Skocz do zawartości
luckymike

Warcraft 3 Reforged

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś czeka? Premiera pod koniec stycznia, tak sobie oglądam gameplaye na YT i przypominają mi sie dawne czasy Warcrafta 3.

Jak myslicie będzie hit e-sportowy czy raczej gra odejdzie w zapomnienie? Zastanawia mnie kwestia gameplaya, Blizz zapowiada nowy balans bohaterów, jednostek budynków.

Ciekawi mnie jeszcze czy Blizz wyda oficjalny mod DOTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na esport bym raczej nie liczył ale do gry online na pewno ludzie będą chętni. Też czekam, W3 nie dotykałem od 8-10 lat, a to chyba najlepszy RTS w jaki grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czekam wolę Warcraft 2 BE niż skopaną trójkę, jak nie poprawią balansu to będzie kupa jak w oryginalnej grze, ne easy z kompem nie wygrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czekam wolę Warcraft 2 BE niż skopaną trójkę, jak nie poprawią balansu to będzie kupa jak w oryginalnej grze, ne easy z kompem nie wygrasz.

 

Co? Z kompem nie wygrasz? Myślę, że akurat tutaj nie tkwi problem w balansie tylko graczu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w końcu wychodzi jutro czy jak ?? bo coś cisza w eterze :thumbdown::kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

powiadają, że słaba sprzedaż preorderów. Daty wydania nie zmienili. 29/01/2020

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos to wgl kupi?? Placic 2x za to co juz bylo, ta grafika to lekki lift nie warty wydania takiej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos to wgl kupi?? Placic 2x za to co juz bylo, ta grafika to lekki lift nie warty wydania takiej kwoty.

Też liczyłem na lepszą oprawę graficzną. Mam poprzednią wersję na płycie plus oficjalne patche pod wyższe rozdzielczości i nie widzę sensu na premierę tego kupować. Jak bedzie kiedyś za 30zł to się pewnie skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki ale jak się nie ma starej wersji?

Podstawka na Muve kosztuje ponad 100 zł a na Empik. com ze wszystkimi dodatkami - 200 zł, więc, chyba warto kupić nową wersję?

Pudełkowych wersji się już, chyba nie znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ktos to wgl kupi?? Placic 2x za to co juz bylo, ta grafika to lekki lift nie warty wydania takiej kwoty.

 

Ja uwielbiałem W3 i to chyba był ostatni udany rts.. Bo wcześniej były red alerty i dune 2.. A tak to dzisiaj beda w rtsach.. Starcraft 2 jakoś mnie nie wciaga jak kiedyś..

 

Dlatego kupiłbym remake ale nie w takiej cenie. Znajomy dostał już do recenzji i ogrywam od rana :). Gra jest fajnie odnowiona. Bede pogrywał na jego koncie co jakis czas ale nie tak intensywnie.. A kiedys sobie zakupie jak będzie za grosze w jakimś bundle czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni fajny RTS jaki zakupiłem i to w fajnym, pudełkowym wydaniu to było "Halo Wars II" a "Warcraft III" to była pierwsza gra, w którą grałem na PC , więc chętnie bym kupił - te 30 Euro za podstawkę to jakieś 120 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej zrobić lekki lift i sprzedać ponownie niż zrobić nową grę, taka prawda, zwłaszcza w przypadku Blizzarda gdzie pewnie zajęło by im to z 10 lat, Microsoft przynajmniej robi to uczciwie, ich odświeżone gry w wersjach Definitive Edition wyglądają fenomenalnie jeśli porównamy je do pierwowzoru, nie są drogie a poza samym odświeżaniem robią przy okazji Age of Empires 4 i to ja rozumiem, a blizz jak zwykle skok na kasę, ale co się dziwić jak teraz chińczyki dowodzą tym całym bajzlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić na pewno kupię, ale na spokojnie poczekam na konkretne opinie. Z opinii z przed kilku dni z ostatniej bety podobno dalej są problemy z optymalizacją, serwerami i różnymi mniejszymi bugami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

 

W 2018 bylo lepiej niz teraz. Na GAFach krytykuja. Znajac hamburgerow to beda lecialy pozwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Między tym co pokazali w 2018 i niedawno widać downgrade graficzny. Po internecie krążą plotki, że słaba sprzedaż preorderów przyczyniła się do spadku jakości końcowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle, optymalizacja lezy, cena jak za nowa gre, brawo zamiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Niezle, optymalizacja lezy, cena jak za nowa gre, brawo zamiec :)

Blizzarda juz nie ma, rzadzi Activision i Kotick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipnie to wygląda w starej wersji Stratholme było lepsze, był bardziej mroczny klimat, w nowej wersji nawet deszczu nie ma i jest błękitne niebo zero klimatu.

