartej konstrukcji) MKII,ISK HD9999, ewentualnie z dopłatą Audio-technica ath-m40x, ale po czytaniu różnych forów oraz artykułów, dalej nie potrafię się zdecydować.

PS. Do tej pory katowałem Plantronicscy za 120zł, także z dobrym audio styczności nie miałem :D

Będę wdzięczny za propozycje i pomoc :)

Edytowane przez AtGod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda, zapomniałem dodać że to wyjątek w tym zestawieniu, z racji przetestowania półotwartej konstrukcji, już poprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli więc K240 MKII wchodzą w grę, najlepiej byłoby szukać wariantów Made in Austria. Ew. ich pozostałe warianty (również produkcji austriackiej), jak K240 Studio i K242 HD. Często polecam je do gier jako słuchawki mid-fi z bardzo fajną sceną i o właściwościach mocno uniwersalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No i co te nowe rewizje zmienią? Większy PL żeby kosztem 100W uzyskać 3-5% wydajności? Przecież zawsze tak jest z OC. Po prostu uznali, że dany PL jest wystarczający w tej wersji i tyle. Dla normalnych ludzi ograniczenie PL wogóle nie ma znaczenia. Liczą się wyłączenie osiągi i kultura pracy karty. Obecne karty i tak są często aż za bardzo wyżyłowane i dlatego taka popularność UV.  Produkt można poprawiać w nieskońćzoność. Każdy inżynier Ci to powie. W handlu na którym ponoć się znasz, liczy się nie doskonały produkt ale zarobione pieniądze. Każdy produkt ma swoje ograniczenia i wprowadza się go do sprzedaży jak już jest wystarczająco dobry. Nie czeka się w nieskończoność aż będzie doskonały. Jak się uda go poprawić to wprowadza się nową wersję i tyle. Myślisz że karty NV są doskonałe? A palące się wytyczki? Czarny ekran do którego potrzebny był nowy firmawe. I pewnie masa problemów o których Ci nigdy nie powiedzą. Ta histeria z PL jest śmieszna i rozpętali ją pewnie jakieś dzieciaki, mające problemy emocjonalne albo fanatycy NV. W PN się wszystko okaże - ile są warte te karty. Ja jestem dobrej myśli i liczę że Nv dostanie po dupie. Każdemu trzeźwo myślącemu userowi powinno na tym zależeć, bo jeśli nie będzie AMD to NV wam zaserwuje taki rozwój i ceny jak Intel przez dekadę 14nm++++.
    • W gierki nie grałem, Tv służy głównie do oglądania filmów Netflix itp rzeczy.  4k z hdr/ dolby Vision robi robotę obraz mega ostry kontrast i odwzorowanie kolorów dla mnie jest ok. Jest tu matryca 60hz, także pod gierki to 120hz by się przydała😉. Też nie zauważyłem jakiś aplikacji pod gry w tym tv, ale może za mało pogrzebalem w ustawianiach😁. Co do podświetlenia u mnie jest równiutkie ( nie to co u mnie na monitorze tam to jest tragedia...). Tak jest standardowy uchwyt 200x200 vesa.
    • A co to za Pan  podaje nam te informacje bo nieznam?
    • Karta działa, miałem 145 FPS w Furmarku 2560x1600, Antyaliasing 2xMSAA. Sorry że dopiero teraz ją założyłem, ale w tygodniu muszę pracować. Najbardziej cieszę się że zadziałała przejściówka Club 3D z DP na DVI-DL, bo taki mam monitor 30' Yamakasi Sparta, zaiste spartański tylko z jednym jedynym wejściem DVI-DL.
    • Ja nie słyszę tego zasilacza, minimalnie gdy przyłożę ucho do niego . Wentylatory na chłodnicy na 750 RPM i w odbudowie na 700 RPM są dużo bardziej słyszalne. (Nie mówiąc o GPU gdy się rozkręci na 1100 - co wciąż wydaję mi się bardzo mało)   Musisz być bardzo wyczulony na hałas jeśli to słyszysz, a mi się wydaje że mam cichego kompa:E
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...