Skocz do zawartości
lukas455

Smartfon 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Reno 2 nie ma zbyt dobrego cpu ,wiem że wiekszości wystarczy ale wolałbym w tej cenie Snapa 855 z One plusa albo Zenfona 6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo Reno 2 w cenie po jakiej sprzedają to u nas w kraju to też nieporozumienie.

 

Jak dobrze, że to nie tym decydujesz co i za ile na danym rynku się sprzedaje.

 

Reno 2 nie ma zbyt dobrego cpu ,wiem że wiekszości wystarczy ale wolałbym w tej cenie Snapa 855 z One plusa albo Zenfona 6 ;)

 

 

:lol2: :lol2: :lol2: - masz rację, telefon nie do użytku. Zapomnijcie o optymalizacji i funkcjach multimedialnych. Od teraz będziemy pakować Snapa 855 do każdego smartfona za 2000zł. Oczekujmy flagowego wykonania i najlepszych podzespołów w tej cenie. Przecież producent nie musi zarabiać, robi to z pasji.

 

>nie powiedział żaden producent oprócz xiaomi, osiągając największy hejt i bugi w swoim UI od czasów samsunga na androidzie 2.3 z 512mb ramu

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu klapki na oczach, bo coś ma logo Oppo na obudowie... Skoro za podobne pieniądze jest OnePlus 7t to Reno 2 ma mały sens zarówno w kwestii hardwarowej jak i softwarowej.

Znacznie mocniejszy procek, ekran 90Hz, świetna optymalizacja, bardzo dobre wsparcie. W Reno 2 dostajesz w zamian wciąż androida 9, żart w postaci braku ciemnego motywu w 2020 co w połączeniu z brakiem androida 10 (który wymusza ciemny motyw w większości aplikacji) sprawia, że AMOLED przestaje być jakąś znaczącą zaletą. Do tego brak 90Hz czy gorszy procek. Reno 2 nie jest wart 2229zł odnosząc go do tego co oferują inni.

 

W kwestii Xiaomi - mów co chcesz, ale to jeden z nielicznych producentów którzy w zeszłym roku mieli sprzedaż w Polsce znacznie na + względem poprzedniego roku. A patrząc na stagnację na rynku smartfonów nie jest to oczywista rzecz. Rynek weryfikuje, jak widać Xiaomi wciąż lepsze.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fliper to fanboy na zmianę najpierw motoroli potem oppo . Nie jest obiektywy wiec raczej nie warto więcej dyskutować . Petru podobnie robił z HTC ale czasem sie chociaż przyzna do błędu. oppo i genialna optymalizacja nakładki jeszcze w temacie w którym ktoś poleca one plusa , normalnie śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu klapki na oczach, bo coś ma logo Oppo na obudowie... Skoro za podobne pieniądze jest OnePlus 7t to Reno 2 ma mały sens zarówno w kwestii hardwarowej jak i softwarowej.

Znacznie mocniejszy procek, ekran 90Hz, świetna optymalizacja, bardzo dobre wsparcie. W Reno 2 dostajesz w zamian wciąż androida 9, żart w postaci braku ciemnego motywu w 2020 co w połączeniu z brakiem androida 10 (który wymusza ciemny motyw w większości aplikacji) sprawia, że AMOLED przestaje być jakąś znaczącą zaletą. Do tego brak 90Hz czy gorszy procek. Reno 2 nie jest wart 2229zł odnosząc go do tego co oferują inni.

 

Kolejny zaślepiony cyferkami i specyfikacją. Oppo wyróżnia dbałość o szczegóły i dużo ekskluzyjnych rozwiązań i fjuczerów, czego się nie znajdzie u braci BKK. Nie mówie, że Oneplus 7T w tej cenie jest złym wyborem (bo nie jest, ma naprawdę kilka spoko wyróżników), ale pisanei, że Reno 2 nie ma kompletnie sensu to pieprzenie głupot przez zaślepienie cyferkami

 

Aparat poziom wyżej, tryb nocny + ultra dark miażdżący oneplusa

ultra stabilizacja

Gorilla 6 na przodzie i tyle

Soczewki aparatów wtopione w szkło + o'dot z ceramiki

Wysuwany przedni aparat i beznotchowy wyświetlacz

Dźwięk nagrywania 3D z certyfikatem Nokia Audio

Wbudowane systemy bezpieczeństwa

Jack 3.5mm

Slot SD

 

I hej hej, zanim zaczniecie swoje wywody.. Tak, te rzeczy kosztują i tworzą ten telefon KOMPLETNYM.

