Skocz do zawartości
stofek21

[Zestaw] Ocena zestawu 3k+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o opinie czy w tej cenie jest to dobra opcja 3k+. Zestaw do wszystkiego i niczego (gry weekendowo), aby posłużył :)

zestaw

 

W jakim sklepie poleceacie zrobić zakupy ? x-kom, komputronik, proilne ? Interesowałby mnie również montaż (najlepiej gratis :))

Edytowane przez stofek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o opinie czy w tej cenie jest to dobra opcja 3k+. Zestaw do wszystkiego i niczego (gry weekendowo), aby posłużył :)

zestaw

 

W jakim sklepie poleceacie zrobić zakupy ? x-kom, komputronik, proilne ? Interesowałby mnie również montaż (najlepiej gratis :))

W miarę spoko, procesor kup z tej promocji i będziesz zadowolony > https://www.pepper.pl/promocje/ryzen-5-1600-12nm-pinnacle-ridge-jak-2600-6core-12thread-226625

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej bdb dobry proc porównywalny z r5 2600, a znacznie tańszy. Co do zestawu to ok, ale zmieniłbym dysk na sx8200pro, cs3030 czy mp510. Podaj jeszcze w jakie tytuły grasz i jeśli tylko sporadycznie, a więcej pracy biurowej to można pomyśleć nad lepszym procem, a wówczas nawet taki rx570 wystarczy lub jakaś używka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o opinie czy w tej cenie jest to dobra opcja 3k+. Zestaw do wszystkiego i niczego (gry weekendowo), aby posłużył :)

zestaw

 

W jakim sklepie poleceacie zrobić zakupy ? x-kom, komputronik, proilne ? Interesowałby mnie również montaż (najlepiej gratis :))

Zestaw OK, W x-kom Ryzen 1600 to tez wersja AF, dzisiaj mi taki przyszedł od nich.

Ta obudowa jest dobra ale nie ma miejsca na montaż napędu DVD, więc albo rezygnujesz z napędu albo zmieniasz obudowę na np. SPC RG4.

Płytę też bym zmienił na MSI b450m pro-vhd Max ale też można ja zostawić jak ja wolisz.

Na twoim miejscu zwiększył bym budżet do 3200zł i wziął Ryzen 1600 + RTX 2060 https://www.x-kom.pl/lista/kg8nwctcy tylko wifi trzeba dorzucić.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też z Proline:

 

https://proline.pl/koszyk/f61d6bc9

 

U góry wybierz montaż za 200 zł i wpisz kod rabatowy "PROSET" - zamontują ci za 1 zł. Przy okazji też lepszy zasilacz w zestawie, a cenowo podobnie.

 

Kartę graficzną zamów osobno tego RTX 2060 co wyżej koledzy wrzucali, z montażem karty na pewno sobie poradzisz, kwestia wsadzenia do slotu PCI-e, przykręcenia 1 śrubki i podpięcia zasilania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...