Skocz do zawartości
adammo666

[Zamknięty]Xiaomi redmi note 5 3/32 igła gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

-telefon w stanie idealnym, na froncie folia, cały czas był noszony w etui

-całkowicie sprawny, brak usterek

-prawie rok gwarancji w sklepie sferis

-zestaw zawiera: telefon, pudełko, etui, kabelek, ładowarkę, paragon

-wersja 3/32

Dostawa:

1. Odbiór osobisty na terenie Warszawy

2. Wysyłka pobraniowa po wcześniejszym opłaceniu wysyłki

3. Wysyłka po przedpłacie

Cena: 420zł+szip

e50BbiJ.jpg

OtkrVcz.jpg

QMY36Gu.jpg

TgSlQzo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• @RyszardGTS, wrzuciłem ich do jednego wora, choć chyba niesłusznie. LGBT, to protestujące, robiące burdy to zwykłe bydło, ekstremiści, tacy sami troglodyci jak kibole.
    • Jak widzę, że masz rtx 2080 Ti połączonego z Ryzenem 2700, to mnie boli. Moja RTX 2060 super zyskała na wydajności po przesiadce z 2600 na 3600, a co dopiero Twój potworek. 
    • Z tego, co internety piszo, nieważny paszport zostanie zatrzymany na granicy, może sprytniej by było przylecieć używając kanadyjskiego i przetrzymać polski tak długo, jak to będzie możliwe? Zwłaszcza że i tak profilaktycznie powinieneś używać kanadyjskiego jako dokumentu umożliwiającego przelot. Masz jeszcze jakieś inne dokumenty potwierdzające obywatelstwo? Moja szklana kula, która nigdy nie była w takiej sytuacji, ale była w sytuacji, w której próbowałem coś w Polsce niestandardowego, mówi że warto się zaopatrzeć w dokumentację czasami wykraczającą poza minimum określone w prawie. Możesz (nie musisz) spotkać się z oporem wynikającym jedynie z paniki osoby obsługującej sprawę.
    • "Ci z lgbt co na co dzień sobie normalnie żyją w spokoju"... czyli homoseksualiści, a oni byli są i będą, oni nie mają nic wspólnego z LGBT, żyją sobie w społeczeństwie i nie wadzą nikomu (oczywiście że znajdzie się jakiś debil z IQ ameby który będzie ich od "pedałów" czy "lesb" wyzywał pod blokiem). LGBT podobnie jak ANTIFA to specjalnie opłacana medialna maszyna wojenna XXI wieku. Nawet FEMINIZM zaczyna się odwracać od "nazi-feministek" które nie mają nic wspólnego z prawdziwymi ideami feministycznymi z lat 60-70 tzw. druga fala feminizmu. Sporo młodych kobiet nie utożsamia się z "współczesnym feminizmem". "Nazi-feministki" mają się za silne kobiety bo... drą japy na ulicy? no to mają pecha bo sporo prawdziwych silnych kobiet, kobiet u władzy/z władzą, kobiet ze świetną karierą nie chce mieć z nimi nic wspólnego, przykładowo Sędzia Judy (najpierw błyskotliwa kariera sędziego później sędzia gwiazda telewizyjna) która na wizji w tv tak zaorała "nazi-feministki" że połowie publiczności włącznie z prowadzącą z nią wywiad dziennikarką mina zrzedła że nie przyklaskiwała ich fanaberiom.
    • Zainstalować??  Instalator prowadzi Cię za rączkę, ale po Twoich tematach to olej temat, bo jesteś tak nie poradny że głowa mała. A rzucać  jak grochem o ścianę kolejny raz, wiele osób już nje ma siły na Ciebie. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...