Skocz do zawartości
goral2099

Brak dźwięku w grach na słuchawkach BT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie odkryłem problem z dźwiękiem w swoim komputerze. Mianowicie gdy tylko włączę jakąś grę, dźwięk znika. Gdy opuszczam grę dźwięk powraca. Problem nie występuje na głośnikach, tylko na słuchawkach BT. Myszkowałem trochę po ustawieniach BT i dźwięku w Win 10, ale nie znalazłem nic, co mogłoby naprowadzić mnie na źródło problemu. Gry odpalam przez Galaxy i nie ważne, czy gra jest ze Steama, czy np z Origin. Gdy tylko gra przechodzi na pełny ekran nastaje cisza, która trwa dopóki nie wyjdę na pulpit. Jakieś pomysły?

 

Dobra, problem rozwiązany - wszystko gra. Dosłownie i w przenośni. Mój zestaw słuchawkowy był widoczny w systemie i jako słuchawki i jako headset (z mikrofonem). Gdy jako urządzenie wyjścia i wyjścia wybrany był headset, wszystko działało, tylko jakość dźwięku była bardzo zła. Natomiast jeżeli jako urządzenie wyjścia były wybrane słuchawki, a jako urządzenie wejścia dowolne urządzenie dostępne w systemie - nie było dźwięku w grach. Trzeba było w ogóle wyłączyć headset ( i w urządzeniach wejścia i wyjścia) aby słuchawki zaczęły wydawać dźwięki w grach.

 

Do wywalenia.

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...