Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bądźmy ludźmi, jeśli ktoś choruje, to prawo powinno go chronić. Mój dobry kolega zachorował w zeszłym roku na nerwicę, zanim leki zaczęły działać był w rozsypce, płakać się chciało jak patrzyło się na to co się z nim dzieje. On nie tyle nie był w stanie pracować, co nie był w stanie funkcjonować. Wiozłem go autem do lekarza, bo nie był w stanie prowadzić, leżał na tylnej kanapie i był w stanie tylko użalać się nad sobą. Leki wskoczyły po miesiącu, może więcej, teraz jest normalnie, a był okres, że leżał w łóżku i wstawał tylko do łazienki. Takiej osoby bym nie wyrzucił, nigdy. Naprawdę ktoś z was uważa, że taką osobę powinna eksmitować policja?

Od tego powinno być państwo ew. za zgodą właściciela może pomieszkiwać za darmo.

Jestem daleki od idei socjalistycznych, ale jeśli już mamy komuś pomagać to pomagajmy ludziom systemowo a nie zmuszajmy do tego prywatną osobę. Co jeśli właściciel z tego wynajmu żyje albo opłaca kredyt, rachunki, żłobek dla dziecka? Mamy zapewnić w takim wypadku odroczenie kredytu, darmowy żłobek w prywatnej placówce czy odciąć prąd?

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest po to żebyś za szybko się nie dorobił i nie dogonił elit. Kto bogatemu zabroni, natomiast biedotę się prosto :sex:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...