Skocz do zawartości
Kaisuis

Brak możliwości zainstalowania systemu na nowym dysku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Może ktos miał podobny problem, bo szczerze po spedzeniu całego dnia na rozwiazanie problemu nie wpadłem na nic co mogłoby pomóc.

 

Otóz posiadam laptopa Acer Aspire 7250 AMD E-300 ATI HD 6310 (podobno jakis biznesowy). Siadł mi w nim dysk, kupilem nowy na SSD SATA 3 podłączam, bootuje sobie Windows'a 10 i dostaje bluescreena. 0x0000007E DI.dll.

Bootuje pózniej każda kolejna inna wersje gdyz błąd wskazuje na coś z niekompatybilnoscia sterowników- (Win 7 32/64, Win 8.1/8, Ubuntu 18.04 (przy ubuntu pokazuje sie blad no irq handler for vector nawet probowalem zainstalowac Win 8.1 z płyty), kompletnie na nic. Wyciągam RAM oczywiście MEMTEST nic nie wykazał, na 1 kości również jest problem. Probuje kompletnie z innego laptopa wyciagnac RAM równiez nie da rady zainstalować. Wyciągałem nawet CD ROM gdyz przeczytalem gdzies, że powodował problemy. Zrezygnowany zainstalowalem Windows 10 na swoim kompie na tym dysku i wsadzam ponownie go do laptopa również ukazuje mi sie bluescreen. Macie jakieś pomysły? Stockowo mial zainstalowanego Win 7 Home Premium

 

Dodam jeszcze od siebie, że próbowałem równiez Windows To Go ten sam efekt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...