Skocz do zawartości
Pepsiu

Kompatybilność biosu płyty głównej z AMD Ryzen 3 2200g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule, czy odpalę Ryzen 3 2200g na płycie Gigabyte B450M DS3H bez aktualizacji biosu, bo sklep w którym kupuje (xkom) pisze że do odpalenia procesora konieczne jest zainstalowanie aktualizacji biosu, której sam nie dokonam, bo procesor nie będzie działał. Piszą, że mogą zrobić to za darmo aczkolwiek ja im nie ufam, bo mogą mi wysłać używaną płytę główną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko się cieszyć jeżeli zaproponowali aktualizacje biosu ,spokojnie na 99,9% dostaniesz nową płytę ,wątpię że będą odstawiać takie chryje szczególnie że to sprzęt za niewielkie pieniążki.Ale nawet jeżeli taka mało prawdopodobna sytuacja by się zdarzyła to co cię to obchodzi kupujesz w sklepie i masz gwarancję 36 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale czy płyta potrzebuje tej aktualizacji, bo na stronie procka jest napisane że trzeba wgrać do płyty update, a w informacjach na stronie producenta mobo jest podane, że płyta wspiera procek, także czy muszę wgrywać aktualizacje żeby procek działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w tytule, czy odpalę Ryzen 3 2200g na płycie Gigabyte B450M DS3H bez aktualizacji biosu, bo sklep w którym kupuje (xkom) pisze że do odpalenia procesora konieczne jest zainstalowanie aktualizacji biosu, której sam nie dokonam, bo procesor nie będzie działał. Piszą, że mogą zrobić to za darmo aczkolwiek ja im nie ufam, bo mogą mi wysłać używaną płytę główną

 

Według strony producenta ten procesor jest obsługiwany od biosu F1 czyli pierwszego biosu na tej płycie. Podejrzewam że aktualne płyty mają już od produkcji wgrany bios co najmniej F40 chyba że te płyty to jakieś leżaki w co wątpię.

Ryzen 3 2200G 3.5GHz / 3.7GHz 2MB 4MB 1100 MHz Raven Ridge 14nm B0 45-65W F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...