Skocz do zawartości
kochan4

mysz do grania do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

szukam myszki, mój wysłużony a4tech v8m padł (ppm trzeba mocno wciskać, żeby trzymał), jak na razie w tej kwocie znalazłem SS Rival 110 i Logitech g102, może macie jeszcze jakieś propozycje, chciałbym żeby nie była mała (podobno wymieniony wyżej logitech g102 jest mały) bo mam dość duże ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na DM1 PRO z sensorem PMW3310DH lub DM5 Blink z PMW3389 . Myszki budżetowe ale z dobrymi przełącznikami i sensorami.

https://sklep.hard-pc.pl/p8893,mysz-dream-machines-dm1-pro-podkladka-dm-pad-xl.html - tu masz za 145 pln z podkładką, bez PAD'a 99 pln

https://www.apollo.pl/produkt/mysz-dream-machines-dm5-blink,183758.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=link&utm_campaign=Ceneo_pol - 159 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, liczyłem na podpowiedź wczoraj, dziś juz zamówiłem SS Rivala 110, po video testach i jego rozmiarach myślę, że to będzie jak przesiadka z poloneza do mercedesa, po użytkowaniu a4techa przez kilka lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, liczyłem na podpowiedź wczoraj, dziś juz zamówiłem SS Rivala 110, po video testach i jego rozmiarach myślę, że to będzie jak przesiadka z poloneza do mercedesa, po użytkowaniu a4techa przez kilka lat ;)

 

 

nie będzie. A4techy miały naprawdę świetną ergonomię i dobre sensory (jeśli miałeś wersje z avago a nie starymi pixartami). Tanie rivale są słabo wykonane i dość awaryjne (w sumie podobnie jak seria 300 i 310)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem b.zadowolony z tego rivala 110, za te pieniązki (129zł) super mysz, jedynie kółko trochę charczy nieprzyjemnym dźwiękiem , ale to kwestia przyzwyczajenia pewnie - mysz w bf5 w porównaniu do a4tech v8m po prostu pływa, tutaj nawet laik dostrzeże różnice - najbardziej to widać przy używaniu snajperki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Rivala 110 i również jestem bardzo zadowolony. Kupiłem za stówę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...