Skocz do zawartości
kozak245

Mysz na zastępstwo wysłużonej G502 (400zł)

Rekomendowane odpowiedzi

§ Budżet:400zł -nie jest to sztywna opcja

 

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech G502

 

§ Jaką masz obecnie podkładkę: HyperX Fury Speed Edition ( o ile się nie mylę :D )

 

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 1600dpi ( czasami mniej ale to raz na rok dosłownie 400,800,1200)

 

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Prawie całą powierzchnię podkładki ok 40-43 cm (nie pamiętam dokładnie i zależy od gry)

 

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Cs:Go i COD MW, Bf1 i w fortnite też się zdarzy :C

 

§ Ile przycisków używasz w myszce: Używam wszystkie jakie mam , ale nie mam co do tego wymogu byle 2 funkcyjne po lewej stronie jak w g502 ( te które operuję kciukiem)

 

§ Chwyt: Palm Grip

 

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

 

§ Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka:Jak poprawnie zmierzyłem to 20cm, i ok 14-15 cm

 

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ta jest już mocno zużyta , używam już jej 3-4 lata.

 

 

 

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):2 przyciski boczne do obsługi kciukiem( z tego co patrzę teraz wszystkie to mają :D )

 

Odświeżanie używam 1000Hz

 

 

 

 

 

G502 jest dla mnie idealna jeśli chodzi o precyzję i o trzymanie 10/10 wszystko. Chce się dowiedzieć czy znajdę w tym budżecie coś podobnego/lepszego? Czy po prostu nową g502 z rgb teraz kupić bo mam tylko z niebieskim ledem. Może ktoś z byłych posiadaczy zmienił na coś innego i jest zadowolony bardziej z nowego nabytku niż g502?

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup nową G502 Hero - z nowym sensorem i lepszym kablem. Nie ma co zmieniać jak była ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...