Skocz do zawartości
herbatkowy

Jaki pad do 100zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem dziś niewiele używanego pada Trust GX540 za śmieszną cenę 30zł, niestety olbrzymia martwa strefa analogów której nie da się poprawić w żaden sposób softare'owo wyklucza tego pada. Co mogę innego kupić w dobrych pieniądzach żeby się nie zawieść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, nie ma problemu, wystarczy kabel ew. możesz kupić wersję z adapterem bezprzewodowym (sam taką mam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster GP XID Pro - Dzisiaj ma do mnie zawitać kurier z owym padem(zakupiony na allegro z outletu, jako powystawowy za 50zł i podobno raz wyciągany).

Kiedy go przetestuję, to zdam relacje ponieważ posiadałem pada od x360 i będę miał porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thrustmaster GP XID Pro - Dzisiaj ma do mnie zawitać kurier z owym padem(zakupiony na allegro z outletu, jako powystawowy za 50zł i podobno raz wyciągany).

Kiedy go przetestuję, to zdam relacje ponieważ posiadałem pada od x360 i będę miał porównanie.

 

 

I jak tam ten padzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam ten padzik?

 

Kupiłem go jako powystawowy. Wydaje się trwały i solidny, ale problemem jest uszkodzona prawa gałka analogowa która sama leci w dół... Prosiłem wcześniej o zdjęcia Pada i sprzedawca zasłaniał się tym że on nie będzie robił zdjęć przedmiotom które kosztują "tylko" 40 parę złotych, bo mu się nie opłaca. Zadzwoniłem i mam go odesłać... Na aukcji nie było wzmianki że pad jest uszkodzony, więc domyśliłem się że szukali frajera który go przygarnie i zapomni. Postanowiłem kupić Logitech'a F710. Ten Thrustmaster byłby dobry gdyby nie to że sprzedano mi go z ukrytą wadą, a podobno był testowany przed wysyłką... Sprzedawca mało profesjonalny i nieuczciwy... Ale cóż... za 160zł dostanę pada trwałego według recenzji i w pełni współpracującego ze steam'em i wszystkimi innymi grami(do tego 36 miesięcy gwarancji). Gdyby nie to że sprzedawca zataił usterkę tego pierwszego i pad byłby w pełni sprawny to zostałbym przy nim...

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, tego logitecha kojarzę przynajmniej z wyglądu to jest chyba baardzo stary Pad, pamiętam że czytałem o nim że był wzorem pada w tamtym czasie, za 119 że smartem jest na alledrogo. Ja odebrałem wczoraj Gamesir T4 ale dzis go odsyłam, niby zły nie jest ale komputer mi go przełącza w dinput, triggery są bardzo krótkie, i krzyżak czasem nie trybi, spróbuję jednak czegoś innego choć jest i tak sporo lepszy od Trust gxt540, chyba że ten trust jest trefny... Bo analogi tego trusta to jakiś smutny żart, ich praca jest wręcz zero jedynkowa.

 

PS: Dziś macałem tego logitecha, 99zł w media markt, niestety ergonomia totalnie nie dla mnie jak z poprzedniego wieku trochę D:

Edytowane przez herbatkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Logitecha ponieważ ludzie piszą że jest nie do zdarcia. Gdybym dowiedział się że w Media jest po 99zł to pojechałbym i zakupił tam... Ale już trudno. Ważne by Pad był dobrze wykonany. Może być jak cegła, ale musi poprawnie funkcjonować przez najbliższe lata. Pady od x360 z odbiornikiem na morele po 130zł zniknęły, więc zakupiłem tego. Figuruje na oficjalnej liście Steam'a jako wspierany, więc będzie bez problemów... :)

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...