Skocz do zawartości
ombre070

G29

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Kupilem kierownice G29,zainstalowałem Gaming Software od Logitecha i wszystko śmiga ładnie pięknie ,ale diody wskazujące punkt zmiany biegu nie świecą się podczas grania (Forza7,Dirt 2.0).

 

Wiem ze nie są uszkodzone,bo podczas kalibracji się świecą.Trzeba to gdzieś ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale prawdopodobnie działają one bez problemów i kombinacji tylko gdy podepniesz G29 do PS4. G920 (odpowiednik G29 pod Xboxa i PC) w ogóle nie ma tych światełek.

 

Wygląda, że na PC trzeba użyć FanaLEDs, opis w linku

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale prawdopodobnie działają one bez problemów i kombinacji tylko gdy podepniesz G29 do PS4. G920 (odpowiednik G29 pod Xboxa i PC) w ogóle nie ma tych światełek.

 

Wygląda, że na PC trzeba użyć FanaLEDs, opis w linku

 

 

Dzięki za odpowiedź. Już w weekend to rozgryzlem z tym fanaled. Cała operacja na darmo,bo po instalacji i wypróbowaniu doszedłem do wniosku, że to zbędny bajer. Jak jedziesz to i tak nie gapisz się na kierownicę tylko na ekran ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, dla tego porzuciłem pomysł dorobienia sobie takich światełek :D ma to sens jakbym miał pełne zegary dołożone

 

EDIT: albo coś takiego (tak, zegary z BMW E36 też się da dopiąć do PC)

https://i.redd.it/gio6t73uzrj21.jpg

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do dziś co to za fun granie z kamerą z maski, przecież wirtualny kokpit to ogromny smaczek w grze, zegary, kółko, deska w takim Pagani jest ładniejszy niż cały samochód :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gry, nie wiem jak w nowych Dirtach ale w starszych ColinMcRae Rally przy widoku w kokpicie widzieliśmy też ręce kierowcy operujące kierownicą co cholernie rozpraszało. O ile jeżdżę w Assetto Corsa i PCars z widokiem z kokpitu o tyle w Sebastian Loeb Rally gram z widokiem z przed szyby (jest taki widok) lub z maski, łatwiej ogarnąć co się dzieje i gdzie jadę, zwyczajnie więcej widać. Poza tym jak dorobił sobie zegary w realu to w sumie po co mu drugie w aucie na ekranie :E

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...