 

fliper to fanboy na zmianę najpierw motoroli potem oppo . Nie jest obiektywy wiec raczej nie warto więcej dyskutować . Petru podobnie robił z HTC ale czasem sie chociaż przyzna do błędu. oppo i genialna optymalizacja nakładki jeszcze w temacie w którym ktoś poleca one plusa , normalnie śmiech na sali.

 

Znajomy z pracy od 4 miesięcy ma OnePlusa 7t PRO, widujemy się co około 2 miesiące i bawimy smartfonami. Zdziwiłbyś się jak bardzo 7T PRO ostaje pod niektórymi względami do mojego x10 zooma - gdzie sam to przyznaje. Sam również używa Gcama bo uważa, że stockowa aplikacja aparatu to śmiech na sali xD

 

Wy jesteście debilami skoro sądzicie, że całkowicie skreśliłem oneplusa. Walcze tylko z waszymi pieprzonymi komentarzami biedaków, który uważają że oppo nie ma racji bytu. Inaczej z wami się nie da rozmawiać bo stricte argumenty które tworzą otoczkę ceny olewacie ciepłym moczem

 

Uważajcie mnie za kogo chcecie, ja jako jedyny posiadam prywatnie oppo od dłuższego czasu (i jest to jeden z nielicznych smartfonów który po pół roku mi się nie znudził) i wysuwam wnioski, wy po za sklepem i recenzji tygodniowych mirków nie widzieliście tych smartfonów na oczy. Poznałem kilkadziesiąt osób rezydujących w oddziałach GSM różnych marek i większość informacji/opinii mam z pierwszej ręki, także get out

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo wyróżnia dbałość o szczegóły i dużo ekskluzyjnych rozwiązań i fjuczerów, czego się nie znajdzie u braci BKK.

Brak ciemnego motywu czy brak pełnego Always on Display jak rozumiem też się zalicza do tej dbałości o szczegóły? Albo premium wsparcie, ileż to Oppo ma już urządzeń na Androidzie 10 z nowym ColorOS? Wydaje mi się, że wciąż mniej niż zbanowany przez USA Huawei. Śmieszne są Twoje teorie i absurdalny brak obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac do brzegu lepiej 7t :) czasem on nie ma 855+ snapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważanie droższego i gorszego Reno 2 względem 7T to jawne lecenie w.. kulki. Możesz sobie chwalić Oppo i modlić się codziennie do jego ołtarzyka, który pewnie masz w pokoju, ale nie wciskaj ludziom gorszego sprzętu w imie swojej ideologii.

 

Znajomy z pracy od 4 miesięcy ma OnePlusa 7t PRO, widujemy się co około 2 miesiące i bawimy smartfonami. Zdziwiłbyś się jak bardzo 7T PRO ostaje pod niektórymi względami do mojego x10 zooma - gdzie sam to przyznaje. Sam również używa Gcama bo uważa, że stockowa aplikacja aparatu to śmiech na sali xD

Klasyka, argument znajomego, który potwierdza naszą tezę :lol2:

 

Brak ciemnego motywu czy brak pełnego Always on Display jak rozumiem też się zalicza do tej dbałości o szczegóły? Albo premium wsparcie, ileż to Oppo ma już urządzeń na Androidzie 10 z nowym ColorOS? Wydaje mi się, że wciąż mniej niż zbanowany przez USA Huawei. Śmieszne są Twoje teorie i absurdalny brak obiektywizmu.

W punkt, nic dodać, nic ująć.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie zapedzalbym sie z krytykowaniem AoD na oppo, z tego co kojarze 1+ tez w tym nie bryluje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty znowu klapki na oczach, bo coś ma logo Oppo na obudowie... Skoro za podobne pieniądze jest OnePlus 7t to Reno 2 ma mały sens zarówno w kwestii hardwarowej jak i softwarowej.

Znacznie mocniejszy procek, ekran 90Hz, świetna optymalizacja, bardzo dobre wsparcie. W Reno 2 dostajesz w zamian wciąż androida 9, żart w postaci braku ciemnego motywu w 2020 co w połączeniu z brakiem androida 10 (który wymusza ciemny motyw w większości aplikacji) sprawia, że AMOLED przestaje być jakąś znaczącą zaletą. Do tego brak 90Hz czy gorszy procek. Reno 2 nie jest wart 2229zł odnosząc go do tego co oferują inni.

 

W kwestii Xiaomi - mów co chcesz, ale to jeden z nielicznych producentów którzy w zeszłym roku mieli sprzedaż w Polsce znacznie na + względem poprzedniego roku. A patrząc na stagnację na rynku smartfonów nie jest to oczywista rzecz. Rynek weryfikuje, jak widać Xiaomi wciąż lepsze.

