Skocz do zawartości
Mhł

Problem z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem dotyczący mikrofonu. Po włączeniu komputera system raz go widzi, raz nie i zmienia się to w ciągu sekundy, gdy tak się dzieje to mikrofon po prostu nie działa. Pomaga tylko wyciągnięcie wtyczki jack i ponowne włożenie jej do gniazda komputera (czasami po tym dziwnie działa, pomaga "grzebanie" w właściwościach). Tak się dzieje gdy używam gniazda jack z płyty głównej, natomiast gdy użyje gniazda z obudowy to problem znika, jednak mikrofon wykrywa jakiś głośny pisk, dla tego nie mogę skorzystać z tego rozwiązania. Ostatnio w komputerze był montowany dysk ssd i system był na niego przenoszony, przed tym takie rzeczy nie miały miejsca, było wszystko normalnie. Jak mogę to naprawić? Po jakiej stronie leży problem?

Sam mikrofon jest marki Tracer, kupiony za kilkadziesiąt złotych(potrzebny tylko do rozmów przez komunikatory).

W dużym skrócie:

W ustawieniach w miejscu gdzie wybiera się urządzenie wejściowe co chwilę "przeskakuje" nazwa mikrofonu oraz "nie znaleziono urządzeń wejściowych", przez co po prostu nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...