Skocz do zawartości
Petru23

Suszarka do ubrań typu slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Została podjęta decyzja o zakupie suszarki do ubrań. Jako, że miejsca mało odpadły suszarki 60 oraz pralki suszarki.

Mam od lat pralkę Candy, z której jestem zadowolony. Poprzednia też byla Candy. Do 47cm (więcej nie wejdzie) mam do wyboru właśnie Candy oraz Beko. Co do Beko mam uprzedzenia aczkolwiem znajomy serwisant agd twierdzi, że od jakiegoś czasu Beko nie wyróżnia się awaryjnościa na tle konkurencji a wręcz przeciwnie. I dało mi to do myślenia.

 

Candy postawie na swojej pralce slim (40cm), beko juz nie mi muszę robić niezależny blat. Ale to nie jest prolbem.

Beko jest na inwerterze, Candy nie. Funkcje praktycznie takie same. Cena zbliżona ok 2300zl. Kwestia awaryjności i jakości suszenia.

 

Co przemawia za Candy:

Możliwość zastosowania fabrycznych złączek dla suszarki.

Sentyment i zadowolenie z marki

 

Za Beko

Inwerter (czy aby warto?)

Cykl suszenia 180min vs 220min w Candy.

 

 

Ktoś ma kontakt z suszarkami Beko lub Candy? Może coś powiedziec?

 

Edit

Beko nie jest na inwerterze. Błąd w opisie

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkop, bo jakby kogoś interesowało to kupiłem Beko EDF7434GXA w dzisiejszej promocji nocnej za 2200.  Z ubezpieczeniem za 330zł na 5 lat ;)  Beko ze względu na serwis (mam kontakt bezpośrednio) i 2dB mniej niż Candy. Tylko lub aż tyle zdecydowało.

Od innych F7434 różni się kolorem drzwiczek tak informacyjnie. Jak suszy odezwę się po jakimś czasie. Powinna być we wtorek, czyli jutro. Wybuliłem za termin 14,90 PLN :-P 

 

Edit

Dziś przyszła. Już po pierwszym suszeniu. Rewelacja. Pranie suche, mięciutkie, bez zagniecen. Szok normalnie. I kupa farfocli wylapana przez filtr. Właśnie leci do suszenia kolejny wsad. Suszarka względnie cicha. Na razie stoi w salonie ok bok tv, za dnia ogląda się tv normalnie podczas jej pracy 

Rewelacja. 

 

Edit. 

Suszarka codziennie w użyciu. Genialne urządzenie. Polecam każdemu. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...