 

Warto by dodać, którymi modelami telefonów osiągnęli ten poziom, w którym segmencie.

Przyznaje, do 1000zl xiaomi rządzi mając wydajne modele w tej cenie. Ale powyżej? Nie. Wciąż jest tym chcącym być jak flagowce.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie zapedzalbym sie z krytykowaniem AoD na oppo, z tego co kojarze 1+ tez w tym nie bryluje :E

Owszem, nikt temu nie przeczy. OP należy się taki sam minus za to jak i OPPO. Ale OP ma za to więcej zalet, wydaje się więc ze to naturalnie lepszy wybór do tego w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xede

OnePlus w kwestii AOD to w ogóle porażka, ale skoro Oppo to taka marka premium wg flipera i dbająca o szczegóły dlatego się o to czepiam.

@Petru

Owszem, ale to średniakami zalewa a przez to zdobywa się rynek. Xiaomi nigdy nie miało prawdziwego flagowca, bo umówmy się, że mi9 to świetny telefon w swoich pieniądzach, ale do s10+, p30 pro czy innych się nie umywa.

@lukas

Zależy czego oczekujesz. S10+ jest najbardziej wszechstronnym i wszystkomajacym flagowcem, natomiast kosztuje w polskiej dystrybucji znacznie więcej niż op7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsze obecnie flagowce, nieposiadające ewidentnych wad. Szukałbym wersji ze Snapdragonem skoro i tak ciągniesz z zagranicy, lepiej trzymają na baterii niż wersje z Exynosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Klasyka, argument znajomego, który potwierdza naszą tezę :lol2:

 

następnym razem Ci nagram naszą rozmowę niedowiarku. OP nie potrafi w kalibracje wyświetlacza, ma tysiąc profili z czego żaden nie wygląda tak naturalnie jak na Oppo, zakrzywienia mają żółtą poświatę, autofocus w aparacie nie potrafi w zdjęcia krajobrazów, stabilizacja jest taka se, nagrywanie audio co najwyżej poprawne. Ergonomia smartfona zdecydowanie na minus względem Reno lub S10, oxygenOS zajebiście szybki ale ma tendencję na zbyt szybkie ubijanie aplikacji (coś jak iOS). AOD jest tak samo biedne jak na Oppo. Jedyna cecha którą zauważyłem, którą wyróżnia ten telefon to szybkość i wyświetlacz 90hz. Niczym więcej ten smartfon się nie wyróżnia. No, może jeszcze możliwości personalizacji w systemie. Cała reszta jak Audio czy Aparat są jak najwyżej poprawne, brakuje im do flagowego poziomu w przeciwieństwie do porównywanego Reno 2 a tryb ciemny będzie w ColorOS7 (który notabene ma mieć dopchane wszystkie braki/bolączki w 6) - który jest zapowiedziany z androidem 10 na Q1 2020.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak porownujemy op 7t do flagowca oppo to porownajmy op 7t pro a nie biedniejszego brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście debilami skoro sądzicie, że całkowicie skreśliłem oneplusa. Walcze tylko z waszymi pieprzonymi komentarzami biedaków, który uważają że oppo nie ma racji bytu. Inaczej z wami się nie da rozmawiać bo stricte argumenty które tworzą otoczkę ceny olewacie ciepłym moczem

 

Czemu nas obrażasz ? nikt tu ciebie nie obraził epitetami . Nie uważam sie debilem ani biedakiem a z telefonami mam do czynienia na co dzień jako adminsitrator It średniej wielkości firmy gdzie co chwile coś się dzieje nie tylko z podwórka It ale i również smartfonów.

 

Akurat oppo jakoś się nie zdecydowałem zamówić dla userów a i nikt sie nie upomina o takie telefony , raczej gustują w motoroli / xiaomi i do niedawna huawei. Sa tez jednostki lubiące samsungi. Nie twierdze jednak i nigdy nie napisałem że te telefony sa złe , ale nie wywyższałbym ich tez że są to hiper najlepsze w każdej cenie bo to nie prawda. Moga być ciekawa konkurencją jak troche zejdą z ceny , już kilka razy zdarzały się fajne promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem oppo to wlasnie cena, nie sa tak znani zeby oferowac telefony w takich cenach w polskiej sytrybucji, kiedys tak robil HTC i wiadomo jak to sie skonczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oppo jest zdecydowanie za drogie. To solidne telefony ale w porównaniu cenowym z swoją marką córką czyli One Plus nie ma za bardzo sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...