Skocz do zawartości
yampik

Moderacja forum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałem żeby ktoś podwiesił temat w dziale GPU i sprawdzając po postach ponad połowa modów jest dawno nieaktywna, znalazłem tak rly 2 osoby do których postanowiłem napisać pw i co się okazało - że do jednej się nie da :)

 

Czy nie przyszedł czas na poszerzenie grona modów na forum? Ogólnie panuje niezły bajzel i chyba nie ma komu go sprzątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość że jest bajzel od dłuższego czasu ale w sumie Modom nie płacą więc wiesz...każdy ma swoje życie itp.

 

Temat z kartami popieram :thumbup:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przyszedł czas na poszerzenie grona modów na forum?

Moze i by się przydało,ale widzisz jak to jest.

Co wiem to z aktualnych modów najbardziej opłaca się pisać do agent_x007 - praktycznie zawsze odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część starej daty moderatorów dawno opuściła forum. Część z nich nawet chciała zrezygnować ze statusu, ale swego czasu rezygnacja ze statusu moderatora była ciężkim do przeprowadzenia procesem, który mógł trwać miesiące.

Patrząc ogólnie na forum, trend jest taki, że część wspólna grupy użytkowników wartych poniesienia statusu, oraz grupy użytkowników chętnych do sprzątania tego bagna się kurczy (ta część wspólna). A może już nie ma takich naiwniaków.

 

To jest upadłe forum z zaniedbanego i opuszczonego portalu, jadące na bezwładności historii. Nie oczekuj niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest masa aktywnych osób

 

wystarczyłoby paru dać mocno ograniczone możliwości - żeby od przypływu władzy soda do głowy nie uderzyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest masa aktywnych osób

 

wystarczyłoby paru dać mocno ograniczone możliwości - żeby od przypływu władzy soda do głowy nie uderzyła ;)

Czy masa to nie wiem. Jak wejdziesz sobie w "Najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj", to jest jedynie garstka osób, które napiszą więcej postów. Wiadomo że nie każdy siedzi 24/7 jak Odin, ale chodzi mi też o ogólną aktywność. Takich osób wcale nie ma zbyt dużo, a trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdy z nich chce, albo nadaje się do moderowania. Niektórzy mają też sporo warnów.

 

Forum i tak trzyma się jeszcze całkiem dobrze, pomijając aspekty techniczne.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przyszedł czas na poszerzenie grona modów na forum? Ogólnie panuje niezły bajzel i chyba nie ma komu go sprzątać.

Jeżeli nie będzie prawdziwej administracji forum, kogoś kto je poprowadzi i nada kierunek, to nie ma sensu dawać uprawnień.

Problemem nie jest brak ludzi do roboty, a brak zaangażowanych, a to wprost wynika z braku zaangażowania administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają też sporo warnów.

Ja mam z kolei niski staż tutaj

 

Mi przez tyle lat nikt nie zaproponował a siedzę 7/24 :thumbdown:

No nie wiem czy ci zaproponują,masz dosyć spory log ostrzeżeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest masa aktywnych osób

 

wystarczyłoby paru dać mocno ograniczone możliwości - żeby od przypływu władzy soda do głowy nie uderzyła ;)

Jednocześnie chcesz dać większe uprawnienia, ale je mocno ograniczyć? :)

 

Forum się jakoś tam kula, poziom merytoryczny nie wpływa na ilość odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...