Skocz do zawartości
Jaycob

Jaka obudowa do 500-600 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam nowej budy z dobrą wentylacją i ciszą pod płytę ATX z RX 5700 XT, Ryzen 5 1600x + Fera 3.

 

Może być bez okna.

 

Zatok 5.25" nie potrzebuję.

 

 

 

Jeden z userów tutaj polecił mi: Fractal Design Define S2, ale zastanawiam się, bo chyba jednak nie potrzebuję aż tylu wolnego miejsca. Będę chłodził klasycznie wiatraczkami. Także za 200 zł mniej mam Meshify C I jeszcze spodobała mi się Fractal Define R6 (same Fractale :E). Chyba najbardziej funkcjonalna buda z tych wszystkich, ale przepływ powietrza nieco gorszy od "C" Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy. Ma być taka by pomieściła to co napisałem, była przewiewna i w miarę możliwości cicha - gram w odległości ok metra od budy. Mam dużo miejsca. Może być i full tower. ;) Łatwość montażu, poprządkowanie kabli, kontroler wiatraczków czy czyszczenia mile widziane. A i czarna koniecznie. :P

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje! Teraz dylemat mam jeszcze większy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do kupna tej budy fractal design meshify s2 . Mega przewiewna i są opcje : czarna, biała, szkło lub bez.

 

tu masz test : Meshify S2 vs Phanteks P600s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem tą obudowę, ale jak na pisałem wyżej chyba jest bardziej do LC niż AC, ze względu na dość dużo miejsca po bokach, które w moim przypadku by się po prostu marnowało i za które bym musiał dopłacić ok 200 zł. Nie widzę zbytnio w tym sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Fractal R5 i polecam. Wiadomo zatoki 5,25 nie są dziś potrzebne, ale nawet jak ci się miejsce trochę marnuje to dużo łatwiej montować podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian Li Lancool II, Phanteks Enthoo Pro M.

 

Polecam Phanteksa enthoo pro m. Złożyłem trzy komputery w tej obudowie i każdy wypadał nieźle. Jeżeli byś zdecydował się na phanteksa to szukaj wersji z szybą, a nie plexą. Jest też Phanteks enthoo pro m special edition z białym środkiem i dwoma wentylatorami 140mm i ramkami halos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za sugestię. Po kilku recenzja i opiniach w sieci wybrałem jednak Define R6. Mam nadzieję, że po montażu temp. spadną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...