Skocz do zawartości
WomanInTheMirror

Iphone 7 czy spadnie cena? Gdzie kupić nowy w przystępnej cenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)

 

Przymierzam się do zakupu pierwszego iPhone'a (w marcu tego roku), nie ukrywam, że ogromny wpływ na tę decyzję ma wielkość ekranu iPhone'ów do modelu 8. Nie chciałabym wydać tych 2000 z hakiem, więc 8 odpada i zastanawiam się nad modelem 7. Na pewno chciałabym, żeby to był nowy telefon, więc wszelkie remade, powystawowe, itd. raczej odpadają (chyba, że macie kogoś sprawdzonego do polecenia). Zastanawiam się czy jakoś w okolicy marca (słyszałam, że ma się pojawić następca SE) spadną ceny. Widzę, że w wielu sklepach spadła cena do ok. 1500zł i teraz pytanie czy myślicie, że jest realna szansa, że cosik jeszcze utną w okolicy marca, czy raczej dopiero we wrześniu przy wydaniu nowych flagowych modeli? Ewentualnie czy może macie do polecenia sklepy/miejsca, gdzie można kupić 7 w konkurencyjnej cenie, ale w dobrym stanie i z przeznaczeniem na nasz rynek? Tzn. od naprawdę zaufanego sprzedawcy? Wtedy mogłabym teraz kupić iphone'a 7 za niższą cenę i np za rok przesiąść się na tego SE2. Tak jak mówiłam na początku, to mój pierwszy iOS i nie wiem nawet czy mi będzie odpowiadał a ceny są nadal wysokie jak za 4-letni telefon, więc nie chciałabym się rozczarować :)

 

Pomożecie? Z góry serdecznie dziękuję! ;)

Edytowane przez WomanInTheMirror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena spdanie na pewno, drożeć nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena spdanie na pewno, drożeć nie bedzie.

 

Ok, nie dopisałam w temacie i w poście nie ujęłam tego dokładnie. Chodziło mi o to czy jest realna szansa, że stanieje jeszcze do marca czy nie ma jednak co na to liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...