Skocz do zawartości
misiek4242

Telewizor 55" do 2000 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Poszukuje telewizora do salonu. Pierwsza sprawa to taka, że mam budżet do 2000zł i zastanawiam się czy lepszy będzie 55" czy znajdę cos ciekawego w 65"?

Zakładam narazie, że szukam 55" i myślę nad SAMSUNGIEM albo LG. Mile widziane 4K no i oczywiście SMARTtv, ale to chyba oczywiste :D

Nie siędze w temacie TV dlatego proszę o pomoc Was.

 

Jeśli ktoś ma jakieś fajne typy, albo przemyślenia w kwestii wyboru to bardzo będe wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.komputronik.pl/product/462301/philips-55pus7303-12.html?utm_source=awin&utm_campaign=KiesproductGoogleShoppingtraffic&awc=10327_1578844298_34ff3a880a84458f0bd384e4ee3b7b8c

200 zł ponad budżet.

Użytkuje od jakiegoś półtora roku ja jestem zadowolony, chciałem tv z ambilightem spoko opcja, zawsze można wyłączyć ;) można pograć, można film oglądnąć z zalet to na pewno android, spoko pilot z pełnym qwerty(baterii nawet nie wymieniałem jeszcze), sprawnie działające wyszukiwanie głosowe, o reszcie można sobie poczytać.

Z wad jakie zauważyłem to TV czasami miał problem z połączeniem wi fi (raz na 2-3 miesiące) ale nie wiem czy to wina tv czy rutera. Android mógł by działać szybciej nie ma tragedii ale czasami zamuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następca TV zaproponowanego przez brajana007 to Philips 7304 i według mnie lepiej jest kupić właśnie ten, nowszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...