Skocz do zawartości
KrystianN121

Gamingowy Monitor Xiaomi za 1900zł warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, otóż właśnie obejrzałem recenzję arhn na temat nowego monitora Xiaomi i naprawdę spoko i zacząłem się nakręcać jakie są wasze opinie na ten temat?

https://www.youtube.com/watch?v=5CuoIkBCc5E

 

 

A tutaj link do kuponu jak by ktos byl ciekawy (podali w opisie)

https://www.lowcychin.pl/xiaomi-mi-surface-display/

Edytowane przez KrystianN121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz 23% prawie pewnego VAT.

Przy tak dużej matrycy może się zdarzyć wszytko, od bad pixela po problemy z podświetlaniem, a wtedy zwrot do Chin i czekanie przynajmniej 2 miesiące.

Gwarancja - zwroty do Chin.

 

Czy się opłaca? Jeżeli chodzi o parametry tak, ale czy jesteś w stanie zrezygnować z 14 dniowego zwrotu u gwarancji EU za monitor za ponad 2k (VAT pewny na 90%) to sam musisz sobie odpowiedzieć.

 

Oferta dla hazardzisty, bo możesz mieć monitor w dobrej cenie, ale w razie problemów odsyłka do Chin i rezygnacja ze wszystkich praw jakie oferuje Ci polskie prawo.

 

Osobiście bym nie zaryzykował, nie przy tak dużej matrycy, nie przy firmie, która nie ma doświadczenia w produkcji monitorów, nie w wypadku monitora gdzie nie ma żadnych recenzji i opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz 23% prawie pewnego VAT.

Przy tak dużej matrycy może się zdarzyć wszytko, od bad pixela po problemy z podświetlaniem, a wtedy zwrot do Chin i czekanie przynajmniej 2 miesiące.

Gwarancja - zwroty do Chin.

 

Czy się opłaca? Jeżeli chodzi o parametry tak, ale czy jesteś w stanie zrezygnować z 14 dniowego zwrotu u gwarancji EU za monitor za ponad 2k (VAT pewny na 90%) to sam musisz sobie odpowiedzieć.

 

Oferta dla hazardzisty, bo możesz mieć monitor w dobrej cenie, ale w razie problemów odsyłka do Chin i rezygnacja ze wszystkich praw jakie oferuje Ci polskie prawo.

 

Osobiście bym nie zaryzykował, nie przy tak dużej matrycy, nie przy firmie, która nie ma doświadczenia w produkcji monitorów, nie w wypadku monitora gdzie nie ma żadnych recenzji i opinii.

 

Już jest za 1600zl i go biorę wlasnie ;P

https://www.lowcychin.pl/xiaomi-mi-surface-display-z-eu/

Wysyłka z EU zwalnia z VAT

Po drugie nie pisz głupot bo przesyłki Priority Line z Chin zwalniają z VAT i vat nie jest pewny... kilka telefonow juz zamawialem i nigdy mi vatu nie naliczyli

A gwrancji masz rok i przeciez odsylasz do EU bo tam xiaomi ma serwis gwarancyjny.

Edytowane przez KrystianN121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się wrażeniami jak już dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 za taki ekran to świetna cena. Oczywiście już wyprzedany u Pepiczków, ale wygląda na kozak ofertę.

 

Jedyny problem możesz mieć ze 144Hz, ciężko wykręcić nawet okolice 100FPS przy tej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Tak jak mówiłem.

Monitor wysyłany z Chin, nawet po wybraniu opcji pioryty line.

Mój kolega zamówił, monitor zatrzymany na cle.

Ktoś ma pepperze też zamówił - zatrzymany na cle.

 

Także ten tego: tą wysyłkę z Europy pioryty line to możecie sobie.... Wiadomo gdzie.

Tak samo gwarancja EU..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Tak jak mówiłem.

Monitor wysyłany z Chin, nawet po wybraniu opcji pioryty line.

Mój kolega zamówił, monitor zatrzymany na cle.

Ktoś ma pepperze też zamówił - zatrzymany na cle.

 

Także ten tego: tą wysyłkę z Europy pioryty line to możecie sobie.... Wiadomo gdzie.

Tak samo gwarancja EU..

 

Zatrzymany na cle jest każdy sprowadzany towar, pytanie czy będzie doliczony vat i cło? Jak z Europy to nie jak z Chin to pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sprzedawca oferuję przesyłkę DHL, dopłacasz 150zł i bez VAT i cła, zamawiałem tak telefon za 2k zł i bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL-em każda paczka z Chin ma pewny vat i cło(o ile jest na dany produkt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...