Skocz do zawartości
Danicen

Karta graficzna do starego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Czółko!

 

Odkąd spaliła mi się karta graficzna to mój stacjonarny stoi w kącie i się kurzy, zastanawiam się jednak czy nie warto jej wskrzesić.

 

Może na samym początku o karcie - z tego co pamiętam komputer wyświetlił bluescreen, a przy restartowaniu wyświetla dziwne artefakty na monitorze. Niestety, zupełnie nie odpala już systemu, słyszałem różne cuda o zimnych lutach i wskrzeszaniu tego przy pomocy piekarnika. Ma to jakiś sens? Właściwe, nic do stracenia nie mam. W każdym razie - rozumiem że to oznaka błędu karty, niestety nie mam możliwości podpięcia innej i sprawdzenia czy błąd ciągle występuje.

 

Co do reszty PC - siedzi w nim jeszcze nie podkręcony Intel i5-2500k na płycie Gigabyte P67-D3-B3. Jest tam jeszcze jakieś 4GB ramu. Warto pakować coś nowego w tą konfigurację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam swojego trupa Radeon 1950xt włożyłem do piekarnika - odżył, ale bodajże na kilka dni. Więc to zabieg na krótką mete XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wpakować RX 570 / RX 580 lub gtx 1060 czy gtx 1650 super w zależności od budżetu. Dołożyć 4gb ddr3. Albo po prostu przejść na nową platformę i sprzedać stare graty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wpakować RX 570 / RX 580 lub gtx 1060 czy gtx 1650 super w zależności od budżetu. Dołożyć 4gb ddr3. Albo po prostu przejść na nową platformę i sprzedać stare graty.

 

A co z GTX 1050Ti? Z konfiguracji komputerów wypadłem już bardzo dawno temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z GTX 1050Ti? Z konfiguracji komputerów wypadłem już bardzo dawno temu

Są drogie i wolne w porównaniu z rx570.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...