Skocz do zawartości
Miodnyj

Karta graficzna do okazjonalnego grania

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dla znajomego kartę graficzną średniej klasy po taniości.To co się od....bywa teraz na aledrogo czy olx,to jakiś horror cenowy.Budżet 150-200 ew. do 250,jakby jakaś perełka się trafiła.Wystarczy coś pokroju 750Ti-aby miało 2GB VRAM,więc proszę nie proponować jednogigowych wynalazków.

 

@ klimatyzator

To że janusze chcą jakąś kwotę,to nie znaczy że coś jest tyle warte.

Jak wystawiłem GTX770 4GB za 300,to też bujałem się ze sprzedażą-janusze też za darmo chcieli.

750ti to stary śmietnik o słabej wydajności i 150 za "to coś" to max w akcie desperacji.

Trzeba być realistą.

 

Edytowane przez Miodnyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie GTX 750 Ti,to może HD 7850 2GB/7870 czy GTX 660/660 Ti :hmm:

Idzie wyrwać te karty do 200 zł

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200-250pln to się kupuje rx560 z długą gwarką ,nawet tutaj na forum jeden z użytkowników takową sprzedaje/sprzedawał za bodajże 220pln,do tej kwoty idzie też dostać gtx 1050.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 750ti gigabyte , box, sprawna, 250zl w tym wysylka kurierem. Gw rozruchowa 7 dni od dostarczenia paczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ upSpójrz na ofertę wyżej i nie kompromituj się.750Ti to stary kasztan i nie jest już od dawna tyle wart-teraz jakaś zielona psychoza nvidioza z cenami panuje wszędzie.

Edytowane przez Miodnyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielona psyhoza nvidioza tu

ziomal pocisnął z tematem...no, no...

GTX 680 zamiatacz skunksa 750Ti

 

...tu masz rację z tą zieloną psyhozą nvidiozom(ą)-dobre! Teks mnie ubawił jak nic, a patola graficzna panuje w szczególności po przejrzeniu olx. Janusze niech powyciągają z piwnic stare geforcy 2, bo idzie opylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za uwagę,ale kupiłem za 850 całego kompa z i5-ką oraz fajnym GTX'em.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za uwagę,ale kupiłem za 850 całego kompa z i5-ką oraz fajnym GTX'em.

Co rozumiesz przez fajny ? Dla mnie mój 970m jest fajny ale dla innych to stary szrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie nazywanie 750Ti kartą dla desperatów - wydajność GT1030 lub MX150 jak kto woli, okazyjnie można je dostać za 120 PLN (sam za tyle kupiłem jakiś czas temu dla klienta - oczywiście po znajomości z drugiej ręki). Do grania w 720p - czemu nie?

 

Starsze karty pokroju 680 to już troszkę ryzyko - po kilku latach zwiększa się ryzyko awarii. Wolałbym już nabyć 1050Ti za 3 stówki (BA, za 250 PLN można dostać jak się dobrze poszuka i potarguje) aniżeli inwestować w starą grzałkę.

 

Mam nadzieję, że te chore oferty życzeniowe znikną przy premierze nowszych kart Navi, obniżkach cen nVidii i przy premierze Ampere - Turing to tak naprawdę Pascal, a Pascal to Maxwell jeśli chodzi o architekturę, jedyne zyski są z procesu, tweak'ów i zegarów oraz pamięci. nVidia z tego co wiem nie do końca "uwala" swoje karty driverami, ale w istocie starsze karty od czerwonych są bardziej "długowieczne" więc może tu warto czegoś poszukać? I jak ktoś wspominał - lepiej nowy przycięty RX560 niż starsze, bardziej awaryjne karciochy. Do okazjonalnego grania nie ma sensu inwestować w Bóg wie co, bo w tym sektorze i tak nie ma zbyt wiele sensownych propozycji :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie doczytałem już kupione....ehh

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam na sprzedaż MSI GEFORCE GTX 1050 TI AERO ITX 4GB OC

 

karta sprawna , jeszcze ma gwarancję z tego co pamiętam cena to 250zł+kw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 7850 Gigabyte z backplate własnej roboty gratis cena 150zl chętny to priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...