Skocz do zawartości
Gość Kuba90*

Program do nagrywanie filmików z gier

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuba90*

Cześć

 

Chciałem nagrać sobie ze trzy filmiki i wrzucić na YT, a nigdy się w takie pierdoły nie bawiłem wcześniej.

Zacząłem od tego badziewia expirience od nvidi. Po nagraniu przez to badziewie na filmiku widać szarpanie i @#$%jowo to wygląda, oczywiście w grze wszystko płynnie bez problemów.

Odpaliłem wiec wujka google i szukaj najlepszego darmowego programu do nagrywania.

Pierwszy pojawił się FBX Game Recorder wiec pobieram i nagrywam. Filmik świetny jakość bardzo dobra, żadnych szarpnięć tylko jeden problem znak wodny na środku ekranu.

Jak się okazało program nie jest do końca darmowy i żeby znak zniknął trzeba zabulić 9,99 ichnich cebulionów.

Dla trzech filmików bulić tyle cebulionów nie warto, więc biorę następny program Open Broadcaster Software Studio. Tutaj też obraz się ładnie nagrywa ale jest problem na nagraniu widać delikatne szarpnięcia/lagi/ścinki jak zwał tak zwał.

Może macie jakąś rade co do ustawieni togo programu albo polecacie inny do nagrywania filmu z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz win 10 bardzo dobrze sobie radzi to w budowane Xbox Game Bar skrót znaczek windows + G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz te ścinki w nVidii i w OBS to wina leży po twojej stronie. Teraz poszukaj co jest nie tak - sprzęt lub oprogramowanie a raczej odpowiednie ustawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz znaleźć odpowiednie ustawienie pod swój sprzęt. Najlepiej wejdź na forum programu OBS i poprzeglądaj sobie tamtejsze poradniki lub tematy podobne do twojego problemu. Poczytaj, a potem po prostu testuj.

 

Do tego masz jeszcze ten poradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...