Skocz do zawartości
Tibijskie Zakola

[Zamknięty]Przyjmę kod rabatowy x-kom -50zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki, sprzedam za 40zł

Normalny człowieku jesteś, czy tylko jakiś nieogarnięty? Gość przyjmie kod rabatowy, od kogoś, kto zapewne po zakupie innego czegoś go nie wykorzysta, a Ty chcesz go odsprzedać? Ogarnij się trochę, januszu biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka już u nas januszowa mentalność.Nieraz mam bekę z ogłoszeń lokalnych w dziale "oddam za darmo",gdzie "matki-polki" "oddają" np. ciuchy dziecięce ...za 2 paczki pieluch,czy inne kaszki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie przestali rozdawać. Odbierałem dziś zamówienie ok. 1k i nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny człowieku jesteś, czy tylko jakiś nieogarnięty? Gość przyjmie kod rabatowy, od kogoś, kto zapewne po zakupie innego czegoś go nie wykorzysta, a Ty chcesz go odsprzedać? Ogarnij się trochę, januszu biznesu.

 

Czy przypadkowym ludziom dajesz 50zł z portfela?

Kod rabatowy jest wart 50 zł, sprzedając go za np 25zł kupujący i oszczędza 25zł.

Życia nie rozumiesz?

 

Taki typ co przyjmie kod rabatowy na 50 zł dostanie ich na pw 20 i ma wirtualne 1000zł, po czym nap***i zamówień w x-kom i zacznie sprzedawać rzeczy, które kupił i kto wtedy jest januszem?

 

Przykład. Ryzen 2600 - 50zł kod rabatowy - jakiś gównokupon z neta i masz 420zł. Bierzesz takich ryzenów 20, wystawiasz na olx za 470 z opisem, że kupiłeś wczoraj ale jesteś zmienny jak baba i jednak Ci nie potrzebny i jesteś 1000zł do przodu w dwa dni. Policz sobie z tego zysk a potem zastanów się jakie oprocentowanie roczne ma Twoja lokata.

 

Włącz myślenie.

Edytowane przez wallec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto mądry kupi używany sprzęt w cenie nowego, nawet jeśli ten ma tylko 1 dzień? Każdy produkt po wyjściu ze sklepu traci na wartości, bez względu czy ma tylko 1 dzień, czy miesiąc i czy pudełko było odpakowane, czy nie.

 

Poza tym czy przypadkiem wykorzystanie tych kodów nie jest zabezpieczone, że można użyć ich tylko jednorazowo na jednym koncie, czy tam na jeden produkt?

 

Jak się jest zmiennym jak baba, to jak się coś kupuje, to ma się 14 dni na zwrot tego co się kupiło.

 

No i 25 zł to nie 40 :E

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post byl tak glupi by pokazać absurd tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkowym ludziom dajesz 50zł z portfela?

Kod rabatowy jest wart 50 zł, sprzedając go za np 25zł kupujący i oszczędza 25zł.

Życia nie rozumiesz?

 

Taki typ co przyjmie kod rabatowy na 50 zł dostanie ich na pw 20 i ma wirtualne 1000zł, po czym nap***i zamówień w x-kom i zacznie sprzedawać rzeczy, które kupił i kto wtedy jest januszem?

 

Przykład. Ryzen 2600 - 50zł kod rabatowy - jakiś gównokupon z neta i masz 420zł. Bierzesz takich ryzenów 20, wystawiasz na olx za 470 z opisem, że kupiłeś wczoraj ale jesteś zmienny jak baba i jednak Ci nie potrzebny i jesteś 1000zł do przodu w dwa dni. Policz sobie z tego zysk a potem zastanów się jakie oprocentowanie roczne ma Twoja lokata.

 

Włącz myślenie.

 

A tak, czasem daje. Nawet tu na forum kilka rzeczy za kilkadziesiąt zł oddałem za Free, bo jak mam komuś pomóc sam tego nie wykorzystując, to czemu nie? To się nazywa ludzka życzliwość, jak moja babcia mawiała. Niektórzy dzisiaj tego nie rozumieją, ale to nie mój problem, nie mam natury janusza byznesu, sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, czasem daje. Nawet tu na forum kilka rzeczy za kilkadziesiąt zł oddałem za Free, bo jak mam komuś pomóc sam tego nie wykorzystując, to czemu nie? To się nazywa ludzka życzliwość, jak moja babcia mawiała. Niektórzy dzisiaj tego nie rozumieją, ale to nie mój problem, nie mam natury janusza byznesu, sory.

:thumbup: Podobno owe kody rozdają w aplikacji mobilnej, natomiast mój telefon ma tylko android 4, wiec już nie obługuje google play. Na zgrzewkę dobrego piwa lub wina bez problemu dałbym te pare złotych, ale 80% wartości kodu to trochę przesada. Nieaktualne. Zakupiłem w innym sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...