Skocz do zawartości
kotenaplotekk

backspace word

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z podniesieniem tekstu w górę. normalnie uzywam do tego celu backspace - kursor przed znakiem od ktorego tekst ma isc w gore i tekst sie podnosi o jedna linijkę. co robic jesli ten sposob nie dziala? tekst sie nie podnosi tylko kasują sie ostatnie literki a przerwa zostaje tak duza jak byla? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czym to dokładnie było zrobione. Możliwości jest dość sporo, bo i opis jest nieprecyzyjny. Mogą być ustawione obramowania, marginesy, interlinia, odstępy miedzy akapitami...

Możesz spróbować wyczyścić formatowanie we fragmencie tekstu, a potem wykonać je na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czym to dokładnie było zrobione. Możliwości jest dość sporo, bo i opis jest nieprecyzyjny. Mogą być ustawione obramowania, marginesy, interlinia, odstępy miedzy akapitami...

Możesz spróbować wyczyścić formatowanie we fragmencie tekstu, a potem wykonać je na nowo.

 

a moge ci wyslac ten dokument? bo ja nie wiem jak to sprawdzic skoro jest tylko mozliwosci, ale czytajac na anglojezycznych stronach doszlam juz do tego ze moze byc problem w tym ze mam tu ustawione "podzial sekcji na nastepnej stronie", tak mi sie wydaje ze o to moze chodzic

 

ok probelem ROZWIAZANY! pomoglo mi: "umieść kursor tuż przed podziałem i naciśnij klawisz Delete"

Edytowane przez kotenaplotekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...