Skocz do zawartości
hamann666

Ukrycie urządzenia w serwisach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można być nie rozpoznawalnym przez serwisy internetowe?

Mam zmienne IP i zauważyłem że serwisy internetowe rozpoznają mnie po urządzeniu, po wejściu z tego samego internetu tylko innego sprzętu kompletnie nie wiedzą kim jestem.

Wychodzi na to że problem leży w sprzęcie. Czy istnieje sposób by sobie z tym poradzić. Usunąłem cookies (tylko je) i nic to nie dało, czy powinienem wyczyścić coś więcej?

Czy istnieje do tego jakiś program?

Z góry dziękuję za pomoc. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie jest kwestia sprzętu, tylko włączonej lokalizacji i blokady elementów śledzących w przeglądarce.

Ale żeby na prawdę być niewidocznym, to trzeba włączyć VPN (np. ProtonVPN), najlepiej w połączeniu z Tor.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia sprzętu, tylko włączonej lokalizacji i blokady elementów śledzących w przeglądarce.

Ale żeby na prawdę być niewidocznym, to trzeba włączyć VPN (np. ProtonVPN), najlepiej w połączeniu z Tor.

 

Tu warto dodać, że można użyć Tails https://tails.boum.org/ czy to na maszynie wirtualnej czy w wersji live na płycie. Dla nie wtajemniczonych jest to gotowy system z Tor browser. Co dodatkowo rozwiązuje problem ewentualnego śledzenia przy pomocy sprzętu.

Edytowane przez rafall93123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można być nie rozpoznawalnym przez serwisy internetowe?

Mam zmienne IP i zauważyłem że serwisy internetowe rozpoznają mnie po urządzeniu, po wejściu z tego samego internetu tylko innego sprzętu kompletnie nie wiedzą kim jestem.

Wychodzi na to że problem leży w sprzęcie. Czy istnieje sposób by sobie z tym poradzić. Usunąłem cookies (tylko je) i nic to nie dało, czy powinienem wyczyścić coś więcej?

Czy istnieje do tego jakiś program?

Z góry dziękuję za pomoc. :(

Tylko tor...

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...