Skocz do zawartości
Soulredcrystal

[Zamknięty][S] Palit Dual Geforce GTX 1080 - TANIO

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż mam nadal wydajnego GTX'a 1080 Palit z chłodzeniem Dual Fan. Karta praktycznie w każdej grze w rozdzielczości 1080p nadal osiąga 60 klatek na pełnych detalach. Nie wiem, do kiedy jest gwarancja, bo na fakturze (którą dołączam) widnieje data zakupu 27 listopad 2017 więc nie powiem, czy jest jeszcze na gwarancji, czy już nie, ale na wypadek udzielę rozruch 30-dniowy z racji pewności jej sprawności :) Jeśli trzeba będzie wystawię ją też na Allegro. Cena jaka mnie interesuje to 1086zł + KW. Sprzedaję ją tylko dlatego, że potrzebuję kasę na naprawę auta, a z czasem (około marca by zdążyć na premierę HL Alyx :)) sobie odkupię inną :) Polecam. Wszelki kontakt telefoniczny na PW. Tutaj odpisuję oczywiście w pierwszym poście na każde pytanie :)

BTW - na wszelkie pytania odpowiem w PW lub w pierwszym poście :) Nr telefonu podaję na PW zainteresowanym :)

BTW 2 - istnieje możliwość delikatnej negocjacji ceny przy szybkim zakupie :) Przy zdecydowaniu się w ciągu 12H zbiję cenę nawet do 1000zł plus przesyłka, ale tylko 12H od wystawienia, czyli do godz 12:00 6.01.2020r :)

post-613592-15782649261032_thumb.jpg

Edytowane przez Soulredcrystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...