 

Warcraft 3

14:20

 

Warcraft 3 Reforged

 

Z takich innych dziwacznych decyzji jest ucięty ten filmik

 

Warcraft 3 Reforged

0:55

 

Warcraft 3

5:50

Wydaje mi się, że jest to tym spowodowane, że w Becie wyglądało to fatalnie było widać ohydne tekstury na horyzoncie i nie umieli tego poprawić.

Warcraft 3 Reforged Beta

1:17

 

 

Chociaż końcówka tego poniższego filmiku im fajnie wyszła, wydaje mi się, że cała gra miała tak wyglądać czyli być mocno przebudowana ale zabrakło im doświadczenia i czasu

 

 

Myślę, że będą to poprawiać w aktualizacjach, a jeżeli nie to mieli fatalną sprzedaż i im się to nie opłaca więc porzucą projekt, na odnowione Diablo 2 nigdy bym nie liczył.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada sama kampania? Nic innego mnie nie interesuje, bo nie gram w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na metacritic gra zbiera tragiczne oceny od graczy. 2.3 User Score.

Recenzenci nie mięli dostępu do kampanii przed dzisiejszą premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odpale i przekonam w czym to się je i jeszcze jaką lipę odwalili a mimo to kiedyś w w3 pykałem jak szalony.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W zeszłym roku zmienił się zarząd blizzarda. Władzę dostali ludzie z activision. Nie dziwię się firmie skoro poprzednicy myśleli, że gracze będą przynosić w zębach pieniądze tylko dlatego, że gra jest produkowana przez blizzard.

Popularność WoWa cały czas spada, WoW classic na jakiś czas napędził abonentów, HS zaliczył duży spadek popularności, nowy tryb BG trochę ożywił grę ale nie wiadomo w jaką stronę to pójdzie, HotS nie żyje co oficjalnie potwierdzili, diablo 3 i starcraft 2 to gry ze statusem eol.

Wisienką na torcie była prezentacja dwa lata temu tylko jednej nowej gry czyli diablo immortal na telefony która chyba została skasowana.

Piszą, że obecna wersja W3 reforged jest w kiepskim stanie. Może jest coś w tych plotkach, że po słabej sprzedaży preorderów obcięto fundusze na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reforged jest kontynuacja obecnych trendów - wydaj grę early access za pełna kwotę, żeby zbadać rynek. Błędy i optymalizację się poprawi po premierze. Jestem tylko ciekaw kiedy deweloperzy i wydawcy gier AAA z potężnym budżetem się zorientują, że w ich przypadku to nie działa, bo to nie gry indie klepane po godzinach, po pracy.

 

A Diablo Immortal nadal jest w produkcji. Nad nim pracuje NetEase (wiadomo, chcą wejść na rynek chiński) wraz z Blizzardem i im chyba nie idzie, bo nadal jestem zarejestrowany do bety, która miała się odbywać pod koniec 2019...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypada sama kampania? Nic innego mnie nie interesuje, bo nie gram w multi.

 

Jeżeli nie grałeś to warto zagrać, jedna z najlepszych kampanii dla jednego gracza jeżeli chodzi o cały rynek gier, a dzisiaj takich gier już prawie nie ma tzn. kilkadziesiąt genialnej kampanii bez żadnej monotonii, pamiętam jak grałem w młodym wieku to z każdym oglądniętym przerywnikiem filmowym po misjach gra była coraz lepsza. Chociaż stary dubbing od CD Projekt zdecydowanie lepszy niż ten z nowej wersji.

 

W zeszłym roku zmienił się zarząd blizzarda. Władzę dostali ludzie z activision. Nie dziwię się firmie skoro poprzednicy myśleli, że gracze będą przynosić w zębach pieniądze tylko dlatego, że gra jest produkowana przez blizzard.

Popularność WoWa cały czas spada, WoW classic na jakiś czas napędził abonentów, HS zaliczył duży spadek popularności, nowy tryb BG trochę ożywił grę ale nie wiadomo w jaką stronę to pójdzie, HotS nie żyje co oficjalnie potwierdzili, diablo 3 i starcraft 2 to gry ze statusem eol.

Wisienką na torcie była prezentacja dwa lata temu tylko jednej nowej gry czyli diablo immortal na telefony która chyba została skasowana.

Piszą, że obecna wersja W3 reforged jest w kiepskim stanie. Może jest coś w tych plotkach, że po słabej sprzedaży preorderów obcięto fundusze na ten tytuł.

 

Blizzard ma ten problem, że nie ma gry typu Frontine, LOL, CS GO, Dota 2 itp. gdzie mógłby trzaskać kasę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...