Skocz do zawartości
damianKr

Pocketbook inkPad 3 vs Kindle paperwhite 4.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam pytanie do osób obeznanych w temacie czytników. Przez dwa lata korzystałem z czytnika Pocketbook Touch Lux 3 i chciałbym go teraz wymienić na coś z lepszym ekranem i co działa szybciej.

 

Zastanawiam się na PB inkpad 3 pro, ponieważ kusi mnie 8 calowy ekran, jednak z drugiej strony nigdy nie miałem okazji korzystać z Kindla i zastanawiam się czy nie nabyć za mniej Paperwhite 4.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW ma według mnie istotną wadę użytkową - brak przycisków. Ja wiem, że ekran dotykowy działa spoko, ale jednak minimum z Kindla to dla mnie Voyage.

 

Inkpad3 taki trochę nie do końca, jeszcze za mały do PDFów, a duży i średnio poręczny. Jeśli już szaleć to Inkpad X*, a tak to zwykły Touch HD3 jest dosć przyzwoity. Właśnie na te święta kupiłem bratu. Żonie z kolei kupiłem Voyage - właśnie dla przycisków.

 

*Ale tu znowu szkoda, bo przecież Kindle Oasis jest tańszy i zarąbisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Touch HD2 kupiłem kiedyś za 520 zł i jestem z niego bardzo zadowolony. Często powtarzany mankament to jego powolność w stosunku do Kindle, ale w czytaniu to nie przeszkadza.

Mogę się tylko zgodzić że do obcojęzycznych książek Kindle będzie lepszy przez fiszki i lepszy słownik.

Sam planuję kupić Kindla jako drugi czytnik za jakiś czas, głównie do literatury zagranicznej, ale chciałbym najtańszego, który sprawnie obsłuży te dwie rzeczy.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...