Skocz do zawartości
Isharoth

Formatowanie postów na FF

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal jest problem z formatowaniem postów na Firefoxie. Kilka miesięcy temu skarżyłem się, że na FF ucina mi z postów nowe linie przy wysyłaniu, potem zmieniłem przeglądarkę więc jakoś wytrzymałem... Teraz znów wróciłem na FF i dalej to samo. Odechciewa się już cokolwiek pisać, forum jest w tragicznym stanie.

Przecież nie będę zmieniać przeglądarki specjalnie po to, żebym mógł pisać poprawne posty na PCLabie. :)

 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Używam FF i nie ma problemu, chyba że piszę za krótkie posty :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie usuwa ci nowych linii to raczej wszystko jest u ciebie ok. U mnie problem był od zawsze na FF.

Zaraz wrzucę jakiś przykład.

q2o5aK0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,

 

u mnie działa...

Stwórz nowy profil, bez dodatków i zobacz czy też jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej to samo. Zresztą sprawdzałem nawet na świeżo zainstalowanym FF. :( No i problem jest tylko i wyłącznie na tym forum.Sprawdziłem szybko na Edge (bo Brave już usunałem) i tam działa dobrze. Tylko na FF jest problem.

 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge na chromium problem ten sam. Serio nikt inny nie ma takiego problemu? Jestem pewien, że kiedyś ktoś jeszcze oprócz mnie o tym wspominał. Chociaż fakt, że to jedyne forum na którym mam taki problem mówi sam za siebie. No cóż, lubię pisać na tym forum nawet jeśli nie ma już zbyt wielu ludzi, ale skoro nikt go dalej nie rozwija to chyba niedługo się stąd wyniosę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czyszczeniem ciastek próbowałeś?

 

Osobiście nie spotkałem się z tym problemem, a siedzę na FF praktycznie od zawsze.

 

Przetestuj jak działa w safe mode, może któryś z dodatków miesza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciastkami próbowałem, chyba nawet kiedyś mi to samo doradzałeś i wtedy na jakiś czas pomogło. Teraz niestety nie. :( Przeglądarki mam dość świeżo zainstalowane. Jedyny dodatek z którego korzystam - UBlock Origin, jest wyłączony. Próbowałem już nawet bawić się z różnymi opcjami blokowania śledzenia itp. Jeszcze spróbuję coś podłubać, bo Edge jest na chromium, tak samo jak Brave na którym wszystko było ok.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edge coś zaskoczyło, nawet sam nie wiem co było przyczyną. Teraz jest wszystko ok. Za to FF wysyłanie postów nigdy nie działa u mnie tak jak powinno. No nic, póki co może posiedzę na Edge. Prawdopodobnie i tak nikt już nie poświęci czasu, żeby to naprawić, mi też nie chce się dalej dociekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...