Skocz do zawartości
Kerri

Xiaomi mi9t - folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wymienić szkiełko na folie ochronną. Szkiełka są albo kiepsko dopasowane albo mają czarną obramówke która minimalnie nachodzi na ekran. Do tego przez to szkiełko kiepsko mi działa odcisk palca.

Prosze o jakieś opinie o tego typu foliach: https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozel-hydrogel-flex-do-xiaomi-mi-9t-mi9t-8375140699

Etui oczywiście będzie założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flexible glass to niestety nie szklo a najzwyklejsza folia :) wiem bo mam, ogolnie polecam poszukac wersji full ktora zakryje caly ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcę wymienić szkło na folię a nie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj wersji full takiego szkla bo moje nie zakrywalo nawet widzianego ekranu i po prostu jest odciecie na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj wersji full takiego szkla bo moje nie zakrywalo nawet widzianego ekranu i po prostu jest odciecie na ekranie

Kupiłem folie i miałem sporo bąbelków których nie byłem w stanie usunąć. Teraz znów zakładam szkiełko (mam ich kilka) i znów jest powietrze na każdej krawędzi.

Nie wiem czy robie to nieumiejętnie ale na poprzednim telefonie (redmi 5 plus) zawsze wychodziło mi idealnie.

Możesz dać link do szkiełka które ty masz w mi9t?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3mk flexible glass,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flexible glass to niestety nie szklo a najzwyklejsza folia :) wiem bo mam, ogolnie polecam poszukac wersji full ktora zakryje caly ekran

A autor pyta się o szkło czy właśnie folię ? I nie jest to zwykła folia, dużo twardsza, wytrzymalsza i grubsza - 0.2mm gdzie szkło ma 0.3mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadal ewentualne uderzenie pojdzie w ekran w przypadku tej folii a jak masz szklo to wiekszosc energi uderzenia pojdzie w szklo, co do poprzedniego postu mialem napisac ze mam oneplus 5t :E a nie flexible glass, zacmienie,

https://sklep.3mk.pl/pl/c/Mi-9T/2194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...